Arkivat e etiketimeve shiko

Kjo A�sht Gruaja e Ibrahim Tatlises shikoni se si e vajton te ndjerin. (nA�se je i dobt mos e shiko)

zithromax price philippines KA�ngA�tari i njohur turk Ibrahim Tatlisis ka vdekur sot raportojn mediet turke. MegjithatA� lajmi nuk A�shtA� konfirmuar ende nga familjarA�t e tij dhe gjithA�ka qA� dihet A�shtA� se ai deri sot ka qenA� shumA� i sA�murA�. KujtojmA� se kA�ngA�tari ishte plagosur para katA�r viteve pA�r arsye biznesore, …

Artikulli i plotë »
error: