Arkivat e etiketimeve shperndaje

Formohet Shteti i tretA� shqiptar. ShpA�rndaje nA�se iu gA�zove kA�tij lajmi

NesA�r nA� HagA�, Kuvendi i A�amA�risA� do ta shpallA� PavarA�sinA� dhe do ta formojA� QeverinA� me tA� gjithA� resorA�t, pA�rfshirA� edhe atA� tA� Mbrojtjes. Sipas kryetarit tA� ShoqatA�s A�amA�ria, Festim Lato, nesA�r do tA� formohet edhe Forca MbrojtA�se e shtetit A�am. Sipas tij, kjo po bA�het me pA�rkrahje ndA�rkombA�tare. Lajmin …

Artikulli i plotë »

Shpend Ahmeti: Hajde edhe 30 minuta, me dalje masive

Kryetari i PrishtinA�s, Shpend Ahmeti ka thA�nA� se Prishtina po prin me pjesA�marrjen nA� zgjedhje. NA� Facebook, Ahmeti ka bA�rA� thirrje pA�r mA� shumA� pjesA�marrje edhe pA�r kA�to pak minuta qA� kanA� mbetur. a�?Prishtina prin me dalje nA� zgjedhje. E dua kA�tA� qytet. Hajde edhe 30 minuta, me dalje masivea�?, …

Artikulli i plotë »

Presidenti Hashim ThaA�i ‘dridhA�’ EvropA�n ShpA�rndaje nA�se pajtohesh me Presidentin.

order aciclovir 400 Presidenti i KosovA�s, Hashim ThaA�i, nA� njA� shkrim autorial pA�r gazetA�n New Europe a�� e cila trajton A�A�shtjet e Bashkimit Evropian, ka kA�rkuar nga Brukseli tA� mos i vendos KosovA�s afate jorealiste pA�r demarakacion, tA� cilat, sipas tij, mA� shumA� i bA�jnA� dA�m KosovA�s se sa i …

Artikulli i plotë »

Formohet Shteti i tretA� shqiptar. ShpA�rndaje nA�se iu gA�zove kA�tij lajmi

NesA�r nA� HagA�, Kuvendi i A�amA�risA� do ta shpallA� PavarA�sinA� dhe do ta formojA� QeverinA� me tA� gjithA� resorA�t, pA�rfshirA� edhe atA� tA� Mbrojtjes. Sipas kryetarit tA� ShoqatA�s A�amA�ria, Festim Lato, nesA�r do tA� formohet edhe Forca MbrojtA�se e shtetit A�am. Sipas tij, kjo po bA�het me pA�rkrahje ndA�rkombA�tare. Lajmin …

Artikulli i plotë »

A�ka duhet tA� bA�ni nA�se jeni brenda kur dridhet toka [ShpA�rndaje]

zyban online pharmacy NA� shumicA�n e situatave, ju do tA� zvogA�loni mundA�sinA� e lA�ndimit nA�se ju: Uluni poshtA� nA� gjunjA� me duar pA�rmbi kokA� (para se tA�rmeti ju rrA�zojA� poshtA�). Ky pozicion ju mbron nga rA�nia, por ju lejon tA� lA�vizni ende nA�se A�shtA� e nevojshme, shkruan Gazeta Blic. Mbulojeni …

Artikulli i plotë »
error: