Arkivat e etiketimeve plumba

Nxorri revolen dhe qAi??llon adoleshentin me pesAi?? plumba nAi?? kokAi??, kamerat e sigurisAi?? filmojnAi?? momentin rrAi??qethAi??s (Video, +18)

Ky Ai??shtAi?? momenti rrAi??qethAi??s kur njAi?? burrAi?? zbret nga motoAi??ikleta nAi?? qendAi??r tAi?? qytetit nAi?? mes tAi?? ditAi??s, dhe pa u menduar dy herAi?? nxjerrAi?? revolen dhe qAi??llon pAi??r vdekje njAi?? adoleshent dhe atAi?? nAi?? prezencAi?? tAi?? vAi??llait tAi?? tij. Kamerat e sigurisAi?? kanAi?? filmuar momentin kur Mynor Steven Martinez …

Artikulli i plotë »

Atentati nA� Lushnje/ 41 plumba u derdhA�n mbi 2 veta, kush ishte shA�njestra e vA�rtetA� dhe si shpA�toi?

Forcat speciale dhe drejtues tA� lartA� tA� PolicisA� po qA�ndrojnA� nA� LushnjA�, pA�r tA� lokalizuar Laert Haxhiun dhe Orgest Bilbilin, autorA�t e atentatit ku mbetA�n tA� vrarA� Zamir Latifi dhe Jurgen Hoxha. QytetarA�t janA� ende tA� tronditur nga ngjarja e rA�ndA�. Policia po heton disa pista pA�r ngjarjen, ku kryesorja …

Artikulli i plotë »

Ky A�shtA� biznesmeni i ekzekutuar me tre plumba nA� lokalin e natA�s, policia jep detajet

39-vjeA�ari Roland ShA�mbitrasi A�shtA� shqiptari ndaj tA� cilit u bA� atentat disa ditA� mA� parA� nA� Glyfada, AthinA�. Viktima A�shtA� ekzekutuar rreth orA�s 04:40 tA� mA�ngjesit nA� lokalin e natA�s tA� cilin ai e kishte nA� pronA�si, nA� rrugA�n Agelo Metaksa 48. ShA�mbitrasi kishte disa vite i martuar dhe ishte …

Artikulli i plotë »

Lajm i fundit / Shokuese sapo ndodhi, KA�ngA�tari i njohur qA�llohet me plumba , ne gjendje a�� / FOTO

KA�ngA�tari i njohur A�shtA� qA�lluar me disa plumba nA� gjatA� ditA�s sA� sotme nA� rrugA�t e Los Angelesit. Sipas BBC bA�het fjalA� pA�r kA�ngA�tarin Young Dolph, i cili ka marrA� disa plumba nA� gjoks pA�r aryse ende tA� paditura. MenjA�herA� pas ngjarjes mA�sohet se kA�ngA�tari A�shtA� dA�rguar urgjentisht nA� spital …

Artikulli i plotë »

Lajmi fundit: / Vritet me 10 plumba i forti qytetit sA� bashku me dy shokA�

A�shtA� vrarA� Carlos Rosales Mendoza, themeluesi i njA� prej karteleve mA� tA� dhunshme tA� drogA�s nA� MeksikA�. Trupi i Rosales Mendoza, A�shtA� gjetur sA� bashku me trupat e tre tA� tjerA�ve nA� njA� autostradA� nA� MeksikA�n perendimorea��..per te par videon e plote kliko ne reklamea��.per me shume shiko videon me …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Sapo ndodhi,Vritet me 10 plumba kandidati pA�r Deputet sA� bashku me dy shokA�

A�shtA� vrarA� Deputeti Carlos Rosales Mendoza, themeluesi i njA� prej karteleve mA� tA� dhunshme tA� drogA�s nA� MeksikA�. Thuhet se i ndjeri ka qen me prejardhje nga Kosva. Njofton Indeksi Trupi i Rosales Mendoza, A�shtA� gjetur sA� bashku me trupat e tre tA� tjerA�ve nA� njA� autostradA� nA� MeksikA�n perendimore, …

Artikulli i plotë »

Pas Lavdrim Muhaxherit Vritet edhe Bashar Al Assad, me 10 plumba nA� KokA�

Sipas mediave te huaja, mbrA�mA� vonA� A�shtA� vrarA� presidenti i SirisA� Bashal al-Assad!Agjenci tA� shumta lajmesh nga Arabia, duke iu referuar burimeve nga qeveria e RusisA�, bA�jnA� me dije se Assad A�shtA� varA� mbrA�mA� nA� njA� pritA� nga roja e tij personale.a�?Bashar al-Assad A�shtA� qA�lluar me armA� zjarri disa herA�. …

Artikulli i plotë »

Lajmi Fundit: Tronditet Kosvova, Vritet me 10 plumba kandidati pA�r Deputet sA� bashku me dy shokA�

A�shtA� vrarA� Deputeti Carlos Rosales Mendoza, themeluesi i njA� prej karteleve mA� tA� dhunshme tA� drogA�s nA� MeksikA�. Thuhet se i ndjeri ka qen me prejardhje nga Kosva. Njofton Indeksi Trupi i Rosales Mendoza, A�shtA� gjetur sA� bashku me trupat e tre tA� tjerA�ve nA� njA� autostradA� nA� MeksikA�n perendimore, …

Artikulli i plotë »
error: