Arkivat e etiketimeve tregon

Gruaja e Milaim ZekA�s tregon tmerrin qA� pA�rjetoi familja pasi iu rrah burri

Nis sezoni i ri i emisionit na��KosovA� Show. Nisi edhe njA� sezon televiziv i emisionit na��KosovA� Show nA�n udhA�heqjen e ShpA�tim Deskut. Plot befasi e tA� ftuar. Kandidati i AKRa��sA� pA�r kryetar tA� PrishtinA�s Selim Pacolli ndA�r tA� tjera tregoj edhe pA�r a�?dhinA� e Marefcita��. BashkA�shortja e Milaim ZekA�s, Edlira …

Artikulli i plotë »

Milaim Zeka nA� pyetjet pikante tA� intervistA�s 60 sekondA�she, tregon sa e ka rrogA�n dhe kush A�shtA� politikani mA� simpatik (Video)

Deputeti nga radhA�t e koalicionti PANA, Milaim Zeka ka qenA� i ftuar kA�tA� javA� nA� intervistA�n mA� tA� shkurtA�r tA� Prives. NA� vetA�m 60 sekonda, ai i A�shtA� pA�rgjigjur shumA� pyetjeve, ndA�r to edhe pyetjeve pikante. Tha se Jakup Krasniqi A�shtA� politikani mA� simpatik, dhe se peng i ka mbetur …

Artikulli i plotë »

Avokatja FA�llanza Kadiu tregon se me sa vite mund tA� dA�nohen tA� miturt nA� rastin e Aulonit?

FA�llanza Kadiu, ish gjyqtare tani avokate, ka thA�nA� se tA� miturit qA� kryejnA� vrasje nga mosha 16 deri nA� 18 vjet mund tA� dA�nohen deri me 10 vjet burgim. a�?Burgu pA�r tA� mitur u shqiptohet vetA�m atyre prej moshA�s 16-18 vjeA�ara�?, ka thA�nA� Kadiu nA� Info Magazine tA� Klan KosovA�s. …

Artikulli i plotë »

Haradinaj tregon se A�farA� do tA� bA�het pas vrasjes sA� Aulon ZekA�s

Kryeministri i KosovA�s, Ramush Haradinaj, ka bA�rA� sot thirrje nA� mbledhjen e qeverisA� qA� tA� punojnA� qA� rastet si vrasja e Aulon ZekA�s tA� mos ndodhin mA�. Aulon Zeka u gjet i vdekur tA� shtunA�n pasi qA� nA� tA� kishin shkrepur katA�r plumba, ndA�rkaq lidhur me rastin janA� arrestuar dy …

Artikulli i plotë »

Publikohet kjo video ku Auloni fliste me shokin e tij i tregon se.. (Video)

VetA�m pak minuta pas vrasjes sA� Aulon ZekA�s, dy tA� dyshuarit pA�r vrasjen e tij, Guxim H. dhe Riga G., po ashtu tA� mitur, janA� shfaqur a�?livea�? nA� njA� prej rrjeteve sociale. NA� njA� pamje tA� kA�saj paraqitjeje Guximi, 16 vjeA�, shihet me njA� pistoletA� qA� mban rreth qafA�s sA� …

Artikulli i plotë »

Milaim Zeka ka tentuar tA� bA�jA� vetA�vrasje, tregon mA�nyrat qA� i pA�rdori (Video)

NA� emisionin a�?Lemzaa�� nA� Tribuna Channel ishte i ftuar Milaim Zeka. Ai ka treguar se si jeta ka ditur ta godasA� shumA� here dhe tA� mendojA� edhe mA� tA� keqA�n. Ai nA� emisionin a�?Lemzaa�� ka rrA�fyer edhe mA�nyrat se si ka tentuar tA� vetA�vritej. PA�r ta kuptuar klikoni linkun mA� …

Artikulli i plotë »

Ekskluzive: Meda tregon tA� vA�rtetA�n rreth ndarjes me bashkA�shorten

I ftuar nA� emisionin a�?Mamaa��s Tripa�? i cili edhe kA�tA� javA� u realizua nA� rivierA�n turke ishte kA�ngA�tari i mirA�njohur Meda. Ajo tregoi informacione tA� shumta pA�r jetA�n private dhe atA� profesionale, shkruan rtv21.tv I pyetur nga Big Mama se a e ka tradhtuar ndonjA�herA� gruan e tij Lulen ai …

Artikulli i plotë »
error: