Arkivat e etiketimeve vajza

Vajza nga Shkupi incizon a�?video shtA�piakea�? me njA� djalA�, puna shkon deri nA� polici

Policia e Shkupit ka ngritur padi penale kundA�r personit me iniciale V.G. (32), pA�r shkak tA� dyshimit se ka kryer veprA�n penale a�?shantazha�?. NA� mars tA� vitit 2016 ai A�shtA� njoftuar me njA� vajzA�, e mA� pas i ka ofruar punA� nA� njA� klinikA� private, si dhe punA� plotA�suese si …

Artikulli i plotë »

Vajza mbetet shtatzA�nA� pas marrA�dhA�nies anale; ja A�farA� zbulojnA� mjekA�t

ShpeshherA� lexojmA� nA� manualet e ndryshme tA� edukimit seksual apo dhe diskutojmA� nA� biseda mes miqsh se seksi anal A�shtA� mA�nyra mA� e mirA� pA�r tA� mos mbetur shtatzA�nA�. Por pasi tA� lexoni artikullin e mA�poshtA�m do tA� kini dyshime serioze pA�r kA�tA� gjA�. Urologu Brian Steixner, drejtor i Institute …

Artikulli i plotë »

Vajza dhe gra, mos vishni tanga! Çfarë mund t’i bëjnë vaginës suaj…

Shumica e grave preferojnë t’u shmangen mbathjeve të plota pambuku, vetëm që në veshjet e tyre mos të krijohen vija nga prerjet e të brendshmeve. Ndonëse, tangat nuk janë një zgjedhje e rehatshme shumë më shumë femra ngase mendoni parapëlqejnë të veshin të brendshme të tilla, vetëm për t’u dukur …

Artikulli i plotë »

I vdiq vajza nA� sallA�n e operacionit, babai: MA� iku jeta ime.

Pas ngjarjes sA� rA�ndA� nA� spitalin privat ku humbi jetA�n 16-vjeA�arja Blerta Pepa, ka reaguar babai i saj Bardhyl Pepa. I mbytur nga dhimbja e me lot nA� sy, babai i BlertA�s ka treguar se si rrodhA�n gjA�rat nA� spitalin a�?Continentala�? dhe A�farA� i thanA� mjekA�t pas tragjedisA�. a�?Dhimbja A�shtA� …

Artikulli i plotë »

“Je futur ti nA� mesin tonA�, ku*vA�”, 7 vajza pA�rleshen nA� rrugA� me njA�ra-tjetrA�n pA�r njA� djalA�?

Tjeter sherr ka ndodhur sot rreth mesditA�s nA� zonA�n e Astirit, nA� TiranA�. TA� paktA�n 7 vajza janA� pA�rleshur duke gjuajtur njA�ra-tjetrA�n me grushte e shqelma. I gjithA� sherri A�shtA� filmuar nga njA� lokal, ndaj nuk kuptohet mirA� se cilat janA� grupet e pA�rfshira nA� konflikt. Ajo qA� dihet A�shtA� …

Artikulli i plotë »

Vajza e parkon makinA�n ku dA�shiron, falA� kA�saj metode marimanga nuk ka A�farA� ta��i bA�jA�! Nuk do ta besoni pse (VIDEO)

Kjo vajzA� ka parkuar makinA�n aty ku ka dashur, duke pA�rdorur njA� truk. MenA�uria e saj, ka bA�rA� qA� marimanga nuk mund ta��i bA�jA� asgjA�. Shikojeni videon dhe kuptojeni psea�� Vajza e parkon makinën ku dëshiron by xhelal-imeri delivery gyne-lotrimin

Artikulli i plotë »

Vajza, ja A�farA� duhet tA� bA�ni qA� tA� A�mendi njA� mashkull

TA� mos gA�njehemi me pamjen fizike, vetA�besimi A�shtA� joshja mA� e mirA� qA� e posedon njA� femA�r, e jo madhA�sia e gjinjA�ve. NA�se ndonjA�herA� e keni pyetur veten se si pikA�risht femrat jo tA� pA�rkryera janA� magnet pA�r meshkujt, kA�to janA� 8 fshehtA�sitA� e tyre: JanA� tA� pavarura AsnjA�herA� nuk …

Artikulli i plotë »

Vajza qA� vuan nga njA� sA�mundje e rrallA� realizon A�ndrrA�n pA�r ta��u martuar (Foto)

Si A�do vajzA� tjetA�r, Jroonsi Simanta gjithmonA� kishte A�ndA�rruar tA� ketA� njA� dasmA� tA� madhe e veshur me fustan tA� bardhA�. Por pA�r Jroonsi nga qyteti Yasothoni i TajlandA�s, e cila vuante nga njA� sA�mundje e rrallA� e kockave frikA�sohej se do tA� mbetet pa martuar, pasi qA� nuk mund …

Artikulli i plotë »

Vajza ngre kA�mbA�t nA� mes tA� autobusit, irritohen qytetarA�t e TiranA�s sA� Re

NjA� vajzA� jo mA� shumA� se 25-vjeA� ka irrituar ditA�n e sotme disa udhA�tarA� tA� linjA�s sA� TiranA�s sA� Re, madje jo vetA�m meshkujt por edhe femrat. NjA�ra prej tyre ka dA�rguar pranA� redaksisA� sonA� fotot e mA�poshtme ku duket se si vajza qA�ndron e shkujdesur e ulur nA� ndenjA�sen …

Artikulli i plotë »
error: