Arkivat e etiketimeve noizyt

ai???Don Phenomai??i?? nga TBA prish koncertin e Noizyt nAi?? New York, lajmrohet shoku i Noizyt qAi?? grushtoi Cozmanin ka mesazh per TBA

Don Phenom, anAi??tarAi?? i grupit TBA po thuhet se ia ka prishur koncertin e Noizyt nAi?? New York. TAi?? paktAi??n kAi??tAi?? gjAi?? e ka konfirmuar njAi?? faqe nAi?? Facebook ai???Hip Hop Shqipai??i?? e cila ka hedhur njAi?? video ku shihet njAi?? numAi??r fansash TBA qAi?? kanAi?? prishur kAi??tAi?? koncert,por shoku …

Artikulli i plotë »

I shkruan Noizyt pAi??r maminai??i?? ja cila Ai??shtAi?? seks-bomba serbe qAi?? ka provokuar rreperin shqiptar

TAi?? gjithve ju kujtohet vajza seksi seksi, qAi?? ai???ai??i??bAi??ri pAi??r veteai??i??ai??i?? reperin, Noizyai??i?? Jenna Jenovich Ai??shtAi?? modelja e serbe, e cila tashmAi?? Ai??shtAi?? bAi??re mjaft e njohur edhe nAi?? ShqipAi??ri. Ajo gjithmonAi?? shfaqet seksi dhe nAi?? formAi??n e saj mAi?? tAi?? mirAi?? nAi?? fotot qAi?? poston nAi?? rrjete sociale ajo …

Artikulli i plotë »

Vajza e Noizyt A�shtA� bA�rA� njA� yll i vA�rtetA� (Exluzive)

NdA�rsa sukseset e tij profesionale sa vijnA� e rriten, paralelisht me tA� rritet edhe ajo qA� mund tA� konsiderohet si a�?suksesia�? i tij mA� i madh nA� jetA�n personale.Reperi ka mundur tA� na mbajA� tA� lidhur me projektet muzikore tA� servirura njA�ri pas tjetrit, por kA�tA� herA� A�shtA� Leandra ajo …

Artikulli i plotë »

Kjo vajzA� a�?A�mendeta�� pas Noizyt, Shikon i si kA�rcen ajo nA� koncertin e tij (VIDEO)

Noizy kA�tA� verA� ishte aktiv nA� koncerte. NjA� tA� tillA� e mbajti edhe nA� PrishtinA�. Reperi mA� i fashmA�m shqiptar i i 10-vjeA�arit tA� fundit elektrizoi publikun ku edhe tA� pranishmit u argA�tuan me kA�ngA�t e tij. NA� sy ra njA� vajzA� biondinA�, qA� kA�rcente me performancA�n e reperit. Eh, …

Artikulli i plotë »

Opsss: A�a��po ndodh mes Noizyt dhe RihannA�s?! a�?MA� ka tradhA�tuar B*A�jaa��a�� !??

Reper mA� i famshA�m shqiptar, Noizy, nuk e ka fshehur kurrA� fiksimin e tij pA�r kA�ngA�taren me famA� botA�rore, Rihanna. VetA�m pak kohA� mA� parA�, reperi i dashur brenda dhe jashtA� ShqipA�risA�, ka komentuar nA� njA� prej fotografi tA� yllit tA� muzikA�s botA�rore, madje edhe duke u shprehur se do …

Artikulli i plotë »

Zbulohet lidhja mes Noizyt dhe Grida DumA�s. A�farA� kanA� tA� pA�rbashkA�t ata tA� dy?

Noizy ka me mijA�ra fansa nA� Instagram ndA�rsa personat qA� ai ndjek janA� shumA� tA� paktA� nA� numA�r.Kjo me sa duket pasi filtri i vlerA�simit tA� tij A�shtA� shumA� i hollA� dhe ndoshta nuk do tA� rA�ndojA� aktivitetin e pA�rditshA�m duke u marrA� me persona qA� mbase i rrisin stresin …

Artikulli i plotë »

Drama mA� e madhe e jetA�s sA� Noizyt, tradhtia qA� e shkatA�rroi dhe pA�r tA� cilA�n nuk foli kurrA�

Sot A�shtA� 30 vjeA� dhe ka kaluar shumA� eksperienca me femra, por nA�se dikush e pyet pA�r dashurinA� e jetA�s, ai me siguri do tA� pA�rmendA� atA� nA� moshA�n e adoleshencA�s, me njA� vajzA� 4 vite mA� tA� madhe. Lidhja e tij e dashurisA� me nA�nA�n e vajzA�s Leandra, mund …

Artikulli i plotë »

Vajzat e TiranA�s A�menden pas Noizyt, shikojeni ! (Video)

Rigels Rajku, i njohur mA� mirA� me emrin e artit a�?Noizya�?, A�shtA� padiskutim reperi mA� i famshA�m shqiptar dhe njA�kohA�sisht edhe mA� i kA�rkuar pA�r party, festa, mbrA�mje dhe koncerte jovA�tA�m brenda vendit, por edhe nA� KosovA� dhe mA� tej kudo ku ka shqiptarA� nA� botA�, shkruan Syri.net. Por njA�kohA�sisht …

Artikulli i plotë »
error: