Arkivat e etiketimeve tregon

ai???I vesh brekAi??t mbrapshtai???, Eni KoAi??i tregon pse bAi??n kAi??tAi?? gjAi??

KohAi??t e fundit Eni KoAi??i Ai??shtAi?? njAi?? ndAi??r kAi??ngAi??taret mAi?? tAi?? pAi??rfolura nAi?? vendin tonAi??, pasi po aludohet se ajo mund tAi?? jetAi?? njAi?? lidhje me GencPrelvukaj. Por gjatAi?? spotit tAi?? emisionit ai???Xingai??? Eni ka dhAi??nAi?? njAi?? deklaratAi?? shumAi?? tAi?? Ai??uditshme dhe po aq pAi??r tAi?? qeshur. E pyetur nga …

Artikulli i plotë »

ai???AtAi?? natAi?? kam pAi??r tai??i??ia treguar varritai???, Moisi Habilaj tregon si i shpAi??toi policisAi??

JanAi?? zbardhur sAi??rish pjesAi?? nga pAi??rgjimet e italianAi??ve pAi??r bandAi??n ai???Habilajai???, ndAi??rsa ai???Panormamaai??? ka mundur tAi?? sigurojAi?? pjesAi?? nga bisedat mes Moisi Habilaj dhe njAi?? farAi?? djali me emrin Eneo.NAi?? bisedAi?? e sipAi??r Moisiu i tregon Eneos se si kishin mundur tai??i??i shpAi??tonin policisAi?? dhe se si ishin kthyer nAi?? …

Artikulli i plotë »

Enca kAi??saj radhe na tregon komplet gjoksin (FOTO) VIDEO

Enca Haxhiu ka festuar dje ditAi??lindjen. Fansave pAi??r dhuratAi?? ja tregojAi?? gjinjtAi?? Njihet pAi??r format e saj bombastike pAi??r gjoksin e saj tAi?? pAi??rmasave tAi?? mAi??dha. StictyBanner mes postimeve mobil Mai??i??u pAi??r kAi??tAi?? Ai??shtAi?? njAi??ra prej femrave qAi?? pAi??rflitet mAi?? se shumti pAi??r format e saj. TAi?? tilla janAi?? edhe …

Artikulli i plotë »

ai???Shihni si kapet leku nAi?? VlorAi??ai???, vlonjati na tregon skedinAi??n e cmendur fituese me 13 ndeshje

NdjekAi??sit e faqeve tona zyrtare nAi?? rrjetet sociale po na tregojnAi?? thuajse Ai??do javAi?? se janAi?? ekspertAi?? pAi??r baste, kryesisht pAi??r futbollin evropian.NjAi?? tifoz nga Vlora sot na ka dAi??rguar mesazhin e radhAi??s, me tAi?? cilin na tregon se ka fituar 2 milionAi?? lekAi?? tAi?? vjetra. Ai ka luajtur 2 …

Artikulli i plotë »

10 vite bashkA� dhe njA� fA�mijA�, Miriami tregon pse sa��martohet me Alban SkA�nderaj

A e dini se Miriam Cani dhe Alban SkA�nderaj nuk janA� tA� martuar? Po, A�ifti mA� i dashur i publikut shqiptar nuk janA� tA� martuar edhe pse kanA� 10 vite bashkA� dashuri dhe kanA� sjellA� nA� jetA� edhe njA� vajzA�. Si duket prindA�rit e AmelisA� 2 vjeA�e thjesht sa��ndihen gati …

Artikulli i plotë »

a�?Si u nda Rezarta nga Ermalia�?, kA�ngA�tarja tregon rastin e a�?sikletshA�ma�? me miken e saj

NjA� nga ngjarjet qA� tA�rhoqi mjaft vA�mendjen e publikut ishte arrestimi dhe burgosja e nipit tA� Enver HoxhA�s dhe bashkA�shortit tA� kA�ngA�tares Rezarta Shkurta, pas akuzave ndaj tij pA�r pjesA�marrje nA� njA� rrjet droge. KanA� kaluar rreth dy vite nga kjo ngjarje, por pA�r kA�ngA�taren duket se A�shtA� ende shumA� …

Artikulli i plotë »

Kapet mat gruaja e Sinan HoxhA�s, hap kA�mbA�t dhe e tregon hapur nA� publik zogu

Andrra Destani dhe Sinan Hoxha janA� shpesh pjesA� e eventeve tA� ndryshme qA� organizohen nA� TiranA�, njA�ri nga tA� cilA�t ishte pak ditA� mA� parA�. Natyrisht qA� ky A�ift pA�rbA�n kuriozitet, kA�shtu qA� paparaci ynA� nuk ka ndenjur indiferent pA�rballA� tyre. Dhe ajo qA� na ka sjellA� A�shtA� njA� foto …

Artikulli i plotë »

Mbani frymA�n kapet mat: Rasheli tregon haptas se kush po e …

Rashel Kolaneci A�shtA� vajza simpatike qA� prej disa javA�sh shoqA�ron Ermal Mamaqin nA� programin a�?Xinga�? nA� Tv Klan. Ajo A�shtA� maturante nA� gjimnazin a�?Petro Nini Luarasia�? dhe krahas studimeve ka zhvilluar edhe pasionin e saj pA�r sport si dhe fushat e artit, kryesisht modA�.NdonA�se tashmA� Rashel ka nisur rrugA�timin e …

Artikulli i plotë »

E refuzon kA�tA� djalA� duke e menduar si invalid, por shikoni reagimin e saj kur i tregon qA� A�shtA� biznesmen (Video)

NjA� djalA� A�shtA� paraqitur si person me aftA�si tA� kufizuara pA�r tA� realizuar njA� kamerA� tA� fshehtA�. I A�shtA� prezantuar njA� vajze nA� qytetet, porse kjo e fundit ka refuzuar takimin me tA�, shkruan Indeksonline. MegjithatA�, me tA� kuptuar se ai A�shtA� njA� a�?biznesmena�� qA�ndrimi i saj ndA�rron plotA�sisht. PA�r …

Artikulli i plotë »

DorA�zohet Klaudia Pepaa��, mA� nA� fund tregon se kush i mungon! / FOTO

Balerina e njohur shqiptare me famA� ndA�rkombA�tare, Klaudia Pepa, duket se mA� nA� fund A�shtA� dorA�zuara�� Ajo ka publikuar nA� rrjete sociale njA� foto, nA� tA� cilA�n ka treguar, se cili A�shtA� personi qA� i mungon mA� shumA� nA� kA�tA� periudhA�. Klaudia e ka postuar nA� profilin personal tA� saj …

Artikulli i plotë »
error: