Arkivat e etiketimeve ndodhi

a�?Harrojenia�� Milaim ZekA�n, kjo gjA� edhe mA� e keqe i ndodhi Kallashit (Foto)

Bukuroshja Donjeta Kosumi, e njohur si Kallashi, A�shtA� personazh interesant dhe qA� nxit kureshtje publike, shkruan a�?Kosovarjaa�? Kallashi A�shtA� mjaftA� e pranishme me postime nA� rrjete sociale dhe shpesh lA�shon edhe porosi tA� ndryshme. a�?Kosovarjaa�? ka hyrA� mA� nA� privatA�si tA� valltares sA� njohur, nA� viberin e saj ku ajo …

Artikulli i plotë »

Nuk do ta besoni A�ka ndodhi me gjermanin qA� luftoi pA�r UA�K-nA�

Gjermani qA� jetonte nA� kushte tA� rA�nda A�shtA� bA�rA� me banesA� tA� re.Ai jeton nA� Ferizaj dhe A�shtA� i martuar me njA� grua shqiptare, me tA� cilA�n ka njA� djalA�.NjA� ditA� mA� parA� u raportua se gjermani Kargus Karlhenz (Heinz), i cili kishte luftuar vullnetarisht nA� UA�K ishte nA� gjendje …

Artikulli i plotë »

Reagon djali i deputetit Shala: Ja si ndodhi montazhi ndaj babait tim a�� Si u bA� qA� biseda u zhvillua brenda njA� dite?

Ka reaguar me njA� postim nA� Facebook, Flakron Shala, djali i deputetit tA� KosovA�s, Haxhi ShalA�s. Ai ka treguar duke faktuar se si A�shtA� bA�rA� montazhi ku pretendohet se kinse ka shkruar babai i tij, shkruan Gazeta NewBorn. Ai A�shtA� A�uditur se si kjo bisedA� A�shtA� bA�rA� brenda njA� dite, …

Artikulli i plotë »

Lajm i tmerrshA�m: Edhe sot vdesin dy persona nga aksidenti tragjik, ja ku ndodhi

DitA�n e sotme, rreth orA�s 15:00, njA� makinA� pA�rplasi dy persona qA� po udhA�tonin me motorr, duke shkaktuar vdekjen e tA� dyve, nA� aksin rrugor Bilisht-KorA�A�. NjA�ri prej personave qA� lA�viznin me motor vdiq nA� vendin e ngjarjes, ndA�rsa tjetri qA� mbeti i plagosur rA�ndA� u transportua nA� Spitalin Rajonal …

Artikulli i plotë »

Lajm i fundit / Shokuese sapo ndodhi, KA�ngA�tari i njohur qA�llohet me plumba , ne gjendje a�� / FOTO

KA�ngA�tari i njohur A�shtA� qA�lluar me disa plumba nA� gjatA� ditA�s sA� sotme nA� rrugA�t e Los Angelesit. Sipas BBC bA�het fjalA� pA�r kA�ngA�tarin Young Dolph, i cili ka marrA� disa plumba nA� gjoks pA�r aryse ende tA� paditura. MenjA�herA� pas ngjarjes mA�sohet se kA�ngA�tari A�shtA� dA�rguar urgjentisht nA� spital …

Artikulli i plotë »

Kjo i ndodhi Riga Gosalcit e cila dyshohet se A�shtA� shkaktari i vrasjes sA� Aulonit (Foto)

Aulon Zeka 16 vjeA�ar nga Prishtina ishte gjetur i vrarA� tA� shtunA�n nA� ora 11:00 tA� ditA�s. Zeka, pA�r herA� tA� fundit ishte dalur nga shtA�pia tA� premtA�n rreth orA� 21:00 tA� mbrA�mjes, shkruan Gazeta NewBorn. Auloni u varros me 17 shtator, ku nA� ceremoninA� e varrimit ishin tA� pranishA�m …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT / Sapo ndodhi Babai vret pA�r nder dy vajzat 10 dhe 20 vjeA�e, ja emrat (Foto/Video)

Komisari tha pA�r mediat se autori i dyshuar Abdul Gani, vrau dy vajzat e tij, Shamin 20 vjeA�e dhe Noren 10 vjeA�e, dhe pA�r dy ditA� me radhA� iu fsheh policisA�. GjatA� pyetjes nA� polici, ai pranoi krimin, duke dhA�nA� edhe arsyen e njA� veprimi tA� tillA�.a�?MA� vinte turp nga …

Artikulli i plotë »
error: