Arkivat e etiketimeve shiko

Shiko cka i ndodh kA�tij MA�rgimtari nga Kosova i kushtoi me 20 mijA� franga ardhja e tij nA� KosovA�!

Erdhi nA� KosovA� pA�r t`i shijuar pushimet verore. MirA�po, kA�saj radhe pushimet pA�r bashkatdhetarin Bedri Smajli nuk shkuan ashtu siA� duhet. Me anA� tA� njA� letre tA� cilA�n e ka dA�rguar nA� adresA� tA� gazetA�s a�?Bota sota�?, Smajli ka treguar pA�r aksidentin me veturA� qA� e kishte pA�suar. Smajli ka …

Artikulli i plotë »

Shiko cka i bA�n ky Magjistar Shkendije MujA�s nA� emision!! Pa fjalA�….

Ka folluar sezoni i ri i Emisionin a�? Kojshia Showa�� ku tA� ftuar ishin ShkA�ndije Mujaj dhe Ilir Ferizi. Magjistari Ilir Ferizi e la pa fjalA� kA�ngtarA�n ShkA�ndije Mujaj nga magjitA� qA� i bA�ri live nA� Emision, shkruan Botapress. a�?Kojshia Showa�? transmetohet nA� tv 21 gjdo tA� diele nga ora …

Artikulli i plotë »

Mbani frymen djem Rike Roci Publikon njA� Foto duke e a�� (nA�se je -18 mos e shiko)

Prej kur ishte shfaqur shumA� a�?hota�� si tifoze e kuq e zinjA�ve, Rike RoA�i ka marrA� vA�mendjen maksimale nga mediat. Ish banorja e Big Brother, A�do ditA� e mA� shumA� po i mahnit ndjekA�sit nA� rrjete sociale me pubikimin e fotografive tA� ndryshme provokative, shkruan lajmi.net. Ajo, sA� fundmi i …

Artikulli i plotë »

Blero e ka njA� plan pA�r AfronA�n Nese je i dobet me zemer mos e shiko (Foto)

cheap arcoxia Afrona DikA�n po e pret befasitA�. KA�shtu sA� paku mund tA� thuhet bazuar nA� njA� mesazhi tA� fundit nA� Instagram tA� Blerim Muharremit-Bleros. a�?ZemA�r mos u merakos, unA� e kam plane pA�r ty. Afrona Dikaa�?, ka shkruar Blero nA� Instagram. Mbetet tA� shihet se pA�r A�ka bA�het fjala, …

Artikulli i plotë »
error: