Arkivat e etiketimeve ndodhi

Piu ujA� tA� ngrohtA� me limon dhe mjaltA� pA�r 365 ditA�, ja A�farA� i ndodhi

Crystal Davis jeton nA� Shtetet e Bashkuara dhe vendosi tA� pinte ujA� tA� ngrohtA� me limon dhe mjaltA� A�do mA�ngjes me stomakun bosh, pA�r njA� vit tA� tA�rA�. Ajo ishte kurioze pA�r tA� parA� se A�farA� lloj ndryshimesh do tA� ndodhnin nA� trupin e saj. NA� fund tA� kA�tij eksperimenti …

Artikulli i plotë »

Tronditet e gjith Shqiperia nga kjo qe sapo ndodhi para 30 min ka edhe te vdekur (Video)

Dy persona janA� vrarA� dhe tre tA� tjerA� janA� plagosur nA� njA� atentat me armA� zjarri qA� ndodhi nA� shA�titoren e qytetit tA� Lushnjes pasditen e sotme. ABC News raporton se njA�ri nga viktimat A�shtA� Zamir Latifi. AtentatorA�t qA�lluan me breshA�ri kallashnikovi nga njA� makinA� dhe mA� pas u larguan …

Artikulli i plotë »

Shokon Aurela GaA�e: Rasheli do tA� mA� marrA� burrin

Aurela GaA�e ishte e ftuar sot nA� emisionin a�?Xing me Ermalina�?. KA�ngA�tarja A�shtA� vA�nA� nA� siklet nga pyetja qA� i ka bA�rA� Rasheli. a�?Si e thA�rret burrin me pA�rkA�dheli nA� shtrat?a�?, ishte pyetja e Rashelit. a�?E kuptova gjithA� qA�llimin. Rasheli do qA� ta marrA� vesh qA� ta��ja thotA� atij, por …

Artikulli i plotë »

LAJM I FUNDIT / Tragjedi e madhe sapo ndodhi, 7 tA� vdekur e 13 tA� lA�nduar

Tragjedi e madhe sapo ndodhi, 7 tA� vdekur e 13 tA� lA�nduar.A�shtA� rrotulluar autobusi i cili ishte i mbushur me udhA�tarA�. Prej gjithA� udhA�tarA�ve sa ishin nA� tA� 7 persona fatkeqsisht kanA� gjetur vdekjen derisa 13 tA� tjerA� kanA� marrA� lA�ndime tA� rA�nda trupore kurse policia menjeher i thirren ambulacen.Ngjarja …

Artikulli i plotë »

Tre tA� rijnA� kryejnA� vjedhje duke thyer njA� mobil shop nA� PrishtinA�, por u ndodhi ajo qA� nuk e prisnin

Tre tA� rinj pas mesnatA�s kanA� thyer dhe vjedhur njA� mobil shop. Ngjarja ka ndodhur nA� Mobile Shop a�?ALPHAa�?, i cili gjendet nA� rrugA�n a�?Bajram Kelmendia�? nA� kryeqytet. NA� videon e siguruar nga Telegrafi tA� rinjtA� shihen duke hyrA� nA� lokal. Por, kA�ta persona kanA� vjedhur njA� kasafortA� tA� zbrazA�t. …

Artikulli i plotë »

TRONDITEN MOTRAT MUSTAFA, IU NDODHI DIA�KA E PAPRITUR, NA� KA�TO MOMENTE MOTRA E TYRE KAa�� (VIDEO)

DiA�ka krejt e papritur dhe e a�?keqea�� sapo iu ndodhi Motrave Mustafa,motra e tyre kaa��FotografitA� e rastit gjithmonA� janA� mA� tA� mira dhe pA�rbA�jnA� kujtime tA� A�mbla. Lulja A�shtA� ajo e cila i aka shkrepur njA� foto tA� tillA� motrave tA� saj,tA� cilat duken tA� papA�rgatitura. Fotografi tA� tilla me …

Artikulli i plotë »

Sapo ndodhia�� LAJMI FUNDIT / Rrahet Fasher Krasniqi behet per spital ngaa�� (Video)

Kjo video e pubikuar nga njA� faqe nA� rrjetin social Facebook, shihet deputeti nga VetA�vendosje, FrashA�r Krasniqi, me sy tA� mavijosur duke bA�rA� thirrje qA� sistemi politik nA� vend tA� ndryshohet pasi, sipas tij, A�shtA� sistem i dhunA�s dhe dhuna A�shtA� e ndaluar, shkruan Parrotlla.net.Po i njA�jti, nA� njA� emision …

Artikulli i plotë »

E Papritur: Ja A�ka i ndodhi tani Riges, shikoni pamjet! (VIDEO)

Vrasja e 16-vjeA�arit tA� vrarA� me katA�r plumba, tA� shtunA�n, nA� afA�rsi tA� njA� shkolle nA� PrishtinA�, A�shtA� bA�rA� edhe mA� tronditA�se kur dyshimet e para tA� hetuesisA� nxorA�n dy tA� dyshuar pA�r vrasje, po ashtu tA� moshA�s minore.Por kjo qA� ju publikua Riges A�shtA� video e marrA� nga nje …

Artikulli i plotë »
error: