Thursday , 13 December 2018

Arkivat e etiketimeve shkurte

LAJMI FUNDIT / Shkurte Gashi martohet me vA�llaun e Blerim Destanit, ndanA� babain nga 5 fA�mijA�t

KA�ngA�tarja e mirA�njohur Shkurte Gashi A�shtA� e rezervuar pA�r jetA�n private. Ajo nuk A�shtA� parA� asnjA�herA� nA� shoqA�ri tA� ndonjA� mashkulli, shkruan arbresh.info. Por, si duket tani mA� Shkurta ka gjetur personin e jetA�s. BA�het fjalA� pA�r vA�llain e Blerim Destanit, Selimin. Nga burimet e portalit arbresh.info mA�sohet se ai …

Artikulli i plotë »

Opss: Cka Zogu i Shkurte Gashit qA� A�sht lagur A�sht bA�r Qull

KengA�tarja Shkurte Gashi ka provokuar fort me njA� fotografi tA� postuar nA� profilin e saj nA� Instagram.PA�rpos linjave trupore qA� ka zbuluar, kA�ngA�tarja duket se tek a�?Zogua�? ka njA� tA� metA�, shkruan Gazeta Blic.Sikurse shihet nA� foto, duket se ose i A�shtA� laguar nga temperatura dhe atmosfera, ose ka tA� …

Artikulli i plotë »

Shkurte Gashi shtatzA�nA�? Ja A�farA� thotA� menaxheri i saj

KA�ngA�tarja e njohur Shkurte Gashi A�shtA� njA�ra ndA�r kA�ngA�taret mA� simpatike tA� estradA�s. Por mbrA�mA� kA�ngA�tarja e hiteve tA� shumta u komentua pA�r njA� shtatzA�ni, gjA� qA� del tA� jetA� aspak e vA�rtetA�. Menaxheri i kA�ngA�tares, UkA� Gjugja ka folur pA�r Express rreth kA�saj A�A�shtjeje, duke demantuar lajmin qA� Shkurte …

Artikulli i plotë »

Cfar ka Zogu i Shkurte Gashit qA� A�sht lagur A�sht bA�r Qull a��

KengA�tarja Shkurte Gashi ka provokuar fort me njA� fotografi tA� postuar nA� profilin e saj nA� Instagram. PA�rpos linjave trupore qA� ka zbuluar, kA�ngA�tarja duket se tek a�?Zogua�? ka njA� tA� metA�, shkruan Gazeta Blic. Sikurse shihet nA� foto, duket se ose i A�shtA� laguar nga temperatura dhe atmosfera, ose …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT / Shkurte Gashi martohet me vA�llaun e Blerim Destanit, ndanA� babain nga 5 fA�mijA�t

KA�ngA�tarja e mirA�njohur Shkurte Gashi A�shtA� e rezervuar pA�r jetA�n private. Ajo nuk A�shtA� parA� asnjA�herA� nA� shoqA�ri tA� ndonjA� mashkulli, shkruan arbresh.info. Por, si duket tani mA� Shkurta ka gjetur personin e jetA�s. BA�het fjalA� pA�r vA�llain e Blerim Destanit, Selimin. Nga burimet e portalit arbresh.info mA�sohet se ai …

Artikulli i plotë »

Shkurte Fejza sA�rish kA�ngA� pA�r mA�rgimtarA�, Kujdes lotA�t (Video)

charboleps shipping KA�ngA�tarja e njohur e muzikA�s popullore, Shkurte Fejza ka publikuar kA�ngA�n e saj mA� tA� re. Ajo duket se ka zgjedhur festat e fundvitit pA�r tA� sjellA� edhe njA�herA� njA� kA�ngA� qA� u kushtohet mA�rgimtarA�ve. KA�nga e saj mA� e re e mban titullin a�?Kush merr rrugA�n e …

Artikulli i plotë »

Shkurte Gashi e tepron, me ekspozimin e a�?zoguta�?! (Foto + 16)

KengA�tarja Shkurte Gashi ka provokuar fort me njA� fotografi tA� postuar nA� profilin e saj nA� Instagram. PA�rpos linjave trupore qA� ka zbuluar, kA�ngA�tarja duket se tek a�?Zogua�? ka njA� tA� metA�, shkruan Gazeta Blic. Sikurse shihet nA� foto, duket se ose i A�shtA� laguar nga temperatura dhe atmosfera, ose …

Artikulli i plotë »

Shyhrete Behluli tregon arsyen pse nuk flet me Shkurte Fejzen live nA� Emision!!

evecare how much Shyhrete Behluli, njA�ra ndA�r kA�ngA�taret mA� tA� mira tA� muzikA�s popullore, A�shtA� e ftuar kA�tA� javA� mysafir nA� a�?Kojshia Showa�?.Ajo zbuloi shumA� gjera qA� nuk I keni ditur pA�r jetA�n e saj privatA� dhe njA�ra ndA�r to ishte se pse nuk flet me Shkurte FejzA�n.PA�r tA� kuptuar …

Artikulli i plotë »

Shkurte Fejza as qA� u mA�rzit pse Shyhretja nuk e ftoi nA� dasmA�, ja si po kA�naqet nA�a�� (Foto)

Shkurte Fejza, njA� emA�r i madh dhe shumA� i rA�ndA�sishA�m nA� muzikA�n popullore dhe atA� folklorike, shkruan a�?Kosovarjaa�? KA�ngA�tarja Shkurte Fejza ka vendosur qA� ta thyejA� heshtjen e saj, duke na sjellA� sot disa fotografi nga vendi qA� ajo ka zgjedhur tA� pushojA�. Pas njA� sezoni tA� mbushur me dasma …

Artikulli i plotë »
error: