Thursday , 13 December 2018

Arkivat e etiketimeve thote

Fatmir Limaj i thotAi?? Ramushit ai??? Qu se horAi?? na banAi??ai???, Ramushi iai??i??a kthen ai??? LemAi?? edhe pak tAi?? flejAi?? bre, se u kAi??naqaai??? (VIDEO)

Ai??shtAi?? mbajtur seanca pAi??r votimin e demarkacionit, por kjo seancAi?? ka bAi??rAi?? qe shumAi?? deputet duke pAi??rfshire edhe vetAi?? kryeministrin te bAi??jnAi?? njAi?? sy gjumAi?? pak ne karriget e tyre.Kryeministri i vendit u pAi??rfshi ne njAi?? skenAi?? qesharake ku Fatmir Limaj i kAi??rkonte qe te zgjohej pasi kishte pAi??rfunduar seanca. …

Artikulli i plotë »

Eni Ai??obani thotAi?? diAi??ka tronditAi??se pAi??r Agron Llakajn |VIDEO|

Ajo Ai??shtAi?? njAi?? nga personazhet mAi?? tAi?? dashura tAi?? publikut shqiptar.Juristja e njohur Eni Ai??obani ishte e ftuara e kAi??saj jave nAi?? programin ai???NjAi?? kat mAi?? lartai??i??ai??i??.Ama zonja Eni, siAi?? njihet nAi?? publik, Ai??shtAi?? bAi??rAi?? sAi?? fundmi pjese e shkrimeve online pas njAi?? deklaratAi?? tAi?? aktorit Agron Llakaj rreth programit …

Artikulli i plotë »

Zgjidhni pozicionin e gjumit dhe zbuloni se Ai??farAi?? do tAi?? thotAi?? pAi??r lidhjen tuaj me partnerin..

MAi??nyra se si flemAi?? Ai??shtAi?? ajo qAi?? pAi??rcakton cilAi??sinAi?? e gjumit tonAi??. Dhe pozicioni nAi?? tAi?? cilin ne pushojmAi?? mund tAi?? na tregojAi?? shumAi?? pAi??r atAi?? lloj personi qAi?? jemi. Kjo pAi??rzgjedhje e imazheve me siguri do tai??i??ju bAi??jAi?? ta njihni veten. Surprizues Shtypeni linkun e rekljamimit me poshte dhe …

Artikulli i plotë »

Florian Marku i thotAi?? Ai??anit, a do ma japesh Sofin se po vdes peAi??r buzqeshjen e saj? Shikoni si pAi??rgjigjet ai..

Florian Marku i thotAi?? Ai??anit, a do ma japesh Sofin se po vdes peAi??r buzqeshjen e saj? Shikoni si pAi??rgjigjet ai.. Arjan Ai??ani: Ti e di qAi?? unAi?? ju them shpesh njerAi??zve gjithmonAi?? ai???mos i besoni ekranit Ai??shtAi?? njAi?? gAi??njeshtAi??r, tAi?? gjithAi?? bAi??jnAi?? sikurai???. Por kAi??saj radhe Noizy unAi?? duhet …

Artikulli i plotë »

Kallashi thotAi?? qAi?? sai??i??ka tAi?? brendshme, Iva Aliko i fut duart dheai??i??[VIDEO]

ai???ZonAi?? e LirAi??ai??? sonte me ai???pullAi?? tAi?? kuqeai???. Moderatori Arian Ai??ani ka vendosur tAi?? ai???Ai??mendAi??ai??? publikun mbrAi??mjen e sotme pasi ka ftuar dy femrat e shoAi??biz-it shqiptar tAi?? cilat gjithmonAi?? provokojnAi?? me fotot, videot apo deklaratat e tyre. Sikur tAi?? mos mjaftonte Iva Aliko me transparencAi??n e saj nAi?? kulm …

Artikulli i plotë »

Bjordi nuk mban mAi??: ai???Ju kanceri i kAi??saj bote nuk meritoni as mallkimai??? ja Ai??farAi?? i thotAi?? Rozana

Bjordi ka reaguar kundAi??r tAi?? gjitha ai???sulmeveai???.PAi??rmes njAi?? shkrimi nAi?? profilin e tij nAi?? Instagram , ish-i dashuri i Adela Xhamanit Ai??shtAi?? revoltuar pasi nAi?? qindra komente ngushAi??lluese, kishte dhe nga ato ku fansat nAi?? rrjete sociale e fajAi??sojnAi?? Bjordin pse ishte ndarAi?? nga Adela. E nuk vonoi shumAi?? dhe …

Artikulli i plotë »

Dy javAi?? pasi u martuan, shokon nusja e Labit, shikojeni se Ai??ka publikon e Ai??ka thotAi?? (Foto)

How to buy provera QAi??ndresa e Labit ende nuk po i harron momentet mAi?? tAi?? bukura qAi?? ndodhAi??n gjatAi?? natAi??s sAi?? dasmAi??s. Ajo nAi?? vazhdimAi??si po publikon fotografi nga ngjarja mAi?? e rAi??ndAi??sishme e saj, e nAi?? mesin e kAi??tyre fotografive janAi?? edhe personat mAi?? tAi?? dashur pAi??r tAi??. Kjo …

Artikulli i plotë »

ThaAi??i tallet me komisionin e Haradinajt pAi??r demarkacion, ja Ai??farAi?? thotAi?? pAi??r ta

Order effexor online no prescription Presidenti i KosovAi??s, Hashim ThaAi??i ka folur rreth marrAi??veshjes sAi?? demarkacionit dhe asaj se sa Ai??shtAi?? i informuar se si po shkon ky proces. ThaAi??i tha se u beson institucioneve shtetAi??rore dhe se Ai??shtAi?? i bindur se ky proces do tAi?? kalojAi??. Por ai Ai??shtAi?? …

Artikulli i plotë »

Lutfi Haziri e thotAi?? fjalAi??n e fundit: Ja me kAi?? do tAi?? hyjAi?? nAi?? koalicion nAi?? Gjilan

Kandidati i LDK-sAi?? pAi??r kryetar komune tAi?? Gjilanit, Lutfi Haziri nAi?? emisionin ai???Debat Dai???, tAi?? rtv Dukagjinit ka thAi??nAi?? se koalicioni i vetAi??m qAi?? do tAi?? bAi??jAi?? ai nAi?? raundin e dytAi?? tAi?? zgjedhjeve Ai??shtAi?? me qytetarin e Gjilanit, pAi??rcjell Gazeta Blic. Haziri ka thAi??nAi?? se Ai??shtAi?? i bindur qAi?? …

Artikulli i plotë »
error: