Arkivat e etiketimeve paralajmeron

Astrologe Meri paralajmA�ron: Ja A�farA� do i ndodhA� kA�saj shenje horoskopi pA�r 1 vit

Astrologe Meri Shehu ka dhA�nA� edhe pA�r kA�tA� muaj parashikimin e yjeve pA�r A�do shenjA� horoskopi. E ftuar tek a�?Rudinaa�? ajo radhiti tA� 12 shenjat nga mA� pak e favorizuara tek ajo mA� e favorizuara pA�r kA�tA� muaj.MirA�po shenja me mA� pak fat dhe qA� u rendit si mA� e …

Artikulli i plotë »

Daja i Aulonit i A�on porosi vrasA�sit tA� nipit tA� tij, ja A�ka e paralajmA�ron (Foto)

Vrasja e 16-vjeA�arit tA� vrarA� me katA�r plumba, tA� shtunA�n, nA� afA�rsi tA� njA� shkolle nA� PrishtinA�, A�shtA� bA�rA� edhe mA� tronditA�se kur dyshimet e para tA� hetuesisA� nxorA�n dy tA� dyshuar pA�r vrasje, po ashtu tA� moshA�s minore shkruan Dardaniapost.com. Por pas kA�saj vrasje makabre ka reaguar daja i …

Artikulli i plotë »

Milaim Zeka paralajmA�ron Haradinajn: O Ramush nA�se ti nuk e bA�n QeverinA�, ne do tA�a��

Milaim Zeka paralajmA�ron Haradinajn: O Ramush nA�se ti nuk e bA�n QeverinA�, ne do tA�a�� a�?a�?NA�se Ramush Haradinaj nuk arrin tA� krijojA� qeverinA�, tek atA�herA� do tA� fillojnA� kalkulimet tjera. PA�r momentin, Nisma e mbA�shtet A�do matematike te mandatarit Ramush Haradinajta��a��, A�shtA� shprehur ai.per me shume kliko ne reklam per …

Artikulli i plotë »

NASA paralajmA�ron, e jashtA�zakonshme ajo qA� do ndodhA� kA�tA� muaj

NASA paralajmA�ron tA� pA�rgatitemi pA�r eklipsin e pA�rgjithshA�m tA� diellit nA� muajin gusht. Por jo vetA�m kaq, nA� fund tA� muajit korrik parashikohen shira meteorA�sh. Eklipset diellore ndodhin kur hA�na e re kalon mes TokA�s dhe Diellit. NjA� eklips diellor total ndodh kur hA�na e re A�shtA� nA� pozicionin e …

Artikulli i plotë »

ParalajmA�ron VetA�vendosje kjo ka me ndodh nA�se ThaA�i …

Kryetari i KomunA�s sA� PrishtinA�s, Shpend Ahmeti, i ftuar nA� njA�rA�n nga emisionet televizive, ka porositur presidentin ThaA�i qA� nA�se ai nuk ia jep mandatin VetA�vendosjes pA�r krijimin e qeverisA� mund tA� shkarkohet nga posti. Sipas Ahmetit, Hashim ThaA�i duhet tA� mos bA�jA� lojA�, pasi qA� mandatin pas herA�s sA� …

Artikulli i plotë »

VuA�iA� : ParalajmA�ron Shqiptaret : PA�r herA� tA� fundit i lus shqiptarA�t Nese ata ..

Kryeministri serb, Aleksandar VuA�iA� njoftoi se ai personalisht ka urdhA�ruar qA� treni tA� kthehet prapa, me qA�llim qA�, siA� thotA� ai, tA� evitohet njA� konflikt mA� i madh. NA� pres konferencA�n tA� mbajtur para pak A�asteve, ai tha se shteti shqiptar ka dA�rguar njA�sitA� speciale nA� kufirin me SerbinA�, pa …

Artikulli i plotë »

ParalajmA�ron Dauti, nA�se ekstradohet Ramushi nA� Serbi ne do tA�a��(Video)

Daut Haradinaj vA�llai i Ramush Haradinaj ka qenA� i ftuar nA� emisionin a�?Kojshia Showa�? Deputeti nga radhA�t e AAK-sA� kur u pyet nga moderatori se A�farA� do tA� ndodhA� nA�se Ramushi ekstradohet nA� Serbi, pA�rgjigjia e tij ishte shumA� e fuqishme shkruan GazetaBlic.com PA�r mA� shumA� detaje shikojeni emisionin mA� …

Artikulli i plotë »

Trump paralajmA�ron Presidentin e Iranit: MA� mirA� bA�j kujdes

Raportet nA� mes tA� Shteteve tA� Bashkuara dhe Iranit janA� tensionuar edhe mA� tej nga pA�rplasja verbale mes dy presidentA�ve. a�?Kushdo qA� i drejtohet Iranit me kA�rcA�nime do tA� pendoheta�?, citohet tA� kA�tA� thA�nA� Presidenti iranian, Hasan Rouhani. a�?Do bA�jA� mirA� tA� ketA� kujdesa�?, ka qenA� replika e presidentit amerikan …

Artikulli i plotë »
error: