Arkivat e etiketimeve ndodhi

LAJMI I FUNDIT / Tronditet tirana nga kjo qe sapo ndodhi para pak minutashai??i??

NjAi?? incident me armAi?? zjarri ka ndodhur mAi??ngjesin e sotAi??m nAi?? kryeqytet, pranAi?? rrugAi??s sAi?? DibrAi??s, ku njAi?? 28-vjeAi??ar ka mbetur i plagosur. Personi i plagosur V.K. Ai??shtAi?? qAi??lluar nga njAi?? person i paidentifikuar i veshur me tAi?? bardha, rreth 1 e 60 i gjatAi??, i cili Ai??shtAi?? larguar menjAi??herAi?? …

Artikulli i plotë »

Shikon penisin gjigand tAi?? burrit pAi??r herAi?? tAi?? parAi??, e tmerrshme ajo qAi?? ndodhi mAi?? pas (Kujdes Pamjet)

Nusja e ka cilAi??suar organin gjenital tAi?? burrit si ai???njAi?? kastravec tAi?? madh, tAi?? frikshAi??m dhe leshtorai???. Burri i saj, Mnombo Madyibi, 32 vjeAi?? ka pAi??rfunduar nAi?? spital me plagAi?? nAi?? kokAi??. Madyibi nAi?? skuadrAi??n e tij tAi?? futbollit njihet me nofkAi??n ai???Anakondaai??? pAi??r shkak tAi?? madhAi??sisAi?? sAi?? penisit. NdAi??rsa …

Artikulli i plotë »

Vendosi foli te Aliminut ne koke, por shikoni cfar mrekullie ndodhi..

Shumica e vajzave dhe grave kanAi?? shumAi?? probleme me flokAi??t, por me kAi??tAi?? truk tAi?? thjeshtAi?? ju do tAi?? keni flokAi?? tAi?? bukur, plot shkAi??lqim dhe tAi?? fortAi??. Ai??do gjAi?? qAi?? ju nevojitet pAi??r kAi??tAi?? truk janAi?? kAi??ta pAi??rbAi??rAi??s tAi?? natyrshAi??m. PAi??rbAi??rAi??sit: ai??? 1 limon, portokall ose grejpfrut ai??? 1 …

Artikulli i plotë »

Ndalova sAi?? bAi??ri seks pAi??r njAi?? vit dhe ja Ai??ka mAi?? ndodhi

ai???UnAi?? duhej tAi?? luftoja impulset dAi??rmuese seksuale vetAi??m pAi??r tAi?? provuar diAi??ka rreth vetes simeai???ai??i?? UnAi?? nuk kisha marrAi??dhAi??nie seksuale nAi?? mAi?? shumAi?? se njAi?? vit, dhe udhAi??timi im pAi??rmes kAi??saj shkretAi??tire ka qenAi?? sa i mirAi?? po aq edhe frustrues (pAi??r arsye tAi?? dukshme)ai??i??per te vazhduar me tej shtype …

Artikulli i plotë »

Lajmi fundit: Tronditet e gjith Shqiperia nga kjo qe ndodhi ne DurrAi??s ka edhe tAi?? vdekurai??i??

NjAi?? teknik ashensori 28 vjeAi?? ka humbur jetAi??n duke montuar njAi?? ashensor nAi?? njAi?? pallat nAi?? zonAi??n e Shkozetit nAi?? DurrAi??s. 28-vjeAi??ari ka humbur ekuilibrin dhe Ai??shtAi?? rrAi??zuar nga njAi?? lartAi??si e konsiderueshme. Ai Ai??shtAi?? shoqAi??ruar menjAi??herAi?? nAi?? spital, por si pasojAi?? e plagAi??ve tAi?? marra nuk ka mbijetuar.NjAi?? tjetAi??r …

Artikulli i plotë »

LAJMI I FUNDIT / Tronditet tirana nga kjo qe sapo ndodhi para pak minutashai??i??

NjAi?? incident me armAi?? zjarri ka ndodhur mAi??ngjesin e sotAi??m nAi?? kryeqytet, pranAi?? rrugAi??s sAi?? DibrAi??s, ku njAi?? 28-vjeAi??ar ka mbetur i plagosur. Personi i plagosur V.K. Ai??shtAi?? qAi??lluar nga njAi?? person i paidentifikuar i veshur me tAi?? bardha, rreth 1 e 60 i gjatAi??, i cili Ai??shtAi?? larguar menjAi??herAi?? …

Artikulli i plotë »

U pAi??rdhunua nga ish lojtari i Milanit, flet vajza shqiptare: Ja Ai??farAi?? ndodhi atAi?? natAi??

Robinjo u dAi??nua ditAi??n e premte, me 9 vite burg nga gjykata e shkallAi??s sAi?? parAi?? italiane, pAi??r pAi??rdhunim nAi?? grup ndaj njAi?? vajze shqiptare. Ngjarja kishte ndodhur nAi?? 22 janar tAi?? 2013-Ai??s, nAi?? njAi?? diskotekAi?? tAi?? Milanos, dhe ish-sulmuesi i Milanit gjendej bashkAi?? me pesAi?? brazilianAi?? tAi?? tjerAi??. Mediat …

Artikulli i plotë »

Vjen njAi?? lajm i madh pAi??r KosovAi??n nga Zvicra, ja Ai??ka ndodhi (Pamje)

Ministri i DrejtAi??sisAi??, Abelard Tahiri ka takuar ambasadorin e ZvicrAi??s nAi?? KosovAi??, Jean-Hubert Lebert, me tAi?? cilin kanAi?? diskutuar pAi??r prioritetet nAi?? sektorin e drejtAi??sisAi??, reformat nAi?? fushAi??n legjislative, me theks tAi?? veAi??antAi?? nAi?? avancimin e kornizAi??s ligjore nAi?? fushAi??n penale dhe civile. Ministri Tahiri shprehu pAi??rkushtimin pAi??r fuqizimin e …

Artikulli i plotë »

Sigurohet video e vrasjes nAi?? PrishtinAi??, ja si ndodhi e gjithAi?? ngjarja (Video+Foto)

Indeksonline ka siguruar videon e krimit qAi?? ka ndodhur mAi??ngjesin e sotAi??m nAi?? rrugAi??n ai???Fehmi Aganiai??? nAi?? PrishtinAi??, ku njAi?? person mbeti i vrarAi?? dhe njAi?? tjetAi??r i plagosur. NAi?? video shihet se si ka ndodhur e gjithAi?? ngjarja e pAi??rleshjes mes dy grupeve. Tre ose katAi??r persona tAi?? ndodhur …

Artikulli i plotë »

Jul Deda ai???demaskonai??? publikisht Bujar Qamilin, Ai??farAi?? ndodhi mbrAi??mAi?? mes dy shkodranAi??ve? (video)

KAi??ngAi??tari shkodran Bujar Qamili u bAi?? mbrAi??mAi?? pjesAi?? e spektaklit tAi?? humorit ai???2XLai???. PjesAi?? e tAi?? cilit Ai??shte edhe aktori Julian Deda.PjesAi??marrja e Qamilit ishte njAi?? sukses i garantuar, pasi dy shkodranAi??t bashkAi?? bAi??nAi?? batuta qAi?? do tAi?? mbahen mend gjatAi??.NAi?? momentin e hyrjes sAi?? Qamilit nAi?? skenAi??, Juli u …

Artikulli i plotë »
error: