Arkivat e etiketimeve tronditet

LAJMI FUNDIT: Tronditet estrada shqiptare, vdes Mentori, kA�ngA�tari i njohur i vendit (Foto)

Ka vdekur nA� moshA� tA� re kA�ngA�tari i njohur i estradA�s shqiptare. FamiljarA�, miqA� e bashkA�punA�tor tA� Mentorit janA� prekur nga lajmi pA�r vdekjen e tij.vip Mentor Ejupi, vdiq me 17 korrik, derisa lajmin pA�r vdekjen e tij e kanA� shpA�rndarA�, aktorA�, artistA�, kA�ngA�tarA� e bashkA�punA�torA� tA� tA� ndjerita��per me …

Artikulli i plotë »

Lajmi i fundit: Tronditet bota e muzikA�s, vetA�vritet njA� artist i madh (Foto/Video)

KA�ngA�tari i grupit Linkin Park, Chester Bennington A�shtA� vetA�vrarA�, raporton TMZ. a�?Burime na tregojnA� se kA�ngA�tarA� ka varur veten nA� njA� banesA� private nA� Palos Verdes Estates nA� Los Angeles. Trupi i tij A�shtA� zbuluar para orA�s 9a�?, shkruan TMZ. Bennington, 41 vjeA�, ishte i martuar dhe kishte 6 fA�mijA� …

Artikulli i plotë »

LAJMI I FUNDIT / Tronditet tirana nga kjo qe sapo ndodhi para pak minutasha��

NjA� incident me armA� zjarri ka ndodhur mA�ngjesin e sotA�m nA� kryeqytet, pranA� rrugA�s sA� DibrA�s, ku njA� 28-vjeA�ar ka mbetur i plagosur. Personi i plagosur V.K. A�shtA� qA�lluar nga njA� person i paidentifikuar i veshur me tA� bardha, rreth 1 e 60 i gjatA�, i cili A�shtA� larguar menjA�herA� …

Artikulli i plotë »

Lajmi i Fundit: Sapo ndodhi tronditet Kosova pergjaket ky qytet i Kosoves.. Ka te vdekur..!

Dy persona kanA� mbetur tA� vdekur nA� fshatin Jahoc tA� GjakovA�s. Rasti A�shtA� konfirmuar edhe nga policia e KosovA�s. TA� vdekur janA� P. S. Dhe K. M. NA� vendin e ngjarjes A�shtA� gjetur njA� revolea��per me shume klikoni ne reklame per te pare videon e plotea��nese je i dobet mos …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT : Tronditet Shqiperia mbyten tre anA�tarA� tA� njA� familje nga Tetova

NjA� ngjarje e rA�ndA� ka ndodhur pasditen e kA�saj tA� shtune nA� VlorA�, ku tre persnoa tA� sA� njA�jtA�s familje janA� mbytur. Ngjarja e rA�ndA� ka ndodhur nA� ZvA�rnec tA� VlorA�s, ku sipas policisA�, A�shtA� bA�rA� e mundur nxjerra e trupave tA� pajetA�, njA� gruaje, si dhe njA� djali e …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Sapo ndodhi Tronditet Durresi 2 vA�llezA�r sapo jana��

LAJMI FUNDIT: Sapo ndodhi Tronditet Durresi 2 vA�llezA�ra�� NjA� sherr mes dy vA�llezA�rve nA� plazhin e DurrA�sit, ka bA�rA� qA� vA�llai tA� tentojA� tA� vrasA� vA�llanA�, duke e plagosur me thikA�.Problemi mendohet qe ka filluar per A�adra te pushimit ne plazhe, familjet kosovare janA� tmerruar nga ngjarja qe ka ndodhur. …

Artikulli i plotë »

Lajmi i MA�ngjesit, tronditet Drenica ajo A�far po ndodh atje A�sht Katastrofale…

NjA� aksident trafiku ka ndodhur gjatA� ditA� sA� sotme nA� rrugA�n SkA�nderaj a�� Turiqevc.Sipas raportimeve tA� dA�shmitarA�ve, nga kjo pA�rplasje veturash, kanA� mbetur 7 persona tA� lA�nduar nA� mesin e tyre dhe njA� fA�mijA� 4 vjeA�ar. Pamjet qA� janA� dA�rguar nA� adresA� tA� KlanKosova.tv, tregojnA� mA� sA� miri gjendjen e …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Sapo ndodhi,Tronditet Kosova, ka vdekur djali ia��

NjA� Porsche 911 Turbo S, veturA� sportive u nda nA� dy pjesA� duke u shndA�rruar nA� njA� grumbull hekurash dje gjatA� njA� aksidenti nA� qendA�r tA� kryeqytetit rus, MoskA�. Sipas televizionit rus, RT, dy tA� rinj vdiqA�n nA� aksident pasi shoferi humbi kontrollin e automjetit luksoz nA� njA� rrugA� tA� …

Artikulli i plotë »
error: