Arkivat e etiketimeve tregon

Testi i urinA�s tregon se sa vite do tA� rroni! Ja si ta bA�ni provA� nA� shtA�pi

Duke pA�rcaktuar a�?moshA�n e brendshmea�� tA� njerA�zv, mund tA� jetA� e mundur qA� tA� vlerA�sohet rreziku nga vuajtja prej sA�mundjeve tA� lidhura me moshA�n, madje edhe tA� vdekjes sA� parakohshme sipas studiuesve. Teknika efikase e analizA�s sA� urinA�s, e pA�rdorur nga shkencA�tarA�t, e cila ka vlerA�suar mostrat deri nA� 10 …

Artikulli i plotë »

FA�mijA�t qajnA� nga uria! Edukatorja tregon A�a��ndodh nA� A�erdhet me menunA� e re

Ka shkaktuar njA� debat shumA� tA� madh nA� rrjete sociale, debat i pasqyruar edhe nA� media nA� lidhje me dietA�n ushqimore tA� fA�mijA�ve nA� cerdhe qA� A�shtA� ndryshuar nga dietologia e njohur Blerina Bombaj. NjA� edukatore e cila ka vendosur tA� qA�ndrojA� anonim pA�r tA� mos i krijuar veteA�s probleme …

Artikulli i plotë »

Kjo artiste e parA� shqiptare qA� tregon LIVE si ka bA�rA� seks treshe bashkA� me burrin |VIDEO|

A po thyhen tabutA� e seksit? Roza Lati e ftuar nA� a�?Top Show Magazinea�? thotA� se gjithmonA� e mA� shumA� femrat kA�rkojnA� tA� dinA� rreth seksit. Roza shprehet se gjithmonA� kam eksperimentuar me veten dhe partnerin. a�?UnA� kam qenA� njeri shumA� kurioz tA� eksperimentoja me veten dhe partnerin dhe duke …

Artikulli i plotë »

14 ndeshje tA� kapura nA� kokA�, djaloshi nga Fieri na tregon skedinA�n e frikshme

Dita e mA�rkurA� ka rezultuar me fat pA�r njA� djalosh nga Fieri. Ai ka testuar fatin e tij duke vendosur plot 14 ndeshje nA� skedinA� dhe rezultati A�shtA� i mahnitshA�m.TA� gjitha ndeshjet janA� kapur nA� kokA� duke e bA�rA� fitues tA� afro 900 mijA� lekA�sh tA� vjetra.Kjo pasi ai ka …

Artikulli i plotë »

Burri tregon a�?livea�? tradhtinA� e gruas: Dashnori mA� merrte nA� telefon kur flinte me tA� dhe mA� tregontea��.

NjA� histori e pazakontA� vjen sot nA� emisionin a�?Me zemA�r tA� hapura�? nA� a�?News24a�?. NjA� baba i ri nA� moshA� dhe vajza e tij adoleshente ndodhen nA� studio pA�r tA� rrA�fyer njA� histori skandaloze qA� ka ndodhur nA� familjen e tyre.Alfred Karaj, 34 vjeA� nuk e ka tA� lehtA� tA� …

Artikulli i plotë »

Enca tregon gjoksin “live”, por komenti i FranA�eska JaA�es e vA� nA� siklet!

ShoqA�ria e EncA�s me ish banoren e Big Brother, njihet tashmA�. FranA�eska JaA�e nuk mungon jo vetA�m nA� udhA�timet apo shpeshherA� nA� pushimet e kA�ngA�tares, por as nA� festA�n e ditA�lindjes. Ndoshta shoqA�ria e ngushtA� i ejon ato edhe ta��i komentojnA� diA�ka personale njA�ra-tjetrA�s edhe nA� publik. NdA�rkohA� qA� 22 …

Artikulli i plotë »

MA� keq se kaqa��? Velina e Ermalit tregon si do dalA� javA�s tjetA�r nA� a�?Xinga��

Pa tA� brendshme, provokuese, njA� fustan dalldisA�sa��. Kejvina Kthjella ishte njA� tA�rrmet pA�r Tv Klan dhe ndjekA�sit e emiosionit a�?Xinga��. Bukuroshja bionde nuk e mendoi dy herA� tA� nxirte nA� shesh a�?zoguna��. Pas performancA�s sA� saj qA� u pA�rfol shumA� nA� media ajo ka reagur me anA� tA� njA� postimi …

Artikulli i plotë »

Rashel Kolaneci tregon pse iku nga Ermali, i befason tA� gjithA� me atA� qA� thotA� (Video)

Rashel Kolaneci u largua nga emisioni Xing me Ermalin dhe ditA�n e sotme e ftuar nA� a�?Pop Culturea�?, ka dhA�nA� arsyet se pse A�shtA� larguar. Ajo ka habitur pak me atA� qA� ka thA�nA�, pasi pas njA� viti nA� emision A�shtA� shprehur se ajo qA� bA�nte nuk i pA�rshtatej dhe …

Artikulli i plotë »

Upss / Xhesika e tregon Zogun nA� emision cmendet Kastro Zizo (Video)

KA�ngA�tarja Xhesika Ndoj A�shtA� e ftuar e radhA� nA� te Kastro Zizos nA� Rrokum Night. Ajo edhe kA�tA� here A�shtA� dukur mjaft provokuese. Madje nA� disa rate XhesikA�s i dalin nA� shesh edhe pjesA�t me intime tA� trupia��shiko videon e plote duke klikuar me poshte ne reklam: purchase sildalis

Artikulli i plotë »
error: