Arkivat e etiketimeve radhe

Enca kAi??saj radhe na tregon komplet gjoksin (FOTO) VIDEO

Enca Haxhiu ka festuar dje ditAi??lindjen. Fansave pAi??r dhuratAi?? ja tregojAi?? gjinjtAi?? Njihet pAi??r format e saj bombastike pAi??r gjoksin e saj tAi?? pAi??rmasave tAi?? mAi??dha. StictyBanner mes postimeve mobil Mai??i??u pAi??r kAi??tAi?? Ai??shtAi?? njAi??ra prej femrave qAi?? pAi??rflitet mAi?? se shumti pAi??r format e saj. TAi?? tilla janAi?? edhe …

Artikulli i plotë »

Zbulohet sekreti qA� Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa na i fshehA�n pA�r 3 vjet me radhA�

KanA� kaluar tre vjet qA� nga dasma madhA�shtore e kryetarit tA� BashkisA� sA� TiranA�s, Erion Veliaj dhe partneres sA� tij Ajola Xoxa.E realizuar nA� kalanA� e GjirokastrA�s, dasma luksoze qA�ndroi gjatA� nA� vA�mendjen e mediave, ndA�rsa u cilA�sua edhe si dasma e vitit 2014.MegjithatA�, dje A�shtA� zbuluar njA� detaj, qA� …

Artikulli i plotë »

Fotolajm/ Olta Gixhari sA�risht me tA� dashurin 23 vjeA�ar, ja fotoja qA� publikohet kA�tA� radhA�

ceftin iv cost Olta Gixhari i ka dhA�nA� fund marrA�dhA�nia sA� dashurisA� me 23-vjeA�arin . Mesa duket mes tyre ka sA�risht njA� afeksion ose njA� miqA�si qA� vazhdon tA� mbetet edhe pas lidhjes sA� tyre. Olta e ka pA�lqyer foton qA� ka postuar ish partneri i saj Xhek. A�farA� po …

Artikulli i plotë »
error: