Arkivat e etiketimeve ndodh

a�?PaA� fat me zemra dhe zjarra��, A�a��po ndodh mes Albi Nakos dhe Klaudia PepA�s?

Klaudia Pepa dhe Albi Nako kanA� pak kohA� qA� kanA� dhA�nA� lajmin e divorcit tA� tyre, por megjithatA� duket se raporti i tyre ende vazhdon Sigurisht bA�het fjalA� pA�r njA� raport miqA�sor dhe dashamirA�s mes njA�ri-tjetrit. Sot Klaudia ka postuar njA� video nA� Intagramm, videon e parA� tA� ciklit prej …

Artikulli i plotë »

Kjo A�shtA� ajo qA� ndodh me trupin tuaj nA�se pini vetA�m ujA� pA�r 30 ditA�

Kjo A�shtA� ajo qA� ndodh me trupin tuaj nA�se pini vetA�m ujA� pA�r 30 ditA� Uji A�shtA� njA� nga elementet jetik dhe shumA� i rA�ndA�sishA�m pA�r tA� gjithA�. NA�se do tA� pinit vetA�m ujA� pA�r njA� muaj rrjesht do tA� dallonit vetitA� e mahnitshme tA� kA�tij elementi tA� thjeshtA� dhe …

Artikulli i plotë »

Ndodh nA� Ferizaj, miu nA� dhomA�n ku qA�ndrojnA� gratA� shtatA�zA�na (Video)

ShA�ndetA�sia kosovare po vazhdon qA� tA� pA�rballet me situata tA� palakmueshme. NjA� video e radhA�s e dA�rguar nA� redaksinA� e a�?Indeksonlinea�� tregon pakujdesinA� e punA�torA�ve nA� spitalin e Ferizajit. NA� video shihet se si nA� objektin e kA�tij spitali depA�rton njA� mi i vogA�l. Situata tA� tilla nA� KosovA� janA� …

Artikulli i plotë »

Lajm i fundit / CfarA� po ndodh? Arrestohen 20 persona nA� TiranA�, ja kush janA� dhe pA�r A�farA� akuzohen

Policia e TiranA�s njofton se nA� kuadA�r tA� punA�s pA�r parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmA�risA� gjatA� 24 orA�ve tA� fundit janA� arrestuar, ndaluar dhe proceduar 20 shtetas. Njoftimi i policisA�:9 tA� arrestuar pA�r vepra penale tA� ndryshme A�shtA� ndaluar 1 person i shpallur nA� kA�rkim, janA� proceduar nA� gjendje …

Artikulli i plotë »

Shiko cfar ndodh..Provokon tA� DashurA�n me Djalin e PalestrA�s, Sjellja e Saj i Heq Trurin VIDEO

Ky djalA� ka provokuar dhe i ka bA�rA� tA� dashurA�s sA� tij njA� video me ndihmA�n e njA� djali qA� A�shtA� instruktor nA� palestA�r. Djali i afrohet vajzA�s dhe ofrohet ta��i mA�sojA� disa ushtrime fizike, nA� mA�nyrA� qA� ta ndihmojA� pA�r tA� humbur peshA�. Ajo pranon me kA�naqA�si, e madje …

Artikulli i plotë »

Kjo A�ka i ka ndodh Shyhretes mos i ndodht askujt..!! (Video)

KA�ngA�tarja Shyhrete Behluli ka ardhur me njA� rrA�fim ekskluziv nA� emisionin a�?Miragea�� .Ajo ka folur pA�r tA� kaluarA�n e saj, duke u kthyer pas nA� kohA� e duke kujtuar mbrA�mjen e maturA�s dhe dasmA�n e saj.E kur jemi tA� dasma, Shyhretja ka bA�rA� njA� rrA�fim shokues, duke zbuluar njA� detaj …

Artikulli i plotë »

Mos bA�ni gabim tA� shkoni me termusA� nA� plazh, ja A�farA� ndodh nA� jugun e ShqipA�risA�! (Foto)

A�shtA� kthyer nA� traditA� tashmA� qA� nA� plazhet publikA� apo dhe ato privatA� tA� ndalohet marrja e ushqimeve me vete. Kjo ka filluar qA� tA� ndodh prej kohA�sh nA� plazhet shqiptare, ku pA�rveA�se A�mimeve tA� larta qA� kanA� nA� bare dhe lokale apo dhe A�adrat dhe shezlongA�t, tashmA� nuk lejohet …

Artikulli i plotë »

Quhet a�?pika e qindra sA�mundjevea�?, ja A�farA� ndodh nA�se e masazhoni A�do ditA�

Burimi i rinisA� ka qenA� i fshehur prej kohA�sh nA� rrA�njA�t e kulturA�s japoneze. Legjenda thotA� se sekreti pA�r rininA� e pA�rhershme A�shtA� stimulimi i njA� pike nA� trup. Gjithashtu duke masazhuar kA�tA� pikA� do tA� mbroheni dhe nga shumA� sA�mundje dhe do ta mbani trupin nA� formA� nA� mA�nyrA� …

Artikulli i plotë »
error: