Arkivat e etiketimeve ndodhi

E FUNDIT / Sapo ndodhi tronditet e gjith Shqipria para 15 minutash nAi?? LaAi??.. (Pamje)

NjAi?? ngjarje e denjAi?? pAi??r skenarAi?? filmash Ai??shtAi?? regjistruar nAi?? orAi??t e mbrAi??mjes nAi?? LaAi??. NjAi?? i person i kAi??rkuar prej tre vitesh, dyshohet se ka qAi??lluar me armAi?? zjarri nAi?? drejtim tAi?? efektivAi??ve tAi?? policisAi??, pasi kAi??ta tAi?? fundit u vunAi?? nAi?? ndjekje tAi?? tij.Sipas tAi?? dhAi??nave paraprake, bAi??het …

Artikulli i plotë »

Refuzoi ish-lojtarin e Juventusit, prezantuesja shqiptare rrAi??fen Ai??farAi?? ndodhi

DitAi??n e sotme nAi?? ai???Pop Cultureai??? ka qenAi?? e ftuar Einxhel Shkira, e cila foli pAi??r foton ku ajo duket pranAi?? ish-sulmuesit tAi?? Juventusit, David Trezeguet. Einxhel tregon se fotoja Ai??shtAi?? bAi??rAi?? nAi?? njAi?? event tAi?? drejtuar nga ajo, ku dhe francezi ishte i ftuar. Ja Ai??farAi?? ka thAi??nAi?? ajo: …

Artikulli i plotë »

Rama ai???prehet fareai??? nga dhurata e Ai??anit, ja Ai??farAi?? ndodhi pas kamerave

I ftuar sot nAi?? emisionin ai???ZonAi?? e LirAi??ai??? moderuar nga Arjan Ai??ani Ai??shtAi?? i ftuar kryeministri Edi Rama. Rama ka folur pAi??r marrAi??dhAi??niet e tij me gazetaret dhe padyshim Ai??Ai??shtjen e ish-ministrit tAi?? BrendshAi??m Saimir Tahiri. Rama paralajmAi??roi se nuk do tAi?? fliste pAi??r vazhdimAi??sinAi?? e Ai??Ai??shtjes Tahiri dhe pAi??rsa …

Artikulli i plotë »

Vrasja nAi?? PrishtinAi??, pamje nga vendi ku ndodhi ngjarja tragjike

Policia e KosovAi??s dhe forenzika janAi?? duke qAi??ndruar nAi?? fshatin Sharban, ku rreth orAi??s 15:00 ka ndodhur njAi?? vrasje, raporton Indeksonline. PAi??r motive ende tAi?? panjohura, nAi?? kAi??tAi?? fshat Ai??shtAi?? vrarAi?? njAi?? person dhe janAi?? plagosur dy tAi?? tjerAi??. Deri mAi?? tani janAi?? arrestuar 5 persona lidhur me kAi??tAi?? ngjarje. …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Tronditet e gjith Shqiperia nga kjo qe sapo ndodhi para 30 min ka edhe te vdekur (Pamje)

Dy persona janAi?? vrarAi?? dhe tre tAi?? tjerAi?? janAi?? plagosur nAi?? njAi?? atentat me armAi?? zjarri qAi?? ndodhi nAi?? shAi??titoren e qytetit tAi?? Lushnjes pasditen e sotme. ABC News raporton se njAi??ri nga viktimat Ai??shtAi?? Zamir Latifi. AtentatorAi??t qAi??lluan me breshAi??ri kallashnikovi nga njAi?? makinAi?? dhe mAi?? pas u larguan …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Tronditet e gjith Shqiperia nga kjo qe sapo ndodhi para 30 min ka edhe te vdekur (Pamje)

Dy persona janAi?? vrarAi?? dhe tre tAi?? tjerAi?? janAi?? plagosur nAi?? njAi?? atentat me armAi?? zjarri qAi?? ndodhi nAi?? shAi??titoren e qytetit tAi?? Lushnjes pasditen e sotme. ABC News raporton se njAi??ri nga viktimat Ai??shtAi?? Zamir Latifi. AtentatorAi??t qAi??lluan me breshAi??ri kallashnikovi nga njAi?? makinAi?? dhe mAi?? pas u larguan …

Artikulli i plotë »

E fundit harroni zgjedhjet nAi?? KosovAi?? / Tronditet ShqipAi??ria , sapo ndodhi ka tAi?? vdekur e tAi?? plagosur ai??i??

Dy persona kanAi?? mbetur tAi?? plagosur dhe disa te vdekur pas tAi?? shtAi??nave me armAi?? zjarri nAi?? ShAi??ngjin tAi?? LezhAi??s. Policia e LezhAi??s bAi??n me dije se, njAi?? prej tAi?? plagosurve Ai??shtAi?? K.B 50 vjeAi??, ndAi??rsa personi tjetAi??r nuk Ai??shtAi?? identifikuar ende. Nuk dihen shkaqet e konfliktit, por policia ka …

Artikulli i plotë »

Momentet dramatike, ja Ai??ai??i??ndodhi me babain e Tahirit pas lajmit qAi?? djalin duan ta arrestojnAi??

KAi??shilli i Mandateve nAi?? Kuvend vendosi dje ta bllokojAi?? arrestimin e Saimir Tahirit.Keto jane disa nga fotot e festAi??s sAi?? militantAi??ve socialistAi?? me ish-ministrin e BrendshAi??m pas ketij vendimi. Duket se gjendje ankthi ka pAi??rjetuar edhe babai i Saimir Tahirit, Bashkimi. Ky i fundit ka qenAi?? jashtAi?? dyerve tAi?? KryesisAi?? …

Artikulli i plotë »
error: