Thursday , 13 December 2018

Arkivat e etiketimeve shqiptar

Vritet me armAi?? zjarri ligji i rrugeve te Tiranes i njohur shqiptar (Kujdes Pamjet)

NjAi?? person Ai??shtAi?? gjetur i pajetAi?? mbrAi??mjen e sotme nAi?? kryeqytet. Viktima i identifikuar si shtetasi Memli Begalla, reperi i njohur shqiptar u gjet i shtrirAi?? nAi?? trotuarin e njAi?? pallati nAi?? rrugAi??n Nikolla Tupe, nAi?? zonAi??n e ish-Bllokut, nAi?? kryeqytet..Reperi Ai??shtAi?? qAi??lluar me armAi?? zjarri nAi?? momentin qAi?? po …

Artikulli i plotë »

A do tAi?? martoheshe me njAi?? shqiptar? Vajzat serbe habisin me pAi??rgjigjet |VIDEO|

SerbAi??t dhe shqiptarAi??t nuk mund tAi?? bashkAi??punojnAi?? sAi?? bashku apo edhe tAi?? jetojnAi?? nAi?? tAi?? njAi??jtin mjedis, ndAi??rkohAi?? qAi?? gati askush nuk Ai??shtAi?? i gatshAi??m qAi?? tAi?? kurorAi??zohet me njAi??ri-tjetrin, pra serb me shqiptar dhe anasjelltas. NjAi?? portal serb ka realizuar njAi?? anketAi?? nAi?? rrugAi??t e Beogradit, duke i pyetur …

Artikulli i plotë »

Lajmi i hidhur/ Vdes Ikona e futbollit Shqiptar, u prefsh nAi?? paqe Djalosh (FOTO)

NAi??se pAi??r shqiptarAi??t sot Ai??shtAi?? njAi?? ditAi?? feste, 105 vjetori i PavarAi??sisAi??, futbolli nAi?? vendin tonAi?? merr njAi?? lajm tAi?? hidhur.Sot Ai??shtAi?? ndarAi?? nga jeta njAi?? prej ikonave tAi?? ekipit tAi?? Dinamos, Ibrahim (Hume) Kodra. Klubi dinamovit dhe i gjithAi?? futbolli nAi?? vendin tonAi?? humbet njAi?? prej figurave tAi?? shquara, …

Artikulli i plotë »

Miliarderi shqiptar nga Shkupi bAi??het pastrues

Biznismeni shqiptar nga Shkupi, Enver Maliqi, Ai??shtAi?? ndAi??r biznesmenAi??t mAi?? tAi?? mAi??dhenj nAi?? Maqedoni por edhe mAi?? gjerAi??. MirAi??po kjo nuk e ka penguar atAi?? (nAi?? foto me flokAi?? tAi?? bardha) tAi?? marrAi?? fshesAi??n dhe tai??i??i bashkangjitet aksionit pAi??r Shkup mAi?? tAi?? pastAi??r, shkruan Gazeta Lajm. Maliqi, me prejardhje nga …

Artikulli i plotë »

KAi??tij i thuhet Shqiptar me ZemAi??r, Shikoni Ai??farAi?? rrahje i bAi??n serbit (Video)

Shefat Isufi nga TAi??rnoci i komunAi??s sAi?? Bujanocit ka fituar titullin kampion i EvropAi??s nAi?? IBF kategoria gjysmAi?? e rAi??ndAi??. Ai mundi kundAi??rshtarin e tij Slavisha Simonovic nga Serbia gjatAi?? boksimit qAi?? u zhvillua nAi?? Regensburg tAi?? GjermanisAi??. Boksier nga Lugina ka arritur tAi?? tregojAi?? profesionalizAi??m e kulturAi?? tAi?? lartAi?? …

Artikulli i plotë »

ai???Bossiai??i?? shqiptar mashtron policAi??t e LondrAi??s, i punAi??son si shoferAi?? pAi??r trafikimin e shqiptarAi??ve, por ndodh ajo qAi?? nuk pritej

Buy glycomet gp purchase kytril generic name Zyrtari, i quajtur Charlie pAi??r tAi?? mbrojtur identitetin e tij, duke u paraqit si shofer pothuajse pesAi?? muaj mAi?? parAi?? dhe kontrabandoi njerAi??z nAi?? Britani. Por, me vone sipas autoriteteve britanike Anthony Corkovic iishte (Carlie) dhe Scott Downie ishte ( CorkoviAi??), tAi?? dy …

Artikulli i plotë »

Enca dhe kAi??ngAi??tari i pAi??lqyer shqiptar nAi?? njAi?? lidhje? Ky Ai??shtAi?? detaji qAi?? e nxori zbuluar

AsnjAi??herAi?? nuk Ai??shtAi?? pAi??rfolur nAi?? mediat rozAi?? njAi?? lidhje e mundshme e kAi??ngAi??tares Enca me ndonjAi?? djalAi??. I vetmi rast ka qenAi?? ai me reperin Noizy, i cili nuk u konfirmua kurrAi??. NAi?? njAi?? foto tAi?? fundit tAi?? postuar nAi?? profilin e tij nAi?? Instagram, kAi??ngAi??tari Butrint Imeri ka pozuar …

Artikulli i plotë »

Tronditet shteti Shqiptar : Deklarata ai???bombAi??ai???: ai???Pas Tahirit, dorAi??hiqet edhe Edi Rama!ai???

Portali spjv.it ka arritur tAi?? marrAi?? tekstin e fjalAi??s sAi?? dorAi??heqjes tAi?? kryeministrit Edi Rama pas protestave tAi?? opozitAi??s dhe vendimit tAi?? mos futjes nAi?? zgjedhje me RamAi??n si kryeministAi??r. NAi?? tAi?? vAi??rtetAi?? teksti nAi?? fjalAi?? Ai??shtAi?? gjendur nAi?? njAi?? prej emaileve tAi?? kAi??shilltarAi??ve tAi?? tij mAi?? kryesor nAi?? Kryeministri, …

Artikulli i plotë »

Tronditet shteti shqiptar: Pas skandalit Jep dorAi??heqje edhe Edi Rama?

Portali spjv.it ka arritur tAi?? marrAi?? tekstin e fjalAi??s sAi?? dorAi??heqjes tAi?? kryeministrit Edi Rama pas protestaveai??i??.Ministri i BrendshAi??m i ShqipAi??risAi??, Saimir Tahiri, ka dhAi??nAi?? dorAi??heqje.Lajmin e ka bAi??rAi?? tAi?? ditur portali Lapsi.al, duke u bazuar nAi?? burimet e veta pranAi?? qeverisAi??.SiAi?? raporton portali, gjatAi?? paradites ministri Tahiri ka zhvilluar …

Artikulli i plotë »
error: