Arkivat e etiketimeve tronditet

Tronditet shteti Shqiptar : Deklarata ai???bombAi??ai???: ai???Pas Tahirit, dorAi??hiqet edhe Edi Rama!ai???

Portali spjv.it ka arritur tAi?? marrAi?? tekstin e fjalAi??s sAi?? dorAi??heqjes tAi?? kryeministrit Edi Rama pas protestave tAi?? opozitAi??s dhe vendimit tAi?? mos futjes nAi?? zgjedhje me RamAi??n si kryeministAi??r. NAi?? tAi?? vAi??rtetAi?? teksti nAi?? fjalAi?? Ai??shtAi?? gjendur nAi?? njAi?? prej emaileve tAi?? kAi??shilltarAi??ve tAi?? tij mAi?? kryesor nAi?? Kryeministri, …

Artikulli i plotë »

Tronditet shteti shqiptar: Pas skandalit Jep dorAi??heqje edhe Edi Rama?

Portali spjv.it ka arritur tAi?? marrAi?? tekstin e fjalAi??s sAi?? dorAi??heqjes tAi?? kryeministrit Edi Rama pas protestaveai??i??.Ministri i BrendshAi??m i ShqipAi??risAi??, Saimir Tahiri, ka dhAi??nAi?? dorAi??heqje.Lajmin e ka bAi??rAi?? tAi?? ditur portali Lapsi.al, duke u bazuar nAi?? burimet e veta pranAi?? qeverisAi??.SiAi?? raporton portali, gjatAi?? paradites ministri Tahiri ka zhvilluar …

Artikulli i plotë »

Tronditet Shqiperia: Saimir Tahiri tenton tAi?? Vetvritet ja detajet…

Arrestimi i Moisi Habilajt nAi?? Itali ka tronditur politikAi??n shqiptare, pasi nAi?? pAi??rgjimet qAi?? kanAi?? bAi??rAi?? autoritet italiane ka dalAi?? edhe emri i ish-ministrit tAi?? BrendshAi??m Saimir Tahirit.NAi?? njAi?? statusi nAi?? profilin e tij nAi?? ai???Facebookai???, JamarbAi??r Malltezi, kreu i Departamentit pAi??r Mjedisin nAi?? PartinAi?? Demokratike ka publikuar ai???15 tAi?? …

Artikulli i plotë »

E FUNDIT / Tronditet Shqiperia sot ne mengjes u gjet i vdekurai??i?? (Kujdes pamjet)

E FUNDIT / Tronditet Shqiperia sot ne mengjes u gjet i vdekurai??i?? (Kujdes pamjet) Gjendet i vdekur nAi?? oborrin e shtAi??pisAi??. Sipas tAi?? dhAi??nave tAi?? uniformave blu bAi??het fjalAi?? pAi??r njAi?? 50 vjeAi??ar, i cili Ai??shtAi?? gjetur i pajetAi?? nAi?? oborrin e banesAi??s sAi?? tij. Ngjarja ka ndodhur nAi?? orAi??t …

Artikulli i plotë »

E FUNDIT / Tronditet Shqiperia sot ne mengjes u gjet i vdekurai??i?? (Kujdes pamjet)

E FUNDIT / Tronditet Shqiperia sot ne mengjes u gjet i vdekurai??i?? (Kujdes pamjet) Gjendet i vdekur nAi?? oborrin e shtAi??pisAi??. Sipas tAi?? dhAi??nave tAi?? uniformave blu bAi??het fjalAi?? pAi??r njAi?? 50 vjeAi??ar, i cili Ai??shtAi?? gjetur i pajetAi?? nAi?? oborrin e banesAi??s sAi?? tij. Ngjarja ka ndodhur nAi?? orAi??t …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Tronditet e gjith Shqiperia nga kjo qe sapo ndodhi para 30 min ka edhe te vdekur (Pamje)

Dy persona janAi?? vrarAi?? dhe tre tAi?? tjerAi?? janAi?? plagosur nAi?? njAi?? atentat me armAi?? zjarri qAi?? ndodhi nAi?? shAi??titoren e qytetit tAi?? Lushnjes pasditen e sotme. ABC News raporton se njAi??ri nga viktimat Ai??shtAi?? Zamir Latifi. AtentatorAi??t qAi??lluan me breshAi??ri kallashnikovi nga njAi?? makinAi?? dhe mAi?? pas u larguan …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Tronditet e gjith Shqiperia nga kjo qe sapo ndodhi para 30 min ka edhe te vdekur (Pamje)

Dy persona janAi?? vrarAi?? dhe tre tAi?? tjerAi?? janAi?? plagosur nAi?? njAi?? atentat me armAi?? zjarri qAi?? ndodhi nAi?? shAi??titoren e qytetit tAi?? Lushnjes pasditen e sotme. ABC News raporton se njAi??ri nga viktimat Ai??shtAi?? Zamir Latifi. AtentatorAi??t qAi??lluan me breshAi??ri kallashnikovi nga njAi?? makinAi?? dhe mAi?? pas u larguan …

Artikulli i plotë »

E fundit harroni zgjedhjet nAi?? KosovAi?? / Tronditet ShqipAi??ria , sapo ndodhi ka tAi?? vdekur e tAi?? plagosur ai??i??

Dy persona kanAi?? mbetur tAi?? plagosur dhe disa te vdekur pas tAi?? shtAi??nave me armAi?? zjarri nAi?? ShAi??ngjin tAi?? LezhAi??s. Policia e LezhAi??s bAi??n me dije se, njAi?? prej tAi?? plagosurve Ai??shtAi?? K.B 50 vjeAi??, ndAi??rsa personi tjetAi??r nuk Ai??shtAi?? identifikuar ende. Nuk dihen shkaqet e konfliktit, por policia ka …

Artikulli i plotë »
error: