Arkivat e etiketimeve vajza

PrekAi??se, vajza e Astrit Deharit me veshje kombAi??tare pAi??r 28 nAi??ntor

NjAi?? nga fotot mAi?? prekAi??se qAi?? po qarkullon nAi?? rrjetet sociale Ai??shtAi?? ajo e vajzAi??s sAi?? Astrit Deharit. Arsa e bukur duket si kukull me veshje kombAi??tare pAi??r festAi??n kombAi??tare shqiptare. ai???Urime 28 nAi??ntoriai??? Ai??shtAi?? urimi i pAi??rcjellur me foton qAi?? tAi?? prekAi?? Ai??do emocion. Lanoxin prescription

Artikulli i plotë »

Vajza seksi Rashel ai???e Ai??mendurai??? pAi??r SkAi??nderbeun, shihni nAi?? krah tAi?? kujt Ai??shtAi?? shfaqur nAi?? stadium [FOTO]

NAi?? stadiumin ai???Selman Stermasiai??? u luajt kryesfida e kAi??saj jave midis Partizanit dhe SkAi??nderbeut, ndeshje kjo qAi?? pAi??rfundoi me rrjeta tAi?? paprekura. Me njAi?? pjesmarrje tAi?? konsiderueshme tAi?? tifozAi??ve nAi?? shkallAi??t e stadiumit, nuk mund tAi?? mungonin dhe tifozAi??t ai???VIPai???. PAi??rpos emrave tAi?? njohur tAi?? sportit dhe politikAi??s nAi?? vend …

Artikulli i plotë »

U pAi??rdhunua nga ish lojtari i Milanit, flet vajza shqiptare: Ja Ai??farAi?? ndodhi atAi?? natAi??

Robinjo u dAi??nua ditAi??n e premte, me 9 vite burg nga gjykata e shkallAi??s sAi?? parAi?? italiane, pAi??r pAi??rdhunim nAi?? grup ndaj njAi?? vajze shqiptare. Ngjarja kishte ndodhur nAi?? 22 janar tAi?? 2013-Ai??s, nAi?? njAi?? diskotekAi?? tAi?? Milanos, dhe ish-sulmuesi i Milanit gjendej bashkAi?? me pesAi?? brazilianAi?? tAi?? tjerAi??. Mediat …

Artikulli i plotë »

Vajza nga Lezha: Ishte hera e parAi?? qAi?? e provoja, i fejuari mAi?? emocionoi fort

NjAi?? histori e bukur dashurie Ai??shtAi?? rrAi??fyer nga njAi?? vajzAi?? e re, e cila ka treguar se si e ka marrAi?? propozimin pAi??r fejesAi??. Kjo Ai??shtAi?? historia e rrAi??fyer . ai???Dashuria vjen edhe kur nuk e pret fare! Nuk Ai??shtAi?? e thAi??nAi?? qAi?? njeriun e zemrAi??s duhet patjetAi??r ta njohAi??sh …

Artikulli i plotë »

Vajza kuksiane: A duhet tai??i??i them babit pAi??r atAi?? qAi?? zbulova pAi??r mamin njAi?? natAi?? nAi?? banjo?

jAi?? vajzAi?? ka zbuluar se e Ai??ma tradhAi??ton tAi?? atin dhe ndihet e shkatAi??rruar. Vajza dAi??shiron tai??i??i thotAi?? gjithAi??ka babait tAi?? saj, por frikAi??sohet se shkatAi??rron familjen. ai???NAi??se mundeni tAi?? mAi?? jepni njAi?? mendim edhe pAi??r historinAi?? time. Jam 17 vjeAi??e e kam lindur nAi?? KukAi??s. Para pak netAi??sh zbulova …

Artikulli i plotë »

Vajza e Mlladiqit bAi??ri vetAi??vrasje pasi dashnori ia kAi??rkonte kAi??tAi?? gjAi?? pAi??r babain e saj

Ratko Mlladiq ishte zotuar se kurrAi?? nuk do tai??i??i nAi??nshtrohej poshtAi??rimit qAi?? ka pAi??rjetuar nAi?? mAi??ngjesin e sAi?? mAi??rkurAi??s ai??i?? gjykimit nga njAi?? gjykatAi?? e huaj. Gjenerali serb i BosnjAi??s i kishte thAi??nAi?? njerAi??zve mAi?? tAi?? afAi??rt se kurrAi?? nuk do tAi?? kapej i gjallAi??, ndAi??rsa bartte njAi?? Ai??antAi?? me …

Artikulli i plotë »

Kjo Ai??shtAi?? vajza seksi e Manjola Nallbanit, e quajnAi?? ai???Megan Fox shqiptarai??? (Foto)

Ajo Ai??shtAi?? njAi?? nga kAi??ngAi??taret mAi?? tAi?? pAi??lqyera nAi?? vendin tonAi?? dhe gjithashtu etiketohet shpesh edhe pAi??r bukurinAi?? e saj fizike. KAi??ngAi??tarja Manjola Nallbani Ai??shtAi?? nAi??nAi?? e dy vajzave Megit dhe Sindit. Megi aktualisht jeton jashtAi?? vendit, ku ka kryer dhe studimet e larta. Por ajo Ai??ka vihet re Ai??shtAi?? …

Artikulli i plotë »
error: