Arkivat e etiketimeve tregon

Mjeku qA� a�?vdiqa�? dhe u rikthye nA� jetA� tregon tmerrin qA� pA�rjetoi (Foto)

NA�se Amber, vajza e vogA�l qA� ra nA� koma, kur u rikthye tha se kishte parA� parajsA�n, mjeku Rajiv Parti tregon tA� kundA�rtA�n. NA� njA� rrA�fim pA�r tA� pA�rditshmen britanike a�?DailyMaila�? mjeku anestezist rrA�fen tmerrin qA� pA�rjetoi kur zemra e tij pushoi nA� sallA� tA� operacionit. Ai tregon se ishte …

Artikulli i plotë »

a�?Na hA�ngre shpirtina��, djali tregon sherrin me prindA�rit para se ta��i vriste me A�ifte

Gjykata ka lA�nA� sot nA� a�?arrest me burga�? pA�r 60 ditA� pA�r Leonard Niken, emigrantin qA� vrau me armA� zjarri prindA�rit e tij pas nje sherri ne banese. NA� seancA�n e sotme gjykata ka kerkuar ekspertize per percaktimin e gjendjes mendore te autorit. Nderkohe ai vete ka dhA�nA� deklarata kontradiktore …

Artikulli i plotë »

Emocionohet Lori, tregon herA�n e fundit kur ka ..

KA�tA� javA� e ftuar nA� emisionin a�?PA�rrallA� me Tupana�?, ishte kA�ngA�tarja e mirA�njohur Lori. Si gjithmonA� e buzA�qeshur ajo tregoi histori rreth fA�mijA�rise sA� saj, karrierA�s, si ka filluar tA� kA�ndojA� e shumA� tA� tjera. Por nA� pyetjen se kur ka qarA� herA�n e fundit, ajo tregoi njA� rast shumA� …

Artikulli i plotë »

a�?Homoseksualia�? u tregon meshkujve sa lehtA� puthet njA� femA�r nA� rrugA� (VIDEO)

NjA� video ku njA� djalA� ndalon disa vajza nA� rrugA� dhe i puth, A�shtA� bA�rA� virale nA� internet. Duke realizuar nA�j eksperiment social ai shtiret sikur A�shtA� homoseksual dhe i puth femrat nA� rrugA� me mjaft lehtA�si. Ai u tregon meshkujve se sa e lehtA� A�shtA� tA� puthA�sh njA� femA�r. …

Artikulli i plotë »

Duda Balje tregon se a do tA� jetA� pA�rsA�ri deputete

Duda Balje, e cila konsiderohet si deputetja mA� simpatikja nA� Kuvendin e KosovA�s, pritet tA� jetA� pjesA� edhe nA� legjilslaturA�n e re. NA� njA� prononcim tA� shkurt pA�r a�?Indeksonlinea�?, pA�rfaqA�suesja e boshnjakA�ve ka konfirmuar kA�tA� informacion. a�?Po, do tA� jem deputete mirA�po nuk e di saktA�sisht sa vota kam fituar …

Artikulli i plotë »

Milaim Zeka pas humbjes shet mend, tash po i tregon PDK’s A�far duhet me bo

Kandidati pA�r deputet i NismA�s pA�r KosovA�n Milaim Zeka duke e komentuar rezultatin e zgjedhjeve tA� 11 qershorit ka ironizuar mA� LDKa��nA� dhe PDKa��nA�. a�?LDK-ja duhet me vajtu Rugoven, PDK- ja Hashim ThaA�in!a�?, ka shkruar Zeka nA� Facebook. Ai po ashtu e ka pA�rmendur edhe rastin kur Hashim ThaA�i nA� …

Artikulli i plotë »

Anita tregon se si takohej fshehtas me Ramushin, ja kush dyshonte nA� tA�

Kreu i AAKa��sA�, Ramush Haradinaj dhe prezantuesja e njohur Anita MuA�aj, shpeshherA� e kanA� shprehur dashurinA� e tyre edhe nA� publik. Anita sA� fundmi ka qenA� e ftuar nA� intervistA�n e gjatA� tA� emisionit Express RozA�, ku ka folur rreth jetA�s private dhe karrierA�s sA� saj nA� televizion. NdA�r tA� …

Artikulli i plotë »

Hashim ThaA�i tregon pA�r herA� tA� parA� pA�rplasjen qA� kishte me VuA�iqin nA� Brdo (Video)

MenjA�herA� pas mbajtjes sA� samitit nA� Slloveni, ku morA�n pjesA� presidentA�t e rajonit, nA� mediat serbe u raportua pA�r pA�rplasje mes liderit tA� tyre, Aleksander VuA�iq e Presidentit Hashim ThaA�i. Se a u pA�rdor gjuhA� e ashpA�r nA� tryezA�n e samitit, tregon presidenti ThaA�i. Hashim ThaA�i nA� emisionin Komiteti ka …

Artikulli i plotë »

Kallashi tregon takimin e parA� me njA� hoxhA� (VIDEO)

BesimtarA�t myslimanA� nA� tA�rA� botA�n tashmA� kanA� nisur muajin e Ramazanit. NA� mesin e besimtarA�ve tA� shumtA� qA� kanA� vendosur tA� agjerojnA� janA� edhe shumA� fytyra tA� njohura publike nA� vendin tone. Atyre i A�shtA� bashkangjitur edhe njA�ra ndA�r femrat mA� tA� paragjykuara tA� skenA�s shqiptare, valltarja Donjeta Kosumi e …

Artikulli i plotë »

Ekskluzive Arilena Ara tregon se kush ia mori Virgjinitetin dhe kur ia …

Detajet intime nga jeta e kA�ngA�tarA�ve tA�rheqin gjithmonA� vA�mendjen, sidomos nA�se bA�het fjalA� pA�r marrA�dhA�niet e tyre seksuale. KA�shtu ka ndodhur me kA�ngA�taren, Arilena Ara, e cila nA� njA� intervistA� pA�r emisionin Thumb ka treguar se kush ia ka marrA� virgjA�rinA�. a�?NA�ntori ma moria�?, a�� A�shtA� pA�rgjigjur kA�ngA�tarja me humor. …

Artikulli i plotë »
error: