Arkivat e etiketimeve shqiptari

Doganieri Zviceran kap shqiptarin me 9 KG Suxhuk Kosove lexo cka i thot Shqiptari

Dikush e ka postuar njAi?? ngjarje qAi?? ka ndodhur nAi?? kufirin e ZvicrAi??s ku protagonist ishte njAi?? shqiptar qAi?? kishte marrAi?? me vete 9KG soxhuk. Por ajo qAi?? i kishte ndodhur nAi?? kufi dhe veprimi i tij Ai??shtAi?? thjeshtAi?? legjendar.Ju sjellim mAi?? poshtAi??, rrAi??fimin e njAi?? shqiptari qAi?? jeton nAi?? …

Artikulli i plotë »

EPabesueshme: Shqiptari Futet pAi??r nevoja personale nAi?? bunker, por i ndryshon jeta pAi??rgjithmonAi??, aty sheh gruan duke e tradhtuar (VIDEO)

Ka ndodhur njAi?? rast shokues ku Burri shqiptarAi?? hyn pAi??r nevoja personale nAi?? njAi?? bunker nAi?? pyllin nAi?? afAi??rsi tAi?? fshatit por rastAi??sisht gjen gjAi??nAi?? qAi?? i solli ndryshim dramatik nAi?? jetAi??n e tij. Sipas tAi?? dhAi??nave, burri punonte prej kohAi??sh nAi?? emigracion dhe Ai??shtAi?? kthyer kAi??tAi?? verAi?? pAi??r pushime …

Artikulli i plotë »

Ky Ai??shtAi?? Shqiptari mAi?? i durueshAi??m: Gruaja e rrah, e vjedh, e tradhton e ky gjithnjAi?? e fal!(VIDEO)

Cili denoncon bashkAi??shorten e tij jo vetAi??m pAi??r dhunAi?? fizike, por edhe pAi??r braktisje tAi?? tri vajzave tAi?? tyre tAi?? mitura dhe tradhti bashkAi??shortore pAi??r disa herAi??.Niko Trimi, banor nAi?? fshatin Stan tAi?? LushnjAi??s, rrAi??fen pAi??r News24 se ka mbetur prej disa ditAi??sh i vetAi??m me vajzat e tij tAi?? …

Artikulli i plotë »

Shqiptari martohet me zezake, por ajo qAi?? nusja bAi??n nAi?? dasAi??m lAi?? tAi?? gjithAi?? pa fjalAi?? (VIDEO)

Nuk dihet saktAi?? burimi i videos por nAi?? Video shihet njAi?? djal i shkuar nAi?? gurbet prejardhja e tij nga burime tAi?? paverifikuara Ai??shtAi?? nga ShqipAi??ria mAi?? saktAi?? nga Vlora. BAi??het fjalAi?? pAi??r njAi?? djal shqiptare dhe njAi?? vajz braziliane. TAi?? dy ata po kAi??rcejnAi?? ai???vallen kosovareai???, por ajo qAi?? …

Artikulli i plotë »

ai???Po nuk bAi??re seks me mua nAi?? makinAi?? do i ai??i??.ai??? shqiptari fiksohet keq me tAi?? martuarAi??n

NjAi?? grua ka bAi??rAi?? kallAi??zim se Ai??shtAi?? fyer e shantazhuar nAi?? telefon nga njAi?? person. Burimet bAi??jnAi?? me dije se 54-vjeAi??arja ka marrAi?? telefonata tAi?? shpeshta ditAi??t e fundit nga ky person i cili e ka kAi??rcAi??nuar se nAi??se nuk do tAi?? pranonte tAi?? bAi??nte seks me tAi?? nAi?? makinAi??, …

Artikulli i plotë »

Me thikA� nA� dorA� e a�?Allahu Akbara��, shqiptari bA�n terror nA�a��

OrA� frikA� nA� orA�t e natA�s nA� qytetin e Firences. NjA� shqiptar 30-vjeA�ar dhe njA� maroken 31 vjeA� kanA� terrorizuar njerA�zit qA� ndodheshin nA� njA� diskotekA� nA� qytetin e vjetA�r italian. NA� gjendje tA� dehur dhe me thika nA� duar, ata janA� futur nA� lokalin e natA�s dhe kanA� nisur …

Artikulli i plotë »

TA� dehur me thikA� nA� dorA� e a�?Allahu Akbara��, shqiptari bA�n terror nA�a��

OrA� frikA� nA� orA�t e natA�s nA� qytetin e Firences. NjA� shqiptar 30-vjeA�ar dhe njA� maroken 31 vjeA� kanA� terrorizuar njerA�zit qA� ndodheshin nA� njA� diskotekA� nA� qytetin e vjetA�r italian. NA� gjendje tA� dehur dhe me thika nA� duar, ata janA� futur nA� lokalin e natA�s dhe kanA� nisur …

Artikulli i plotë »

Vdiq pasi i dha lamtumirA�n dashurisA� sA� jetA�s, ja kush A�shtA� shqiptari qA� humbi jetA�n nA� aksidentin tragjik (FOTO) VIDEO

Shqiptari Morsi Gjezi, 34-vjeA�, ka ndA�rruar nA� njA� aksident tA� ndodhur paraditen e sotme nA� ItalinA� fqinjA�. Ai po udhA�tonte nA� autostradA�n e San Marinos me njA� automjet tA� ngarkuar me rreth 20 ton mbeturina tA� ngurta, teksa u pA�rplas nA� bordurA�n mbrojtA�se anA�sore. Mediat italiane shkruajnA� se shqiptari po …

Artikulli i plotë »

A�menduria e ditA�s/ Shqiptari vendos skedinA� ndeshjen me koefiA�ent 101, rezultati i pabesueshA�m

E diela ka rezultuar me fat pA�r njA� djalosh nga ShqipA�ria i cili ka kapur njA� skedinA� tA� pabesueshme dhe ka vendosur ta ndajA� me redaksinA� tonA�. Ai ka luajtur live ndeshjen e kampionatit grek, Levadiakos-Apollon Smyrnis kur kjo e fundit ishte 0-1. Djaloshi ka guxuar dhe e ka vendosur …

Artikulli i plotë »
error: