Arkivat e etiketimeve putini

Mediat serbe: Putini po na tradhA�ton, po bA�het bashkA� me AmerikA�n pA�r KosovA�n

buy benemid potentiates Mediat serbe janA� alaramuar nga mundA�sia e shumA� folur qA� presidenti rus Vladimir Putin dhe ai amerikan Donald Trump, qA� ta realizojnA� njA� marrA�veshje qA� mund ta sillte njohjen e RusisA� pA�r KosovA�n, raporton KosovaLajm.net A�shtA� mediumi mA� i madh serb Blic.rs i cili nA� ballinA�n e …

Artikulli i plotë »

LAJM I FUNDIT Putini Paralajmëron Erdoganit Burri i botës une duhet patjeter …

Pas vrasjes së ambasadorit rus, Andrei Karlov në Turqi, ka reaguar presidenti i Rusisë, Vladimir Putin. Ai ka thënë se kjo vrasje kishte shkas prishjen e raporteve ndërmjet Rusisë dhe Turqisë, transmeton Express. Putin e ka quajtur sulmin ndaj ambasadorit rus një provokim të qartë, që ka synim të ndikojë …

Artikulli i plotë »
error: