Arkivat e etiketimeve tregon

Vajza bA�n si e ndershme, por nA� fund tregon fytyrA�n e vA�rtetA�

NjA� mesazh nA� aplikacionin Messenger nA� Facebook ka shkaktuar njA� situatA� vA�rtetA� komike. SiA� ndodh rA�ndom, njA� djalA� ka kontaktuar nA�pA�rmjet kA�tij rrjeti njA� vajzA�. Pas prezantimit, ai ka dalA� nA� temA� duke i kA�rkuar seks por vajza menjA�herA� ka bA�rA� si e ndershme. MA� pas djali i ka pA�rmendur …

Artikulli i plotë »

AKSH me kumtesA� pA�r zhvillimet nA� Maqedoni , tregon a po bA�hen gati pA�r luftA� (Video)

Shtabi i pA�rgjithshA�m i ArmatA�s KombA�tare Shqiptare (AKSH) A�shtA� paraqitur me njA� kumtesA� tA� re lidhur me zhvillimet nA� Maqedoni, tA� cilA�n e ka dA�rguar nA� redaksinA� e GazetA�s Lajm dhe Lajm TV-sA�. PA�rmes kA�saj kumtese, AKSH demanton informacionet se kinse, nA� RepublikA�n e MaqedonisA� kanA� hyrA� forca ushtarake me …

Artikulli i plotë »

RrA�fimi prekA�s nA� Elite Show: Kosovarja tregon se si e humbi motrA�n dhe mbesat nA� Lumin Tisa! (Video)

Largimi ilegal nga Kosova drejt vendeve evropiane, ka qenA� dhe vazhdon tA� jetA� prezent nA� vendin tonA�. Drejt njA� jetA� mA� tA� mirA�, shumA� shqiptarA� edhe kanA� humbur jetA�n. PA�r ta rrA�fyer kA�tA� ngjarje tA� hidhur nA� familjen Morina, e ftuar nA� Elite Show ishte Kosovare Morina. 26 vjeA�arja tregoi …

Artikulli i plotë »

Daka tregon nA�se VetA�vendosje mund tA� hyjA� nA� listA�n e LDK-sA�

KandidatA�t e VetA�vendosjes mund tA� hyjnA� nA� ListA�n e Koalicionit LDK-AKR, ose anasjelltas. Por, afati pA�r paraqitjen e koalicioneve tA� pA�rbashkA�ta ka skaduar. KA�shtu ka shpjeguar pA�r gazetarA�t kryetarja e Komisionit Qendror tA� Zgjedhjeve (KQZ), Valdete Daka Ajo ka thA�nA� se VetA�vendosje ka mundA�si ta��i bashkohet ListA�s sA� LDK-AKR, por …

Artikulli i plotë »

Tritan Shehu tregon se A�farA� ndodhi nA� sallA�n e operacionit kur vdiq Blerta

Tritan Shehu, i cili A�shtA� mjek nA� profesion ka reaguar sot nA� lidhje me vdekjen e 16-vjeA�ares Blerta Pepa nA� spitalin “Continental” pasi kishte hyrA� nA� operacion pA�r njA� ndA�rhyrje nA� gju. Shehu e cilA�son rastin nA� fjalA� si njA� fatalitet dhe sipas tij A�shtA� e pamundur qA� situata tA� …

Artikulli i plotë »

Anglezja tregon historinA� e trishtA� me shqiptarin, pasi e merr nA� Angli zbulon kush A�shtA� ai nA� tA� vA�rtetA�

TA� gjithA� jemi tA� ndA�rgjegjshA�m qA� kjo nuk A�shtA� diA�ka e re, por fakti qA� mediat britanike kanA� shkruajtur pA�r kA�tA�, kjo nuk A�shtA� gjA� e mirA� pA�r shqiptarA�t. Michelle Rawlins A�shtA� njA� grua mbipeshA� nga Sheffield, nA�nA� e dy fA�mijA�ve, e cila ka treguar historinA� e trishtA� me njA� …

Artikulli i plotë »

Filmoi “live” shoqen e saj teksa pA�rdhunohej, 19-vjeA�arja tregon se A�farA� ndodhi atA� ditA�

NjA� vajzA� adoleshente, e cila filmoi dhe transmetoi live njA� video nA� tA� cilA�n shfaqej shoqja e saj qA� pA�rdhunohej nga njA� djalA�, ka marrA� dA�nimin para pak ditA�sh. Marina Lonina, 19-vjeA�e A�shtA� dA�nuar me 9 muaj burg, pasi tregoi se A�farA� ndodhi atA� ditA� dhe pranoi fajin qA� kishte …

Artikulli i plotë »

VuA�iqi godet me deklaratA�, tregon detaje tA� pazbuluara nga Brukseli, flet edhe pA�r ThaA�in, Veselin e MustafA�n

purchase hyzaar 50 Kryeministri i SerbisA�, Aleksandar VuA�iqi pasi qA� A�shtA� nominuar nga partia e tij si kandidat pA�r president tA� SerbisA�, ka folur edhe pA�r rajonin, e nA� veA�anti pA�r KosovA�n Ai ka thA�nA� se nA� Serbi e kanA� kritikuar pA�r dorA�shtrengimin me ish presidentin e SHBA-ve, Bill Clinton. …

Artikulli i plotë »

Video/ Ish-bashkA�punA�tori i RugovA�s tregon pA�r raportin ndA�rmjet presidentit dhe Adem Jasharit

Ish-bashkA�punA�tori i Ibrahim RugovA�s, Adnan Merovci nA� emisionin a�?Shaha�?, ka shpalosur disa raste interesante lidhur me mardhA�niet ndA�rmjet komandantit legjendar, Adem Jashari dhe presidentit historik. a�?Pse e refuzojA� Rugova nA�nshtetA�sinA� e ShqipA�risA�?. Si e thA�rriste Adem Jashari presidentin e ndjerA�?, Konflikti i shtetasit nga Maqedonia me Jasharina�� etj MA� poshtA� …

Artikulli i plotë »

Daut Haradinaj tregon njA� histori tA� pa dA�gjuar pA�r Ramushin (VIDEO)

Daut Haradinaj ka qenA� i ftuar nA� emisionin shumA� tA� shikuar a�?Kojshia Showa�?VA�llai i Ramushit ka folur nA� kA�tA� emision pA�r shumA� gjA�ra, madje ai ka treguar edhe pA�r atA� se si Ramushi e mori emrin, shkruan GazetaBlic.com PA�r mA� shumA� shikojeni emisionin nga minuta 43./GazetaBlic.com

Artikulli i plotë »
error: