Arkivat e etiketimeve vajza

RrAi??fen Vajza Shqiptare: Dola njAi?? natAi?? nAi?? oborr, kur Ai??ai??i??tAi?? shoh? Kunata mAi?? bAi??ri tAi?? dridhem kur e pashai??i??

Kjo Ai??shtAi?? historia e rrAi??fyer. ai???Jam shumAi?? e mAi??rzitur dhe kjo dilemAi?? po mAi?? merr frymAi??n.Jam njAi?? vajzAi?? pukjane dhe kam njAi?? familje tAi?? mrekullueshme. Kam njAi?? vAi??lla qAi?? sai??i??ma ka kush, me punAi?? tAi?? mirAi?? dhe njAi?? shkollAi?? qAi?? e ka mbaruar me gjitha rezultate maksimale. NjAi?? natAi?? dAi??gjova …

Artikulli i plotë »

Vajza nga DurrAi??si nxjerr nAi?? shitje virgjAi??rinAi??, shikoni Ai??farAi?? Ai??mimi tAi?? volitshAi??m jepai??i??

Shitja e virgjAi??risAi?? Ai??shtAi?? Ai??Ai??shtje pikAi??pamjesh, por qAi?? duhet thAi??nAi?? se Ai??shtAi?? kthyer nAi?? trend ose nga nevoja ose nga dAi??shira pAi??r famAi??. Deri mAi?? tani kemi parAi?? raste vetAi??m nga jashtAi?? kufijve shqiptarAi??, por ja qAi?? paska edhe nAi?? ShqipAi??ri vajza qAi?? shesin virgjAi??rinAi??ai??i??dhe shumAi?? shtrenjtAi?? madje. Ai??shtAi?? vajza …

Artikulli i plotë »

Rrefehet vajza shqiptare: Shefi im i ai???tAi??rbuarai??i?? nAi?? zyrAi??n e policis, mAi?? tha do tAi?? bAi??sh marredhenie me mua, ose un ty do tAi??ai??i??. (Video)

NjAi?? vajzAi?? e re duket se ka rAi??nAi?? nAi?? ai???grackAi??nai??i?? e mashtrimeve pAi??r njAi?? vend punAi?? mAi?? tAi?? mirAi??. Ajo provokoi shefin e saj me shpresAi??n se nAi??se ata lidheshin ai do tai??i??i jepte njAi?? vend pune mAi?? tAi?? mirAi??, por nuk ndodhi kAi??shtu. Ja Ai??farAi?? shkruan ajo, ai???UnAi?? jam …

Artikulli i plotë »

Rrefehet para Arditit Vajza Shqiptare: Jam 27 vjeAi??are, vjehrri mAi?? dhunon rregullisht, por njAi?? natAi?? vendosa taai??i??(Video)

RrAi??fimi TronditAi??s nga Vajza Shqiptare: Jam 27 vjeAi??are, vjehrri mAi?? dhunon rregullisht, por njAi?? natAi?? vendosa taai??i??(Video)NjAi?? 27 vjeAi??are rrAi??fen tmerrin e jetAi??s qAi?? ka pAi??rjetuar pAi??r vite tAi?? tAi??ra. ai???Isha martuar mAi?? mAi??sit nAi?? njAi?? fshat tAi?? thellAi?? tAi?? atij rajoni prej nga vija edhe unAi??ai???, nis rrAi??fimin (A.B) …

Artikulli i plotë »

Vajza nga Tirana: Si zbulova qAi?? babai kishte qenAi?? tutor e mamaja prostitutAi??, dua te me leshoj toka..

NjAi?? letAi??r ka mbAi??rritur mAi??ngjesin e sotshAi??m nAi?? redaksinAi?? e JOQ.al, nAi?? tAi?? cilAi??n rrAi??fehet sekreti i prindAi??rve qAi?? ka zbuluar njAi?? vajzAi?? 17-vjeAi??are nga Tirana. E reja kAi??rkon tAi?? ngelet anonim, e teksa tregon tAi?? vAi??rtetAi??n e jetAi??s sAi?? saj, kAi??rkon njAi?? mendim nga tAi?? gjithAi??ai??i?? Nga: Anonim tAi?? …

Artikulli i plotë »

Incesti, vajza akuzon babanAi?? pAi??r marrAi??dhAi??nie, ai po mAi?? kAi??rkon ta bAi??jmAi?? 3-she me mamin.. |VIDEO|

NjAi?? histori tronditAi??se vjen nga Kamza. Artur Lezo, 41 vjec babai I tre fAi??mijAi??ve Ai??shtAi?? arrestuar nAi?? datAi??n 10 maj 2015 pasi bashkAi??shortja dhe vajza e kanAi?? denoncuar pAi??r incest nAi?? familje. Vajza 18 vjecare ka deklaruar nAi?? polici se I ati ka abuzuar seksualisht me tAi?? kur ka qenAi?? …

Artikulli i plotë »

Ajo Vajza akuzon mamin: E vinte babin nAi?? gjumAi?? me valium dhe ma fusteai??i??

NjAi?? histori e pazakontAi?? vjen sot nAi?? emisionin ai???Me zemAi??r tAi?? hapurai??? nAi?? ai???News24ai???. NjAi?? baba i ri nAi?? moshAi?? dhe vajza e tij adoleshente ndodhen nAi?? studio pAi??r tAi?? rrAi??fyer njAi?? histori skandaloze qAi?? ka ndodhur nAi?? familjen e tyre. Alfred Karaj, 34 vjeAi?? nuk e ka tAi?? lehtAi?? …

Artikulli i plotë »

Vajza poston foto nga ditAi??lindja, 12-vjeAi??arja ai???sulmohetai??? pAi??r veshjen dhe krijon polemika mes ndjekAi??sve

NjAi?? 12-vjeAi??are Ai??shtAi?? bAi??rAi?? e njohur nAi?? Facebook nga fotot e saj. Ajo quhet Vanelly GS dhe sAi?? fundmi ka postuar foto nga festa e ditAi??lindjes, por nuk Ai??shtAi?? pritur aspak mirAi?? nga ndjekAi??sit e saj apo miqtAi?? virtualAi??. NAi?? imazhet qAi?? janAi?? bAi??rAi?? virale vajza paraqitet me tullumbace qAi?? …

Artikulli i plotë »
error: