Thursday , 13 December 2018

Arkivat e etiketimeve ngushllime

E FUNDIT : Dit zie per Kosoven,vdes figura me publike ngushllime familjarve |VIDEO|

Ajo Ai??shtAi?? bAi??rAi?? pjesAi?? e njAi?? videoje humoristike, (humor i zi nAi?? fak), ku sAi?? bashku me aktorin Kalemi, ku improvizon vdekjen e saj.Aktori nAi?? kAi??tAi?? rast Ai??shtAi?? ai qAi?? vajton pAi??r vdekjen e saj, ndAi??rsa Linda e veshur me fustan tAi?? bardhAi?? qAi??ndron sikur tAi?? kishte ikur me tAi?? …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Tronditet Rahoveci ka te vdekur R.M … Ngushllime familjarve (FOTO)

NjA� person nga Rahoveci ka ndA�rruar jetA� pas lA�ndimeve tA� marra pas rrA�zimit nga A�atia e shtA�pisA� derisa ishte duke punuar. Viktima duke mos u pA�rballuar lA�ndimeve, pasi ka arritur nA� QKUK ka ndA�rruar jetA�. Me vendim tA� prokurorit trupi i pajetA� u A�shtA� liruar familjarA�ve. Njoftimi i policisA�: Rr. …

Artikulli i plotë »

Ngushllime Familjes, Nje dite pas fitores Levizja VETVENDOSJE! shokohet me kA�tA� lajm

Ka vdekur nA� moshA� tA� re Albadrit Sejdijaj nga Mitrovica. Albadriti ishte aktivist i shquar i LA�vizjes VetA�vendosje, madje nA� zgjedhjet e sA� dielA�s ishte ndA�r aktivistA�t kryesor qA� organioi fushatA�n e VetA�vendosjes nA� kA�tA� qytet, raporton Gazeta NewBorn. Sejdijaj, vdiq sonte dhe menjherA� pas marrjes sA� lajmin kanA� shpA�rthyer …

Artikulli i plotë »

Ngushllime Familjes, Kjo A�shtA� 28 vjeA�arja, nA�nA� e njA� djali qe u vra sota��(FOTO)

NjA� ngjarje e rA�ndA� u shA�nua sot paradite nA� qytetin e LezhA�s. 28 vjeA�arja, Etleva Ndoka, A�shtA� qA�lluar me armA� zjarri brenda ambienteve tA� parukerisA� sA� saj. 28 vjeA�arja ishte nA�nA� e njA� djali tA� mitur. Ajo mori plagA� tA� rA�ndA� dhe u dA�rgua nA� gjendje tA� rA�ndA� nA� spital, …

Artikulli i plotë »

Lajm I Fundit : Vdes Nje ikone e kosovA�s ngushllime ..

how much bystolic cost Asociacioni i ArkitektA�ve tA� KosovA�s ka njoftuar se arkitekti Gazmend (Abdyl) Bunjaku ka ndA�rruar jetA�. Pas kA�tij njoftimi, shumA� familjarA�, miq e dashamirA� tA� Bunjakut kanA� shkruar mesazhe prekA�se nA� facebook. Varrimi i Gazmend (Abdyl) Bunjakut do tA� bA�het sot, nA� varrezat e PrishtinA�s, nA� orA�n …

Artikulli i plotë »

edhe kjo na ndodhi :( Dit zie per SHQIPA�RINA� ja se kush ka vdekur Ngushllime tA� gjithvea��!!

Artisti i Popullit, Demir Hyska, mbylli sytA� sot pas njA� sA�mundje tA� rA�ndA�. Aktori i famshA�m 79 vjeA�ar la pas njA� vepA�r tA� pasur me role nA� kinematografi dhe teatA�r. I preferuari i regjisorA�ve shqiptarA� pA�r role pozitive, ai pA�rcolli mjaft dashuri tek artA�dashA�sit. Demir Hyskja do tA� mbahet mend …

Artikulli i plotë »
error: