Thursday , 13 December 2018

Arkivat e etiketimeve shume

Danjeli dhe Fotini ndahen..U ndava sepse ai e kishte shumAi?? tAi?? voai??i??.

Prej disa ditAi??n nAi?? media qarkullon lajmi se Ai??ifti fitues i edicionit tAi?? 9 tAi?? ai???Big Brotherai???, Danjel dhe Fotini janAi?? ndarAi??. Aludimet nisAi??n nga fakti se Ai??ifti kishte mbyllur profilin e tyre tAi?? pAi??rbashkAi??t nAi?? Instagram me emrin LaFoDa.Ky lajm erdhi pikAi??risht nAi?? njAi?? kohAi?? kur Ai??ifti pritej qAi?? …

Artikulli i plotë »

Ai nAi??se i dashuri juaj i bAi??n kAi??to gjAi??ra, ndajeni mendjen: Ai ju do mAi?? shumAi?? se kAi??do..

Sjellja e secilit partner nAi?? njAi?? marrAi??dhAi??nie Ai??shtAi?? shumAi?? e rAi??ndAi??sishme dhe shAi??rben pAi??r tAi?? gjetur ekuilibrin e lidhjes nAi?? mAi??nyrAi?? qAi?? edhe kur ka zAi??nka tAi?? mos ndihen luhatje. MAi?? poshtAi?? po sjellim njAi?? listAi?? pAi??r vajzat, kAi??tu janAi?? 30 gjAi??rat qAi?? nAi??se i dashuri i juaj i bAi??n, …

Artikulli i plotë »

Trupi im prodhon aq shumAi?? qumAi??sht gjiri, sa qAi?? pAi??r 7 muaj ua kam shitur 500 litra meshkujve qAi?? duan gjoksin tim..

NAi??na e dy fAi??mijAi??ve Ai??shtAi?? duke fituar mijAi??ra funte duke shitur qumAi??shtin e gjirit nAi?? internet burrave ai??i?? pAi??r tAi?? cilAi??t thotAi?? ajo se po u ndihmon tAi?? ai???ndAi??rtojnAi??ai??? muskuj gjigant. Rafaela Lamprou, 24-vjeAi?? nga Qiproja, shtatAi?? muaj mAi?? parAi?? solli nAi?? jetAi?? djalin qAi?? e pagAi??zoi me emrin Anjelo, …

Artikulli i plotë »

18 operacione nAi?? dy vjet dhe dy herAi?? nAi?? koma, historia e dhimbshme qAi?? nisi nga disa kg mAi?? shumAi??

Ka njAi?? mesazh pAi??r tyai??? sot kishte personazh DajanAi??n, e cila tregoi historinAi?? e saj tAi?? dhimbshme dhe tregon sakrificat qAi?? ka bAi??rAi?? pAi??r tAi?? shmangu sAi??mundjen. Ishte vetAi??m 1 vjeAi?? e gjysmAi?? kur sAi?? bashku me familjen Dajana u nis pAi??r Itali. Por kur ishte adoleshente, pAi??r shkak tAi?? …

Artikulli i plotë »

ai???Duhet tAi?? jesh e pasur dhe tAi?? kalosh nAi?? shumAi?? krevateai???, kAi??ngAi??tarja shqiptare befason me deklaratAi??n

Anxhela Peristeri Ai??shtAi?? njAi?? prej kAi??ngAi??tareve qAi?? jetoi shtatAi?? vite nAi?? Greqi dhe provoi tAi?? depAi??rtonte nAi?? diskografinAi?? greke, por nuk e pati aq tAi?? thjeshtAi?? dhe as aq tAi?? vAi??shtirAi?? sa mendonte. NAi?? njAi?? intervistAi?? pAi??r Prive, Anxhela ka rrAi??fyer se si tAi?? qenit shqiptare e penalizoi tAi?? bAi??nte …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: RrAi??zohet njAi?? Airoplan nAi?? ShqipAi??ri, dyshohet per shumeai??i??

RrAi??zohet njAi?? avion nAi?? ShqipAi??ri, Berisha nxjerr fotot dhe pretendon se Ai??shtAi?? i ai???narko-mushkonjaveai???, duke dyshuar se ne avion kishte shume droge, shkruan tv shenja. Bie njAi?? avion nAi?? periferi tAi?? LezhAi??s. Lajmin e ka publikuar para pak minutash ish-kryeministri Sali Berisha, referuar denoncimit tAi?? njAi?? mesazhdAi??rguesi nAi?? rrjetet sociale, …

Artikulli i plotë »

E mbani mend Mimoza LlasticAi??n? Ajo sot Ai??shtAi?? mami dhe shumAi?? joshAi??se

E mbani mend Mimoza LlasticAi??n, vajzAi??n e vogAi??l dhe tAi?? pAi??rkAi??dhelur qAi?? kishte naze e teka? E kemi fjalAi??n pAi??r personazhin qAi?? ka luajtur vite mAi?? parAi?? aktorja Zhaklina Dhimojani. Ndoshta fAi??mijAi??t e sotshAi??m nuk e kanAi?? mundAi??sinAi?? tAi?? shikojnAi?? kAi??tAi?? personazh, pasi dita e tyre Ai??shtAi?? e zAi??nAi?? duke …

Artikulli i plotë »

Shenjat e horoskopit qAi?? tradhAi??tojnAi?? mAi?? shumAi??, mAi?? besnikja Ai??shtAi??ai??i??

Sipas studimeve, numri mAi?? i madh i meshkujve qAi?? tradhtojnAi?? janAi?? ata tAi?? shenjAi??s sAi??: PeshqAi??ve. Pas tyre renditen Gaforret dhe UjorAi??t. Arsyet se pAi??rse kAi??to shenja tradhAi??tojnAi?? janAi??: Ambicia, tAi?? qenit tolerant ndaj riskut dhe nevoja pAi??r konfirmim tAi?? vazhdueshAi??m. Kurse numri mAi?? i madh i femrave qAi?? tradhtojnAi?? …

Artikulli i plotë »
error: