Arkivat e etiketimeve shqiptare

RrAi??fen Vajza Shqiptare: Dola njAi?? natAi?? nAi?? oborr, kur Ai??ai??i??tAi?? shoh? Kunata mAi?? bAi??ri tAi?? dridhem kur e pashai??i??

Kjo Ai??shtAi?? historia e rrAi??fyer. ai???Jam shumAi?? e mAi??rzitur dhe kjo dilemAi?? po mAi?? merr frymAi??n.Jam njAi?? vajzAi?? pukjane dhe kam njAi?? familje tAi?? mrekullueshme. Kam njAi?? vAi??lla qAi?? sai??i??ma ka kush, me punAi?? tAi?? mirAi?? dhe njAi?? shkollAi?? qAi?? e ka mbaruar me gjitha rezultate maksimale. NjAi?? natAi?? dAi??gjova …

Artikulli i plotë »

Gazetarja shqiptare: Meshkujt shqiptarAi?? nuk dinAi?? tAi?? bAi??jnAi?? seks

Mos u trembni! Nuk i ka kontrolluar tAi?? gjithAi??ai??i?? NAi?? fakt, ajo qAi?? kAi??rkon tAi?? thotAi?? gazetarja Zhaklin Lekatari me deklaratAi??n se meshkujt shqiptarAi?? nuk dinAi?? tAi?? bAi??jnAi?? seks, Ai??shtAi?? tjetAi??r gjAi??ai??i?? ai???Meshkujt nAi?? ShqipAi??ri janAi?? shumAi?? tAi?? kompleksuar dhe nAi?? pAi??rgjithAi??si, nuk dinAi?? tAi?? bAi??jnAi?? seks. Nuk ka nevojAi?? …

Artikulli i plotë »

E Pabesueshme: Kjo Vajze shqiptare i kAi??rkon kushAi??ririt para, por shokohet nga oferta e tij, Ai i thot ti jap parat vetAi??m nAi??se me mua bAi??nai??i??.

GjithmonAi?? kur kemi nevojAi?? pAi??r diAi??ka, kryesisht para, nAi?? mendje na shkon qAi?? tai??i??ua kAi??rkojmAi?? personave tanAi?? mAi?? tAi?? afAi??rt si, familjarAi??, miq apo tAi?? kushAi??rinj. Ky Ai??shtAi?? rasti i njAi?? vajze shqiptare 23-vjeAi?? e cila i ka kAi??rkuar para kushAi??ririt, qAi?? jetonte nAi?? kryeqytet dhe tAi?? gjithAi?? e dinin …

Artikulli i plotë »

Rrefehet vajza shqiptare: Shefi im i ai???tAi??rbuarai??i?? nAi?? zyrAi??n e policis, mAi?? tha do tAi?? bAi??sh marredhenie me mua, ose un ty do tAi??ai??i??. (Video)

NjAi?? vajzAi?? e re duket se ka rAi??nAi?? nAi?? ai???grackAi??nai??i?? e mashtrimeve pAi??r njAi?? vend punAi?? mAi?? tAi?? mirAi??. Ajo provokoi shefin e saj me shpresAi??n se nAi??se ata lidheshin ai do tai??i??i jepte njAi?? vend pune mAi?? tAi?? mirAi??, por nuk ndodhi kAi??shtu. Ja Ai??farAi?? shkruan ajo, ai???UnAi?? jam …

Artikulli i plotë »

Rrefehet para Arditit Vajza Shqiptare: Jam 27 vjeAi??are, vjehrri mAi?? dhunon rregullisht, por njAi?? natAi?? vendosa taai??i??(Video)

RrAi??fimi TronditAi??s nga Vajza Shqiptare: Jam 27 vjeAi??are, vjehrri mAi?? dhunon rregullisht, por njAi?? natAi?? vendosa taai??i??(Video)NjAi?? 27 vjeAi??are rrAi??fen tmerrin e jetAi??s qAi?? ka pAi??rjetuar pAi??r vite tAi?? tAi??ra. ai???Isha martuar mAi?? mAi??sit nAi?? njAi?? fshat tAi?? thellAi?? tAi?? atij rajoni prej nga vija edhe unAi??ai???, nis rrAi??fimin (A.B) …

Artikulli i plotë »

Prezantuesja shqiptare nAi?? siklet, i del gjoksi live nAi?? emision, ja kjo video ekskluziveai??i??.

Prezantuesja shqiptare nAi?? siklet, i del gjoksi live nAi?? emisionai??i??.NjAi?? prezantuese shqiptare e cila Ai??shtAi?? shfaqur nAi?? njAi?? emision ku kishte shumAi?? media dhe qAi?? pAi??r pak minuta ajo u bAi?? shumAi?? e pAi??rfolur edhe e komentuar. PAi??r deri sa ajo ishte nAi?? prani me publikun asaj i ndodhi ajo …

Artikulli i plotë »

Dalin pamje me pullAi?? tAi?? kuqe, gratAi?? shqiptare djegin Club-et pAi??r 8 Mars

Edhe kAi??tAi?? 8 mars njAi?? pjesAi?? e mirAi?? e grave shqiptare nuk e harruan ai???traditAi??nai??i?? e harbimit nAi??pAi??r clube. Dy ditAi?? pas festAi??s dedikuar femrave kanAi?? qarkulluar disa pamje pikante ku tregojnAi?? se i kanAi?? shijuar nAi?? maksimum striptistAi?? qAi?? ishin totalish nAi?? funksion tAi?? femrave. E kush e ksihte …

Artikulli i plotë »

Kjo artiste e parAi?? shqiptare qAi?? tregon LIVE si ka bAi??rAi?? seks treshe bashkAi?? me burrin |VIDEO|

A po thyhen tabutAi?? e seksit? Roza Lati e ftuar nAi?? ai???Top Show Magazineai??? thotAi?? se gjithmonAi?? e mAi?? shumAi?? femrat kAi??rkojnAi?? tAi?? dinAi?? rreth seksit. Roza shprehet se gjithmonAi?? kam eksperimentuar me veten dhe partnerin. ai???UnAi?? kam qenAi?? njeri shumAi?? kurioz tAi?? eksperimentoja me veten dhe partnerin dhe duke …

Artikulli i plotë »

E Papritur: Kapet mat Diellza Kolgeci me biznesmenin e njohur shqiptarAi??, ja fotot e tyre bombastike

Diellza njihet si femAi??r e suksesshme e cila tAi??rAi?? kAi??to vite, pAi??rveAi?? modelimit Ai??shtAi?? marrAi?? edhe me shumAi?? aktivitete tAi?? tjera. Madje, atAi?? kemi pasur mundAi??si ta shohim nAi?? rolin e aktores. Ajo kAi??to ditAi?? nAi?? njAi?? lokal Ai??shtAi?? parAi?? me njAi?? mashkull nAi?? momente romantike, por edhe mAi?? e …

Artikulli i plotë »

E mbani mend kAi??ngAi??taren shqiptare Elsa Lila, sai??i??do ta besoni sa ka ndryshuar tani

NAi??na dhe bashkAi??shorti i ardhshAi??m, Miraldi, i bAi??nAi?? ElsAi??s njAi?? surprizAi?? nAi?? studion e ai???TAi?? DielAi??s Shqiptareai???. Duke qenAi?? shumAi?? tAi?? lidhura bashkAi??, si zonja Sanije ashtu edhe e bija Elsa po e pAi??rjetojnAi?? me vAi??shtirAi??si faktin se kjo e fundit kAi??tAi?? vit do tAi?? martohet. Sanija mendon se po …

Artikulli i plotë »
error: