Arkivat e etiketimeve ndodhi

sapo ndodhi para 2 min. SKANDALOZE: Seks nA� parkun e PrishtinA�s nA� mes tA� ditA�s (VIDEO)

cat costa o cutie de motilium Kjo fotografi tregon mA� sA� miri deri ku ka degraduar a�?emancipimia�? i gruas kosovare. Fotoja qA� njA� lexues e ka dA�rguar nA� adresA� tA� Magazina besohet se A�shtA� bA�rA� diku nA� njA� fshat tA� Drenices. PA�r mA� keq grupi i grave A�shtA� fotografuar duke …

Artikulli i plotë »

A�ka ndodhi sonte mes TarA�s dhe AfronA�s?! (Foto)

singulair available in generic Relacioni i vajzA�s sA� Bleros, TarA�s me tA� dashurA�n Afrona Dika shpesh ka qenA� pjesA� e diskutimit e medias dhe opinionit. PA�rjashto njA� video nA� veturA� ku vajzat shihen nA� qejf, pak A�shtA� kuptuar nga kjo pjesA�. MegjithatA�, mbrA�mja e sotme ka vA�rtetuar atA� qA� A�shtA� …

Artikulli i plotë »

edhe kjo na ndodhi :( Dit zie per SHQIPA�RINA� ja se kush ka vdekur Ngushllime tA� gjithvea��!!

Artisti i Popullit, Demir Hyska, mbylli sytA� sot pas njA� sA�mundje tA� rA�ndA�. Aktori i famshA�m 79 vjeA�ar la pas njA� vepA�r tA� pasur me role nA� kinematografi dhe teatA�r. I preferuari i regjisorA�ve shqiptarA� pA�r role pozitive, ai pA�rcolli mjaft dashuri tek artA�dashA�sit. Demir Hyskja do tA� mbahet mend …

Artikulli i plotë »
error: