Arkivat e etiketimeve tregon

Testi i urinAi??s tregon se sa vite do tAi?? rroni! Ja si ta bAi??ni provAi?? nAi?? shtAi??pi

Duke pAi??rcaktuar ai???moshAi??n e brendshmeai??i?? tAi?? njerAi??zv, mund tAi?? jetAi?? e mundur qAi?? tAi?? vlerAi??sohet rreziku nga vuajtja prej sAi??mundjeve tAi?? lidhura me moshAi??n, madje edhe tAi?? vdekjes sAi?? parakohshme sipas studiuesve. Teknika efikase e analizAi??s sAi?? urinAi??s, e pAi??rdorur nga shkencAi??tarAi??t, e cila ka vlerAi??suar mostrat deri nAi?? 10 …

Artikulli i plotë »

FAi??mijAi??t qajnAi?? nga uria! Edukatorja tregon Ai??ai??i??ndodh nAi?? Ai??erdhet me menunAi?? e re

Ka shkaktuar njAi?? debat shumAi?? tAi?? madh nAi?? rrjete sociale, debat i pasqyruar edhe nAi?? media nAi?? lidhje me dietAi??n ushqimore tAi?? fAi??mijAi??ve nAi?? cerdhe qAi?? Ai??shtAi?? ndryshuar nga dietologia e njohur Blerina Bombaj. NjAi?? edukatore e cila ka vendosur tAi?? qAi??ndrojAi?? anonim pAi??r tAi?? mos i krijuar veteAi??s probleme …

Artikulli i plotë »

Kjo artiste e parAi?? shqiptare qAi?? tregon LIVE si ka bAi??rAi?? seks treshe bashkAi?? me burrin |VIDEO|

A po thyhen tabutAi?? e seksit? Roza Lati e ftuar nAi?? ai???Top Show Magazineai??? thotAi?? se gjithmonAi?? e mAi?? shumAi?? femrat kAi??rkojnAi?? tAi?? dinAi?? rreth seksit. Roza shprehet se gjithmonAi?? kam eksperimentuar me veten dhe partnerin. ai???UnAi?? kam qenAi?? njeri shumAi?? kurioz tAi?? eksperimentoja me veten dhe partnerin dhe duke …

Artikulli i plotë »

14 ndeshje tAi?? kapura nAi?? kokAi??, djaloshi nga Fieri na tregon skedinAi??n e frikshme

Dita e mAi??rkurAi?? ka rezultuar me fat pAi??r njAi?? djalosh nga Fieri. Ai ka testuar fatin e tij duke vendosur plot 14 ndeshje nAi?? skedinAi?? dhe rezultati Ai??shtAi?? i mahnitshAi??m.TAi?? gjitha ndeshjet janAi?? kapur nAi?? kokAi?? duke e bAi??rAi?? fitues tAi?? afro 900 mijAi?? lekAi??sh tAi?? vjetra.Kjo pasi ai ka …

Artikulli i plotë »

Burri tregon ai???liveai??? tradhtinAi?? e gruas: Dashnori mAi?? merrte nAi?? telefon kur flinte me tAi?? dhe mAi?? tregonteai??i??.

NjAi?? histori e pazakontAi?? vjen sot nAi?? emisionin ai???Me zemAi??r tAi?? hapurai??? nAi?? ai???News24ai???. NjAi?? baba i ri nAi?? moshAi?? dhe vajza e tij adoleshente ndodhen nAi?? studio pAi??r tAi?? rrAi??fyer njAi?? histori skandaloze qAi?? ka ndodhur nAi?? familjen e tyre.Alfred Karaj, 34 vjeAi?? nuk e ka tAi?? lehtAi?? tAi?? …

Artikulli i plotë »

Enca tregon gjoksin “live”, por komenti i FranAi??eska JaAi??es e vAi?? nAi?? siklet!

ShoqAi??ria e EncAi??s me ish banoren e Big Brother, njihet tashmAi??. FranAi??eska JaAi??e nuk mungon jo vetAi??m nAi?? udhAi??timet apo shpeshherAi?? nAi?? pushimet e kAi??ngAi??tares, por as nAi?? festAi??n e ditAi??lindjes. Ndoshta shoqAi??ria e ngushtAi?? i ejon ato edhe tai??i??i komentojnAi?? diAi??ka personale njAi??ra-tjetrAi??s edhe nAi?? publik. NdAi??rkohAi?? qAi?? 22 …

Artikulli i plotë »

MAi?? keq se kaqai??i??? Velina e Ermalit tregon si do dalAi?? javAi??s tjetAi??r nAi?? ai???Xingai??i??

Pa tAi?? brendshme, provokuese, njAi?? fustan dalldisAi??sai??i??. Kejvina Kthjella ishte njAi?? tAi??rrmet pAi??r Tv Klan dhe ndjekAi??sit e emiosionit ai???Xingai??i??. Bukuroshja bionde nuk e mendoi dy herAi?? tAi?? nxirte nAi?? shesh ai???zogunai??i??. Pas performancAi??s sAi?? saj qAi?? u pAi??rfol shumAi?? nAi?? media ajo ka reagur me anAi?? tAi?? njAi?? postimi …

Artikulli i plotë »

Rashel Kolaneci tregon pse iku nga Ermali, i befason tAi?? gjithAi?? me atAi?? qAi?? thotAi?? (Video)

Rashel Kolaneci u largua nga emisioni Xing me Ermalin dhe ditAi??n e sotme e ftuar nAi?? ai???Pop Cultureai???, ka dhAi??nAi?? arsyet se pse Ai??shtAi?? larguar. Ajo ka habitur pak me atAi?? qAi?? ka thAi??nAi??, pasi pas njAi?? viti nAi?? emision Ai??shtAi?? shprehur se ajo qAi?? bAi??nte nuk i pAi??rshtatej dhe …

Artikulli i plotë »
error: