Thursday , 13 December 2018

Arkivat e etiketimeve prishtines

Britma tmerruese midis PrishtinAi??s: ai???A ka naj burr naj kun, oj nana jemeai???.. (Video+18)

NAi?? rrugAi??n ai???ShpAi??tim Robajai??i?? nAi?? lagjen Taukbahqe nAi?? PrishtinAi??, njAi?? person dyshohet se Ai??shtAi?? plagosur me thikAi??. ZAi??dhAi??nAi??sja e PolicisAi?? pAi??r Rajonin e PrishtinAi??s, Flora Ahmeti, ka konfirmuar rastin. ai???NjAi?? person dyshohet tAi?? jetAi?? therur me thikAi?? dhe po merr tretmanin e nevojshAi??m nAi?? QKUK. Policia Ai??shtAi?? duke u marrAi?? …

Artikulli i plotë »

Ngrica nA� aeroportin e PrishtinA�s shkakton panik te udhA�tarA�t nA� aeroplanin zviceran

a�?Posa rrotA�t e aeroplanit e prekA�n pistA�n, piloti u detyrua tA� mbushte gaz urgjent. Ai tha se ka shumA� vA�shtirA�si nga bora nA� pistA�. NA� aeroplan nA� mesin e udhA�tarA�ve pati shumA� panik nga dridhjet e fortaa�? Aeroplani i kompanisA� Swiss A�shtA� nisur nga Gjeneva pA�r nA� PrishtinA� nA� orA�n …

Artikulli i plotë »

A�ifti nuk pA�rmbahen, kapen mat nA� qendA�r tA� PrishtinA�s duke e bA�rA� nA� veturA�! (VIDEO, 18+)

NjA� A�ift A�shtA� filmuar nga njA� person teksa po shkA�mbenin mes vete puthje tA� nxehta, prapa nA� veturA�, shkruan Gazeta Blic.Ngjarja sipas videos qA� e ka dA�rguar njA� lexues i a�?Gazeta Blica�� ka ndodhur nA� rrugA�n a�?Luan Haradinaja�? nA� PrishtinA�. NA� video shihen njA� grua dhe njA� burrA� tA� ulur …

Artikulli i plotë »

ShqetA�suese: a�?Balena Blua�? arrin edhe tek fA�mijA�t e PrishtinA�s (Video)

Loja e rrezikshme kompjuterike, a�?Balena Blua�?, ka nisur tA� praktikohet edhe nA� RepublikA�n e KosovA�s. Indeksonline ka incizuar disa adoleshentA� nga Prishtina tA� cilA�t komentojnA� kA�tA� lojA� qA� deri mA� tani ka marrA� jetA�n e qindra fA�mijA�ve nA�pA�r gjithA� botA�n. NdA�rsa, autoritetet e sigurisA� nA� vend kanA� konfirmuar se janA� …

Artikulli i plotë »

Mbahet ushtrim pA�r viktima tA� shumta nA� Aeroportin e PrishtinA�s (Foto)

TA� martA�n, mA� 16 maj, KFORa��i mori pjesA� nA� njA� ushtrim tA� pA�rbashkA�t nA� koordinim me autoritetet vendore pA�r tA� testuar procedurA�n emergjente qA� do tA� zbatohej nA� rast tA� ndonjA� incidenti nA� afA�rsi tA� Aeroportit NdA�rkombA�tar tA� PrishtinA�s. Sipas njA� njoftimi nga KFORa��i, gjatA� ushtrimit, njA� avion me rreth …

Artikulli i plotë »

Publikohet Pjesa e dyte shikone se me sa plumba vritet gruaja nmes tA� Prishtines .

buy isoniazid drug Vritet një grua në Prishtinë by kohanet Rreth orA�s 22:00 nA� lagjen a�?Matia�?, nA� rrugA�n a�?Muharrem Fejzaa�? ka ndodhur njA� vrasje. E vrarA� ka mbetur njA� grua, kurse i plagosur ka mbetur njA� burrA�, i cili po trajtohet nA� QKUK, transmeton Koha.net. NA� komunikim pA�r portalin Koha.net, …

Artikulli i plotë »
error: