Arkivat e etiketimeve qellua

U qA�llua 14 herA� me thikA� e u varros sA� gjalli, historia e vogA�lushit a�?tA� pavdekshA�ma�? (VIDEO)

NjA� fA�mijA� ka bA�rA� njA� rikuperim tA� mrekullueshA�m, pasi u godit 14 herA� me thikA� dhe u varros i gjallA� nA� TajlandA�. Foshnja 7 muajshe Aiden, u hodh me fytyrA� nA� varrin 20 cm tA� provincA�s Khon Kaen, nA� Shkurt tA� kA�tij viti, vetA�m pak ditA� pasi ai kishte lindur. …

Artikulli i plotë »

Ja dhe pamjet se si u qA�llua liridon salihu ne bruksel (VIDEO+18)

NjA� shqiptar u qA�llua me breshA�ri kallashnikovi nA� Alhambras, pjesA� e distriktit tA� Brukselit nA� BelgjikA�. Sipas medieve belge Liridon Salihi ka marrA� 4 plumba nA� trup nga tA� shtA�nat. TA� njA�jtat burime shkruajnA� se autorA� tA� ngjarjes dyshohen 4 vA�llezA�r nga ShqipA�ria. Ata e kanA� qA�lluar bashkatdhetarin e tyre …

Artikulli i plotë »
error: