Arkivat e etiketimeve shikoni

Vajza nga DurrAi??si nxjerr nAi?? shitje virgjAi??rinAi??, shikoni Ai??farAi?? Ai??mimi tAi?? volitshAi??m jepai??i??

Shitja e virgjAi??risAi?? Ai??shtAi?? Ai??Ai??shtje pikAi??pamjesh, por qAi?? duhet thAi??nAi?? se Ai??shtAi?? kthyer nAi?? trend ose nga nevoja ose nga dAi??shira pAi??r famAi??. Deri mAi?? tani kemi parAi?? raste vetAi??m nga jashtAi?? kufijve shqiptarAi??, por ja qAi?? paska edhe nAi?? ShqipAi??ri vajza qAi?? shesin virgjAi??rinAi??ai??i??dhe shumAi?? shtrenjtAi?? madje. Ai??shtAi?? vajza …

Artikulli i plotë »

Vendosi foli te Aliminut ne koke, por shikoni cfar mrekullie ndodhi..

Shumica e vajzave dhe grave kanAi?? shumAi?? probleme me flokAi??t, por me kAi??tAi?? truk tAi?? thjeshtAi?? ju do tAi?? keni flokAi?? tAi?? bukur, plot shkAi??lqim dhe tAi?? fortAi??. Ai??do gjAi?? qAi?? ju nevojitet pAi??r kAi??tAi?? truk janAi?? kAi??ta pAi??rbAi??rAi??s tAi?? natyrshAi??m. PAi??rbAi??rAi??sit: ai??? 1 limon, portokall ose grejpfrut ai??? 1 …

Artikulli i plotë »

Shikoni si reagojnAi?? kalimtarAi??t kur e kuptuan se Ai??shtAi?? komplet e zhveshur |VIDEO|

Ishte njAi?? eksperiment jo fort i hijeshem, pasi nAi?? trupin e kAi??saj modele tAi?? zhveshur kishin pikturuar njAi?? lloj fustani, pAi??r tAi?? shikuar se a do ta vAi??renin kalimtarAi??t. Modelja braziliane nuk iu deshtAi?? shume qAi?? tAi?? komprometohej ideja e saj sepse format e saj bombastike vAi??reheshin nga Ai??do kalimtari …

Artikulli i plotë »

Twerku me i ri, u vendosin vibracion ne vagine, shikoni cfar ndodh.. me lot.. |VIDEO|

Ryan Hamilton i njohur si autori i videove humoristike nAi?? profilin e tij nAi?? YouTube, ai???HammyTV, Ai??shtAi?? rikthyer me njAi?? video tjetAi??r e cila kalon Ai??do kufi tAi?? imagjinatAi??s. Ai kishte bindur tAi?? dashurAi??n e tij qAi?? tAi?? vesh njAi?? palAi?? tAi?? brendshme me vibracion, dhe mAi?? pas dolAi??n nAi?? …

Artikulli i plotë »

Shperthen rrjeti tek Rudina Magjistari Gentes i del zogu dhe gjoksi shikoni qfar ndodh pastaj (Video)

Komentet qAi?? ka ngjallur e ftuara e dy ditAi??ve mAi?? parAi?? te ai???Rudinaai???, kanAi?? qenAi?? tAi?? panumAi??rta. Komente qAi?? shanin GentaGjalpin, ish banoren e ai???Big Brotherai???, shanin veshjen, stilin e jetAi??sAi??s fotografitAi?? dhe shfaqjen qAi?? pati nAi?? emision. E habitur nga tAi?? gjithAi?? komentetmbi GentAi??n, moderatorja RudinaMagjistari ka postuar nAi?? …

Artikulli i plotë »

Florian Marku i thotAi?? Ai??anit, a do ma japesh Sofin se po vdes peAi??r buzqeshjen e saj? Shikoni si pAi??rgjigjet ai..

Florian Marku i thotAi?? Ai??anit, a do ma japesh Sofin se po vdes peAi??r buzqeshjen e saj? Shikoni si pAi??rgjigjet ai.. Arjan Ai??ani: Ti e di qAi?? unAi?? ju them shpesh njerAi??zve gjithmonAi?? ai???mos i besoni ekranit Ai??shtAi?? njAi?? gAi??njeshtAi??r, tAi?? gjithAi?? bAi??jnAi?? sikurai???. Por kAi??saj radhe Noizy unAi?? duhet …

Artikulli i plotë »

Shikoni se si terrorizohen ShqiptarAi??t ne burgjet e GreqisAi??, tmerr, shpAi??rndajeni ta shikon Evropa (VIDEO PAMJE)

Sistemi peniticiar i GreqisAi?? Ai??shtAi?? ai???klientai??? i pAi??rhershAi??m nAi?? raportet e Amnesty International pAi??r kushtet nAi?? tAi?? cilat mbahen tAi?? burgosurit nAi?? kAi??tAi?? vend. NjAi?? shqiptar ka nisur pamjet e kushteve tAi?? brendshme nAi?? tAi?? cilat mbahen tAi?? dAi??nuarit nAi?? njAi?? burg grek. QelitAi?? janAi?? pa dritare, kuzhina e sajuar …

Artikulli i plotë »

Zvicrra nuk vjedh? Shikoni cfar publikon FBI 128 miljard euro te Gadafit humben nga bankat brenda 1 muaji..

Nga pasuria e ish- presidentit tAi?? LibisAi??, Muammar Gaddafi, tAi?? cilat iu janAi?? ngrirAi?? nAi?? BelgjikAi??, janAi?? zhdukur 10 miliardAi?? euro. NAi?? vitin 2013 nAi?? llogaritAi?? bankare tAi?? kompanive tAi?? Gaddafit, nAi?? bankat e BelgjikAi??s kanAi?? qenAi?? 16 miliardAi?? euro, ndAi??rsa nAi?? vitin 2017 qasja e aprovuar nAi?? kAi??to fonde …

Artikulli i plotë »

Ai??ikat e shtepis.. KAi??ndojnAi?? tAi?? ulura mbiai??i?? vibrator, Shikoni Ai??far rrefejne ata..

Festat e Vitit tAi?? Ri janAi?? para nesh dhe disa vajza seksi janAi?? pAi??rpjekur tAi?? na argAi??tojnAi?? nAi?? njAi?? mAi??nyrAi?? tAi?? paprecendentAi?? TAi?? veshura si ai???babagjysheai???, disa vajza na uruan GAi??zuar Vitin e Ri me kAi??ngAi??n Silent Night. KAi??nga tingAi??llon pak mAi?? ndryshe nga origjinali sepse vajzat kAi??ndojnAi?? dhe janAi?? …

Artikulli i plotë »

Sot super pjeshkAi??, por shikoni si dukej dikur Eni KoAi??i kur nuk kishte asnjAi?? ndAi??rhyrje (FOTO)

Sot Ai??shtAi?? njAi?? ndAi??r femrat mAi?? seksi tAi?? showbizit shqiptar, e komentuar mjaft pAi??r format e saj fizike tAi?? cilat kanAi?? ndryshuar shumAi?? ndAi??r vite. Eni KoAi??i e pyetur shpesh nAi??pAi??r intervista nAi??se ka bAi??rAi?? apo jo ndonjAi?? ndAi??rhyrje estetike nAi?? trup apo fytyrAi??, apo nAi??se e pAi??rdor fotoshopin, Ai??shtAi?? …

Artikulli i plotë »
error: