Arkivat e etiketimeve tronditet

Tronditet Florida Sapo ndodhi Shtohen numri i tA� vdekureve (VIDEO)

voveran order Raportohet se A�shtA� rritur numri i tA� vdekurA�ve nga tA� shtA�nat nA� Aeroportin e Floridas nga njA� i armatosur. Mediat ndA�rkombA�tare bA�jnA� tA� ditur se deri mA� tani tA� paktA�n tre persona kanA� vdekur dhe nA�ntA� tA� tjerA� janA� lA�nduar, transmeton Express. Personi i armatosur njoftohet se A�shtA� …

Artikulli i plotë »

LAJM I FUNDIT : TRONDITET BOTA SAPO FILLOI LUFTA E TRETE BOTRORE (VIDEO)

Sonte nA� emisionin a�?Komitetia�? a�� i drejtuar nga Berat Buzhala a�� prodhim i GazetA�s Express pA�r RTV Dukagjinin, gazetari dhe historiani Valon Syla, ka folur pA�r sulmet e fundit nA� qytetet e mA�dha tA� Bashkimit Evropian dhe luftA�n nA� Siri, nA� tA� cilA�n janA� inkuadruar fuqitA� botA�rore. Ai ka thA�nA� …

Artikulli i plotë »

LAJMI I FUNDIT – Tronditet edhe Zvicra, ka edhe tA� vrarA�?!

Pas sulmit qA� ndodhi nA� Berlin njA� tjetA�r ka ndodhur nA� qytetin e Cyrihut. NjA� person i panjohur ka shtA�nA� me armA� zjarri nA� njA� xhami nA� Cyrih duke lA�nA� tA� plagosur tA� paktA�n tre persona raportojnA� mediat lokale, transmeton Telegrafi. I dyshuari A�shtA� njA� burrA� rreth moshA�s 30 vjeA�are, …

Artikulli i plotë »

Tronditet Kosova dhe ShqipA�ria sapo erdhi lajmi se kan mbetur ShqipA�taret tA� vrare Ne Stamboll nga Sulmi me Bombe (VIDEO)

Mes tA� plagosurve nA� shpA�rthimin me bombA� gjatA� ndeshjesh Beshiktash-Bursaspor, A�shtA� dhe njA� student shqiptar. Burime pA�r Syri.net, informojnA� se i pranishA�m nA� ndeshjen mes dy skuadrave elitare turke ka qenA� dhe njA� student shqiptar, i cili ka mbetur i plagosur gjatA� shpA�rthimit. I riu shqiptar identiteti i tA� cilit …

Artikulli i plotë »

Tronditet BOTA ISIS : Sulmon me bombe ne nje vend tA� hapur 30 tA� vdekur deri mA� tani ..(VIDEO)

NjA� sulm i pA�rgjakshA�m terrorist ka ndodhur nA� njA� dasA�m nA� qytetin Falluxha nA� Irak. NjA� sulm vetA�vrasA�s me makinA� bombA� ka shkaktuar tA� paktA�n 30 tA� vdekur dhe dhjetra tA� plagosur. Forca tA� shumta policie dhe ambulancat ndodhen nA� vendin e ngjarjes. TerroristA�t e ISIS kanA� marrA� pA�rsipA�r sulmin …

Artikulli i plotë »

Sapo ndodhi tronditet Kosova Raportohet se nA� prishtine jan V …

MijA�ra protestues tA� grupmoshave tA� ndryshme me gra, pleq e tA� rinj u mblodhA�n paraditA�n e sA� hA�nA�s nA� PrishtinA�, pA�r tA� kA�rkuar drejtA�si pA�r aktivistin e LA�vizjes VetA�vendosje, Astrit Deharit. Ai ndA�rroi jetA� nA� mA�nyrA� misterioze nA� burgun Prizrenit, mA� 5 nA�ntor. QytetarA�t e nisA�n tubimin e tyre qA� …

Artikulli i plotë »

TRONDITET PRISHTINA Raportohet se deri tani kan mbetur ….

Policia nA� PrishtinA�, ka arrestuar njA� tA� dyshuar mashkull shqiptar, pasi i njA�jti nA� njA� lokal ka sulmuar fizikisht njA� person tjetA�r tA� pranishA�m. Ngjarja ka ndodhur nA� rrugA�n a�?a��Rexhep Lucia��a��, derisa viktima ka pA�suar lA�ndime trupore dhe i njA�jti ka pranuar tretman mjekA�sor, raporton policia, njofton Klan Kosova. Me …

Artikulli i plotë »

LAJM I MESNATES : Tronditet Prishtina kjo qA� po ndodh nA� Lokal do tju e ka..!!

Policia nA� PrishtinA�, ka arrestuar njA� tA� dyshuar mashkull shqiptar, pasi i njA�jti nA� njA� lokal ka sulmuar fizikisht njA� person tjetA�r tA� pranishA�m. Ngjarja ka ndodhur nA� rrugA�n a�?a��Rexhep Lucia��a��, derisa viktima ka pA�suar lA�ndime trupore dhe i njA�jti ka pranuar tretman mjekA�sor, raporton policia, njofton Klan Kosova. Me …

Artikulli i plotë »

LAJM I MESNATES : Tronditet Gjakova Raportohet se A�shte ..

H.R. 73 vjeA�ar nga Gjakova, ka humbur jetA�n nA� mA�nyrA� tragjike, pasi qA� A�shtA� shtypur nga njA� autobus nA� orA�t e mbrA�mjes sA� sotme. Autobusi i kompanisA� a�?H. Ta�? e ka shtypur 73 vjeA�arin nA� rrugA�n a�?Sadik Stavilecia�? nA� GjakovA� deri sa ai ishte duke lA�vizur me biA�ikletA�n e tij …

Artikulli i plotë »
error: