Arkivat e etiketimeve ndodhi

LAJM I FUNDIT / Tronditet Shqiperia , sapo ndodhi ka te vdekur e te plagosur ai??i?? / FOTO

Dy persona kanAi?? mbetur tAi?? plagosur dhe disa te vdekur pas tAi?? shtAi??nave me armAi?? zjarri nAi?? ShAi??ngjin tAi?? LezhAi??s. Policia e LezhAi??s bAi??n me dije se, njAi?? prej tAi?? plagosurve Ai??shtAi?? K.B 50 vjeAi??, ndAi??rsa personi tjetAi??r nuk Ai??shtAi?? identifikuar ende.Nuk dihen shkaqet e konfliktit, por policia ka mbAi??rritur …

Artikulli i plotë »

Momentet dramatike, ja Ai??ai??i??ndodhi me babain e Tahirit pas lajmit qAi?? djalin duan ta arrestojnAi?? / FOTO

KAi??shilli i Mandateve nAi?? Kuvend vendosi dje ta bllokojAi?? arrestimin e Saimir Tahirit.Keto jane disa nga fotot e festAi??s sAi?? militantAi??ve socialistAi?? me ish-ministrin e BrendshAi??m pas ketij vendimi. Duket se gjendje ankthi ka pAi??rjetuar edhe babai i Saimir Tahirit, Bashkimi. Ky i fundit ka qenAi?? jashtAi?? dyerve tAi?? KryesisAi?? …

Artikulli i plotë »

LAJM I FUNDIT / Sapo ndodhi ngjarja tragjike deri me tani 52 te vrare

SAi?? paku 52 policAi?? tAi?? Egjiptit janAi?? vrarAi?? dhe gjashtAi?? tAi?? tjerAi?? janAi?? plagosur gjatAi?? tAi?? shtAi??nave tAi?? djeshme, pas ndAi??rhyrjes sAi?? policisAi?? nAi?? njAi?? bazAi?? tAi?? militantAi??ve islamikAi??, nAi?? tAi?? ashtuquajturAi??n ShkretAi??tirAi?? perAi??ndimore, kanAi?? thAi??nAi?? zyrtarAi??t e sigurisAi??.NAi?? kumtesAi??n e MinistrisAi?? sAi?? brendshme theksohet se disa prej sulmuesve ai???terroristAi??ai??? …

Artikulli i plotë »

ai???Plas BOMBEN ai??? Artan Hoxha: Ja Ai??ai??i??ndodhi kur u mblodhAi??n tre prokurorAi?? tropojanAi?? bashkAi??

Gazetari Artan Hoxha ka bAi??rAi?? njAi?? shkrim fill pas pAi??rfundimit tAi?? mbledhjes sAi?? KAi??shillit tAi?? Mandateve, ku shpreh hapur mendimin e tij pAi??r prokurorAi??t e kAi??tij vendi dhe pAi??rfitimin e politikanAi??ve.Duke bAi??rAi?? njAi?? paralelizAi??m me Ai??Ai??shtjen ai???Tahiriai???, Hoxha thotAi?? se hera e fundit qAi?? janAi?? parAi?? kaq prokurorAi?? nga Tropoja …

Artikulli i plotë »

Ndodhi nAi?? Prizren: Burri e pAi??rdhunon seksualisht njAi?? tjetAi??r burrAi?? (Pamje)

Brenda trafo tAi?? energjisAi?? elektrike tAi?? hAi??nAi??n ndodhi njAi?? ngjarje e pa zakontAi??. NjAi?? mashkull me inicialet A.M. 27 vjeAi?? nga Prizreni, dyshohet se u pAi??rdhunua seksualisht nga njAi?? mashkull tjetAi?? por thuhet se ky i fundit nuk esht mir edhe mentalisht dhe dyshohet te esht nje pedofil pasiqe ai …

Artikulli i plotë »

E Papritur: Ja Ai??ka i ndodhi tani Riges, shikoni pamjet! (VIDEO)

Vrasja e 16-vjeAi??arit tAi?? vrarAi?? me katAi??r plumba, tAi?? shtunAi??n, nAi?? afAi??rsi tAi?? njAi?? shkolle nAi?? PrishtinAi??, Ai??shtAi?? bAi??rAi?? edhe mAi?? tronditAi??se kur dyshimet e para tAi?? hetuesisAi?? nxorAi??n dy tAi?? dyshuar pAi??r vrasje, po ashtu tAi?? moshAi??s minore.Por kjo qAi?? ju publikua Riges Ai??shtAi?? video e marrAi?? nga nje …

Artikulli i plotë »

E fundit tronditet Shqiperia / Sapo ndodhi, aksident i rA�ndA�, vdes Meta

NjA� punonjA�s i policisA� sA� KorA�A�s ka humbur jetA�n pas humbjen sA� kontrollit tA� mjetit ku udhA�tonte sA� bashku me kolegA�. Nga tA� dhA�nat e policisA� sA� KorA�A�s, mA�sohet se mjeti tip a�?Mitsubishia�? me targa tA� policisA� ka dalA� nga rruga nA� afA�rsi tA� fshatit Fitore. Si shkak paraprak i …

Artikulli i plotë »
error: