Arkivat e etiketimeve shiko

Ai kali pAi??rballet me 13 luana dhe shiko se cfar ndodh nAi?? fund tAi?? kAi??saj lufte |VIDEO|

Kuajt arabAi?? kanAi?? njAi?? bri mAi?? pak, njAi?? asht lumbal mAi?? pak dhe disa unaza tAi?? bishtit mAi?? pak sesa kuajt tjerAi??Zakonisht njAi?? kalAi?? fle 2,5 deri 3 orAi?? nAi?? ditAi??Kuajt mAi?? tAi?? vegjAi??l se 4 vjet mund tAi?? pAi??rqendrohen mAi?? sAi?? shumti deri nAi?? 10-15 minuta. Zemra e kalit …

Artikulli i plotë »

Shokon Linda Morina, ja si ka shkuar per te votuar. Shikoai??i??

ShumAi?? e komentuar pAi??r veprimet e saj, Linda Morina edhe sot ka diAi??ka pAi??r tAi?? thAi??nAi??, shkruan ai???Kosovarjaai???.Ishte shume aktive me statuse e foto nAi?? facebook gjatAi?? kohAi??s sAi?? fushatAi??. NdAi??rsa sot nAi?? ditAi??n e zgjedhjeve, Linda Morinai njoftoi ndjekAi??sit e saj se kishte votuar. Por e Ai??uditshme dukej foto …

Artikulli i plotë »

Shiko se si e dashura i injektoi viagra nAi?? Ai??mbAi??lsirAi??, ajo qAi?? i ndodh mAi?? pasai??i??

NAi?? njAi?? eksperiment social, njAi?? vajzAi?? i injekton tAi?? dashurit tAi?? saj viagra nAi?? Ai??mbAi??lsirat qAi?? ai do tAi?? konsumojAi?? dhe ajo qAi?? ndodh Ai??shtAi?? e parashikueshme, por nuk pAi??rfundon ashtu siAi?? pritej shkruan portali Cudira.net. Efekti ishte i pritshAi??m dhe reagimi i djalit ishte epik. Atij iu desh tai??i??i …

Artikulli i plotë »

Tmerr nA� njA� thertore, lopa goditet mizorisht nA� kokA�. Shiko Videon

Kjo video e cila A�shtA� filmuar nA� Vietnam, tregon disa punA�torA� tA� cilA�t po godasin njA� lopA� me cekiA� nA� kokA�. Videoja bA�ri qA� autoritetet australiane tA� pezullonin eksportet nA� tre thertore tA� Vietnamit, pasi kafshA�t kryesisht lopA�t vijnA� nga eksportet australiane. Ministri i BujqA�sisA� i ka pA�rshkruar pamjet tA� …

Artikulli i plotë »

Shiko cfar ndodh..Provokon tA� DashurA�n me Djalin e PalestrA�s, Sjellja e Saj i Heq Trurin VIDEO

Ky djalA� ka provokuar dhe i ka bA�rA� tA� dashurA�s sA� tij njA� video me ndihmA�n e njA� djali qA� A�shtA� instruktor nA� palestA�r. Djali i afrohet vajzA�s dhe ofrohet ta��i mA�sojA� disa ushtrime fizike, nA� mA�nyrA� qA� ta ndihmojA� pA�r tA� humbur peshA�. Ajo pranon me kA�naqA�si, e madje …

Artikulli i plotë »

Skandaloze: Teuta Krasniqit i del video nudo. Shiko VIDEO-n ku ajo shfaqet cullak

Teuta Krasniqi A�shtA� protagonistja kryesore e filmit a�?Distant Angelsa�?, nA� tA� cilin ka punuar qe njA� kohA�. Aktorja mjaft e pA�rfolur nA� vitet e fundit, nA� kA�tA� projekt luan krahas aktorit tA� njohur, Nik Xhelilaj. NdA�rkaq, filmi A�shtA� prodhim i Gjergj Xhuvanit, kurse aty luan edhe Rinaldo Rocco. Prive ka …

Artikulli i plotë »

Publikohet video shiko se cka bejne para kamerave vrasesit e Aulonit, tek video e pare shihet Riga kurse tek e dyta Guximi (Video)

Publikohet video shiko se cka bejne para kamerave vrasesit e Aulonit, tek video e pare shihet Riga kurse tek e dyta Guximi (Video) Nje video exluzive e postuar para disa minutash ne rrjetet sociale,ku shihen te akuzuarit per vrasjen e aulonit ata duke dalur nga gjykata bejn nje veprim te …

Artikulli i plotë »

Shiko cfar ndodh..Provokon tA� DashurA�n me Djalin e PalestrA�s, Sjellja e Saj i Heq Trurin VIDEO

Ky djalA� ka provokuar dhe i ka bA�rA� tA� dashurA�s sA� tij njA� video me ndihmA�n e njA� djali qA� A�shtA� instruktor nA� palestA�r. Djali i afrohet vajzA�s dhe ofrohet ta��i mA�sojA� disa ushtrime fizike, nA� mA�nyrA� qA� ta ndihmojA� pA�r tA� humbur peshA�. Ajo pranon me kA�naqA�si, e madje …

Artikulli i plotë »
error: