Arkivat e etiketimeve shiko

A�farA� po ndodh me Mihrije BrahA�n,do te shokohesh se A�farA� ka publikuar.. nese je i dobet mos e shiko sepsea��.

KA�ngA�tarja Mihrije Braha A�shtA� ajo e cila vazhdimisht po kA�rkon vA�mendjen. Edhe pse afA�r viteve tA� 50-ta siA� duket ajo nuk e ka problem edhe tA� paraqitet nA� bikini, shkruan arbresh.info. Ajo ka shtuar shumA� aktivitet e saj nA� rrjetet sociale edhe pse ka kohA� qA� nuk ka sjell ndonjA� …

Artikulli i plotë »

NjA� Foshnje gjigande njerA�zorea�� UnA� nuk kam asnjA� fjalA� Shiko Videon..!

NjA� Foshnje gjigande njerA�zorea�� UnA� nuk kam asnjA� fjalA� Shiko Videon..! NjA� fA�mijA� 10-muajsh qA� vuan nga njA� A�rregullim i rA�ndA� rritA�s A�shtA� rritur tashmA� nA� madhA�sinA� e njA� mesatare pesA� vjeA�are a�� dhe nuk tregon asnjA� shenjA� tA� ngadalA�simit. Indigo Nowakowsky-Kaiuha vuan nga sindroma e Beckwith-Wiedemann, njA� A�rregullim i …

Artikulli i plotë »

Ajo harroi se ishte vetA�m pA�r loje filloi vA�rtet tA� nxehet shiko cka ndodhe Live nA� TV |VIDEO|

NA� njA� festival tA� organizuar nA� amerikA� njA� femer tejmase e bukur zhvishet perderisa po behej njA� loje. Ajo lidhi nje marveshje se nA� qoftA� se nuk do deshtonte organizimi do vdishej para tA� pranishmive. dhe e vA�rtet se ndodhi ashtu por ajo e veproi kete gjA� dhe e mbajti …

Artikulli i plotë »

JA si e vajton Motra vA�llaun qA� u vra dje nA� Mitrovice Mos e shiko nese je i dobet me zemer ..

Ngjarja ka ndodhur shumA� pranA� gjimnazit a�?Frang Bardhia�? nA� MitrovicA�, saktA�sisht gjatA� pushimit tA� gjatA� tA� ndA�rrimit tA� paradites, mirA�po viktima nuk ka qenA� nxA�nA�s i kA�tij gjimnazi. Por, nxA�nA�s i gjimnazit ishte dorasi V.B., i cili qA�lloi me armA� zjarri nA� drejtim tA� viktimA�s. Sipas nxA�nA�sve, V.B. A�shtA� nA� …

Artikulli i plotë »
error: