Thursday , 13 December 2018

Arkivat e etiketimeve raportohet

TAi?? shtAi??na me armAi?? zjarri nAi?? Dukagjin tAi?? KosovAi??s, njAi?? person raportohet se Ai??shtAi??ai??i??

How much liquid benadryl can i give my 3 year old cost of xenical in ireland Para disa minutave ka ndodhur njAi?? gjuajtje me armAi?? zjarri nAi?? rrugAi??n ai???Ismajl Qemajliai??? nAi?? GjakovAi??, me kAi??tAi?? rast ka pAi??suar lAi??ndime trupore njAi?? person. NdAi??rsa i dyshuari ndodhet nAi?? arrati, lajmin pAi??r GazetAi??n …

Artikulli i plotë »

Ngjarje tronditA�se ndodhi nA� PrishtinA�, raportohet edhe pA�r 4 persona

MbrA�mA� nga njA�siti i hetimeve tA� pA�rgjithshme qA� operojnA� nA� DrejtorinA� Rajonale tA� PolicisA� sA� PrishtinA�s A�shtA� ndA�rmarr njA� operacion policor, lidhur me arrestimin e personit tA� katA�rt tA� dyshuar pA�r rastin vrasje nA� tentativA�, qA� ka ndodhur nA� rrugA�n a�?Ba�? nA� PrishtinA�. Operacioni policor ka zgjatur rreth tri orA� …

Artikulli i plotë »

Kjo ishte PA�rleshja masive mes shqiptarA�ve dhe turqve nA� Gjermani, raportohet pA�r tA� …

NjA� pA�rleshje ka ndodhur pasditen e djeshme nA� Gjermani mes njA� grupi shqiptarA�sh dhe turqish. SiA� raportojnA� mediat gjermane, ngjarja ka ndodhur rreth orA�s 18:45 nA� rrugA�n Farberstrasse. NjA� grup prej shumA� shqiptarA�sh tA� moshave nga 25 deri 30 vjet u pA�rleshA�n fizikisht me njA� grup turqish prej tre vetaa�?, …

Artikulli i plotë »

Lajm i madh pA�r gjithA� botA�n dhe ShqiptarA�t: E pat puna e Putinit, tani po raportohet se aia��

Dr. Can Kasapoglu A�shtA� bashkA�punA�tor shkencor nA� EDAM Center pA�r EkonominA� dhe Studimet Politike nA� Stamboll. Ai A�shtA� pyetur pA�r pasojat qA� mund tA� ketA� rrA�zimi i njA� avioni ushtarak rus nga dy avionA� luftarakA� turq F-16. MA� poshtA�, intervista: Sa mund tA� thuhet se pritej qA� Turqia ta rrA�zonte …

Artikulli i plotë »

Sapo ndodhi tronditet Kosova Raportohet se nA� prishtine jan V …

MijA�ra protestues tA� grupmoshave tA� ndryshme me gra, pleq e tA� rinj u mblodhA�n paraditA�n e sA� hA�nA�s nA� PrishtinA�, pA�r tA� kA�rkuar drejtA�si pA�r aktivistin e LA�vizjes VetA�vendosje, Astrit Deharit. Ai ndA�rroi jetA� nA� mA�nyrA� misterioze nA� burgun Prizrenit, mA� 5 nA�ntor. QytetarA�t e nisA�n tubimin e tyre qA� …

Artikulli i plotë »

TRONDITET PRISHTINA Raportohet se deri tani kan mbetur ….

Policia nA� PrishtinA�, ka arrestuar njA� tA� dyshuar mashkull shqiptar, pasi i njA�jti nA� njA� lokal ka sulmuar fizikisht njA� person tjetA�r tA� pranishA�m. Ngjarja ka ndodhur nA� rrugA�n a�?a��Rexhep Lucia��a��, derisa viktima ka pA�suar lA�ndime trupore dhe i njA�jti ka pranuar tretman mjekA�sor, raporton policia, njofton Klan Kosova. Me …

Artikulli i plotë »

LAJM I MESNATES : Tronditet Gjakova Raportohet se A�shte ..

H.R. 73 vjeA�ar nga Gjakova, ka humbur jetA�n nA� mA�nyrA� tragjike, pasi qA� A�shtA� shtypur nga njA� autobus nA� orA�t e mbrA�mjes sA� sotme. Autobusi i kompanisA� a�?H. Ta�? e ka shtypur 73 vjeA�arin nA� rrugA�n a�?Sadik Stavilecia�? nA� GjakovA� deri sa ai ishte duke lA�vizur me biA�ikletA�n e tij …

Artikulli i plotë »
error: