Arkivat e etiketimeve tregon

Rita Ora tregon zogun ajo qfar shihet do tju lA� pa fjale

KA�ngA�tarja shqiptare me famA� botA�rore Rita Ora shpesh A�shtA� pjesA� e mediave rozA�, pasi ajo di tA� provokojA� adhuruesit e saj. NjA� gjA� tA� tillA� ajo e ka bA�rA� kohA�t e fundit me njA� fotografi tA� publikuar nga vetA� ajo, shkruan lajmi.net. NA� kA�tA� fotografi Rita duket shumA� seksi por …

Artikulli i plotë »

Heroi qA� i ShpA�toi 70 njerA�z ne Katastrofen qA� ndodhi nA� Shkup me lot tregon ngjarjen nA�se ke zemA�r tA� dobA�t mos e shiko

Shoferi i njA� kompanie vendase, Mujo tA� shtunA�n gjatA� njA� stuhie tA� tmerrshme arriti ta shpA�tojA� rreth 70 persona. Duke parA� qA� njerA�zit janA� nA� vA�shtirA�si, hapi dyert e autobusit pA�r tA� hyrA� dhe tA� shpA�tojnA�, dhe mA� pas i A�oi nA� njA� vend tA� sigurtA�. Deri tani nga pA�rmbytjet …

Artikulli i plotë »

LAJM I FUNDIT : Teuta Krasniqi tregon arsyen pA�r ndarjen nga adonisi ..

Lidhja, martesa e mA� pas ndarja e A�iftit Teuta Krasniqi dhe Blero Muharremi ka qenA� ndA�r mA� tA� pA�rfolurat e estradA�s shqiptare. Pas ndarjes erdhA�n versione tA� ndryshme pA�r shkaqet, por dyshja nuk zbuluan diA�ka konkrete, aq mA� pak tradhA�ti. Nuk kaloi shumA� kohA� e Blero rindA�rtoi jetA�n e tij …

Artikulli i plotë »
error: