Arkivat e etiketimeve tronditet

Tronditet Shqiperia seks me tAi?? bijAi??n 13-vjeAi??are: VajzAi??n e doja (Video)

Vangjel Selimi Ai??shtAi?? 21-vjeAi??ari i cili u vu nAi?? prangat e policisAi?? sAi?? SarandAi??s pasi u kallAi??zua pAi??r veprAi??n penale ai???marrAi??dhAi??nie seksuale me tAi?? miturai???.Kjo vepAi??r penale dAi??nohet me 7 vite heqje lirie dhe kallAi??zimi erdhi pikAi??risht nga nAi??na e vajzAi??s.21-vjeAi??ari Ai??shtAi?? pjesAi??tar i komunitetit rom, banon nAi?? fshatin Ai??ukAi??, …

Artikulli i plotë »

Tronditet Shqiperia: Zbulohet vrasja misterioze e Sokol Oldashit pas 5 viteve,ja Ai??far u gjet te makinaai??i??

Makina e Deputetit te Partise Demokratike, Sokol Olldashi e cila eshte aksidentuar duke dale nga rruga ne aksin Tirane-Elbasan, prane fshatit Kerrabe dhe per pasoje ai ka humbur jeten.Ai??shtAi?? zbardhur ekspertiza mjeko-ligjore e vdekjes sAi?? deputetit demokrat Sokol Olldashi.-Sipas ekspertizAi??s thuhet se nuk Ai??shtAi?? konstatuar pAi??rdorim i lAi??ndAi??ve tAi?? huaja …

Artikulli i plotë »

LAJMI I FUNDIT / Tronditet tirana nga kjo qe sapo ndodhi para pak minutashai??i??

NjAi?? incident me armAi?? zjarri ka ndodhur mAi??ngjesin e sotAi??m nAi?? kryeqytet, pranAi?? rrugAi??s sAi?? DibrAi??s, ku njAi?? 28-vjeAi??ar ka mbetur i plagosur. Personi i plagosur V.K. Ai??shtAi?? qAi??lluar nga njAi?? person i paidentifikuar i veshur me tAi?? bardha, rreth 1 e 60 i gjatAi??, i cili Ai??shtAi?? larguar menjAi??herAi?? …

Artikulli i plotë »

Lajmi fundit: Tronditet e gjith Shqiperia nga kjo qe ndodhi ne DurrAi??s ka edhe tAi?? vdekurai??i??

NjAi?? teknik ashensori 28 vjeAi?? ka humbur jetAi??n duke montuar njAi?? ashensor nAi?? njAi?? pallat nAi?? zonAi??n e Shkozetit nAi?? DurrAi??s. 28-vjeAi??ari ka humbur ekuilibrin dhe Ai??shtAi?? rrAi??zuar nga njAi?? lartAi??si e konsiderueshme. Ai Ai??shtAi?? shoqAi??ruar menjAi??herAi?? nAi?? spital, por si pasojAi?? e plagAi??ve tAi?? marra nuk ka mbijetuar.NjAi?? tjetAi??r …

Artikulli i plotë »

LAJMI I FUNDIT / Tronditet tirana nga kjo qe sapo ndodhi para pak minutashai??i??

NjAi?? incident me armAi?? zjarri ka ndodhur mAi??ngjesin e sotAi??m nAi?? kryeqytet, pranAi?? rrugAi??s sAi?? DibrAi??s, ku njAi?? 28-vjeAi??ar ka mbetur i plagosur. Personi i plagosur V.K. Ai??shtAi?? qAi??lluar nga njAi?? person i paidentifikuar i veshur me tAi?? bardha, rreth 1 e 60 i gjatAi??, i cili Ai??shtAi?? larguar menjAi??herAi?? …

Artikulli i plotë »

Tronditet Shqiperia, arrestohet Lulzim Basha ka edhe te Plagosur …

TIRANA ZYRTARE NAi?? KAOS/ARRESTOHET LIDERI I OPOZITAi??S LULZIM BASHA!/QINDRA MIJAi??RA QYTETARAi?? PAi??RPLASEN ME FORCA TAi?? SHUMTA POLICIE PAi??R TAi?? PARANDALUAR ARRESTIMIN E BASHAi??S. Pse Basha nuk mund tAi?? jetAi?? opozitar si Albin Kurti / Sikur nesAi??r krye lajmi i ditAi??s tAi?? ishte: Tirana zyrtare nAi?? kasos! Arrestohet lideri i opozitAi??s, …

Artikulli i plotë »

Lajmi i fundit / Tronditet Tirana vdes djali iai??i??(Pamje)

NjAi?? aksident me pasojAi?? vdekjen ka ndodhur pas dreke kAi??tAi?? tAi?? premte nAi?? TiranAi??, teksa njAi?? automjet ka pAi??rplasur njAi?? kAi??mbAi??sore qAi?? po kalonte rrugAi??n. Sipas njoftimit tAi?? policisAi??, ngjarja ka ndodhur nAi?? bulevardin ai???Zhan Dai??i??Arkai???, me autor drejtuesin e mjetit Agron Dedja, 21 vjeAi??. I lAi??nduari Ai??shtAi?? dAi??rguar urgjentisht …

Artikulli i plotë »

E FUNDIT / Sapo ndodhi tronditet e gjith Shqipria para 15 minutash nAi?? LaAi??.. (Pamje)

NjAi?? ngjarje e denjAi?? pAi??r skenarAi?? filmash Ai??shtAi?? regjistruar nAi?? orAi??t e mbrAi??mjes nAi?? LaAi??. NjAi?? i person i kAi??rkuar prej tre vitesh, dyshohet se ka qAi??lluar me armAi?? zjarri nAi?? drejtim tAi?? efektivAi??ve tAi?? policisAi??, pasi kAi??ta tAi?? fundit u vunAi?? nAi?? ndjekje tAi?? tij.Sipas tAi?? dhAi??nave paraprake, bAi??het …

Artikulli i plotë »

Tronditet Amerika, zbardhet telefonata 29 minuta para vrasjes sAi?? presidentit (Foto)

NjAi?? thirrje telefonike u bAi?? nAi?? njAi?? gazetAi?? britanike, qAi?? u tregonte atyre rreth disa ai???lajmeve tAi?? mAi??dhaai??? nAi?? SHBA, vetAi??m pak minuta pAi??rpara se John F.Kennedy tAi?? vritej. Lajmi u zbulua nga hapja e dosjes tAi?? vrasjes sAi?? presidentit amerikan. Sipas dokumentit tAi?? mbajtur tAi?? fshehtAi?? pAi??r kaq shumAi?? …

Artikulli i plotë »

LAJM I FUNDIT / Tronditet e Shqiperia aksidentohet Vali Corleone, kjo Ai??shtAi?? gjendja aktuale e ai???Kingutai??i??

Sonte Ai??shtAi?? aksidentuar Vali Corleone por gjendja e tij momentale Ai??shtAi?? e mirAi??.. Ai tregon se nAi?? veturAi?? nuk ishte i vetAi??m por me njAi?? femAi??r ndAi??rsa si pasojAi?? e shpejtAi??sisAi?? sAi?? madhe nuk e ka vAi??rejtur gumen qe ju kishte shperthyer.. Vali thotAi?? se ishte me shpejtAi??si diku 280-90 …

Artikulli i plotë »
error: