Arkivat e etiketimeve ndodhi

LAJM I FUNDIT/ Ngjarje e rende ndodhi para pak Castesh , Ekzekutohet biznesmeni i Njohur nA� TiranA�, emri

Biznesmeni Tefik Hyka, ndaj tA� cilit sot u krye njA� atentat me armA� zjarri ka arritur qA� tA� shpA�tojA�. Raportohet se Tefik Hyka ka marrA� dy plumba nA� kokA� dhe nA� gjoks dhe ndodhet nA� spitalin e traumA�s nA� TiranA�s, ndA�rsa policia deri mA� tani ka shoqA�ruar nA� komisariat dy …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Kujdes nA� VlorA� sapo ndodhi kjo tragjedi ka vdekura�� Ngushllime familjarve

NjA� i moshuar ka humbur ndjenjat nA� breg tA� detit, nA� afA�rsi tA� zonA�s sA� Ujit tA� ftohtA� nA� VlorA�, i cili pak minuta mA� vonA� ndA�rroi jetA�. Policia ka bA�rA� tA� mundur identifikimin e tij, dhe bA�het fjalA� pA�r njA� 76-vjeA�ar me inicialet M.H. Sipas policisA� vendore tA� VlorA�s, …

Artikulli i plotë »

Harroni fitusin e zgjedhjeve: Sapo ndodhi tronditet Durresi 2 vA�llezA�ra��

Efundit NjA� sherr mes dy vA�llezA�rve nA� DurrA�s, ka bA�rA� qA� vA�llai tA� tentojA� tA� vrasA� vA�llanA�, duke e plagosur me thikA� Arian Veteriku 33 vjeA�, banues nA� DurrA�s, rreth orA�s 03:40 tA� mA�ngjesit tA� sotA�m, nA� lagjen Nr.8, nA� banesA�, pas njA� konflikti A�asti, ka tentuar tA� vrasA� me …

Artikulli i plotë »

Ndodhi nA� PrishtinA� para pak minutave (Foto)

Policia e KosovA�s ka ndA�rmarrA� njA� aksion nA� orA�t e mbrA�mjes nA�pA�r sheshet e PrishtinA�s. Ata janA� duke larguar shitA�sit ambulantA� qA� shesin gjA�sende tA� ndryshme nA�pA�r rrugA�t e kryeqytetit. Madje, sipas informacioneve Policia ka pA�rdorur edhe forcA�n qA� ta��i largojA� kA�ta shitA�s nga rrugA�t. Aksione tA� tilla njA�sitet policore …

Artikulli i plotë »

E FUNDIT: Lajm tronditA�s pA�r Ramush Haradinaj, sapo ndodhi qA� 20 minuta

Deputeti i zgjedhur nga Alternativa nA� kuadA�r tA� koalicionit LAA, Ilir Deda, ka thA�nA� se tA� gjithA� 30 deputetA�t e LAA-sA� mund tA� dalin nga salla e Kuvendit kur tA� votohet formimi i QeverisA�.KA�to komente Deda i ka bA�rA� nA� emisionin a�?InfoBoxa�? tA� Dukagjinit. Sipas tij, PAN-I nuk do ta …

Artikulli i plotë »

Lajmi fundit: E pa besueshme por ndodhi: Ja kA� arriti ta arrestoj Policia e KosovA�s (Foto)

Policia e KosovA�s ka arrestuar njA� person i cili po kA�rkohej qA� 13 vjet nga tA� gjitha policitA� e botA�s. Fjala A�shtA� pA�r shumA� tA� kA�rkuarin Heset Salihaj nga qyteti i Shtimes, raporton Indeksonline.Ai A�shtA� i akuzuar pA�r tri vrasje dhe katA�r tentim vrasje tA� ndodhura nA� kohA� dhe vende …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Sapo ndodhi tronditet Durresi 2 vA�llezA�ra��

NjA� sherr mes dy vA�llezA�rve nA� DurrA�s, ka bA�rA� qA� vA�llai tA� tentojA� tA� vrasA� vA�llanA�, duke e plagosur me thikA� Arian Veteriku 33 vjeA�, banues nA� DurrA�s, rreth orA�s 03:40 tA� mA�ngjesit tA� sotA�m, nA� lagjen Nr.8, nA� banesA�, pas njA� konflikti A�asti, ka tentuar tA� vrasA� me thikA� …

Artikulli i plotë »
error: