Arkivat e etiketimeve vajza

Vajza nga Puka: ai???Kunati mAi?? futi duart por ajo qAi?? mAi?? bAi??ri motra ishte mAi?? e tmerrshmeai???

Vajza nga Puka: ai???Kunati mAi?? futi duart por ajo qAi?? mAi?? bAi??ri motra ishte mAi?? e tmerrshmeai??? .. Rastet e ngacmimeve seksuale tAi?? vajzave tAi?? reja nAi?? ShqipAi??ri janAi?? gjitnje e me tAi?? shpeshta. HistoritAi?? e atyre qAi?? vendosin t`i ndajnAi?? me tAi?? tjerAi??t janAi?? nga mAi?? tAi?? ndryshmet dhe …

Artikulli i plotë »

Vajza shokohet nga ajo qAi?? i thotAi?? shoqja nga DurrAi??si: Kur isha 15 vjeAi??e fjeta me 3 djem

Kemi dAi??gjuar shpesh qAi?? brezat sa po vijnAi?? edhe po degjenerohen por gjithmonAi?? i kemi mbrojtur me argumetin se kAi??to janAi?? kohAi?? tAi?? tjera dhe se shumAi?? gjera duken tabu edhe pse nuk janAi?? nAi?? tAi?? vAi??rtetAi??. MirAi??po kAi??to lloje bisedash midis dy vajzave 17-vjeAi??are duket sikur ai???i vAi??nAi?? vulAi??nai??? …

Artikulli i plotë »

Vajza e pasanikut shkaktoi njAi?? masakAi??r nAi?? trotuar (Video,+18)

NAi?? qendAi??r tAi?? Kharkiv tAi?? UkrainAi??s ka ndodhur njAi?? aksident i tmerrshAi??m, pamje tAi?? tAi?? cilit janAi?? kapur nga kamerat e sigurisAi??. SiAi?? shkruajnAi?? mediat e huaja, pAi??rcjell Telegrafi, pamjet tregojnAi?? njAi?? xhip Lexus i cili po ecte me shpejtAi??si dhe pAi??rplaset me rreth 11 kAi??mbAi??sorAi?? qAi?? po prisnin tAi?? …

Artikulli i plotë »

PAi??rdhunimi i 15-vjeAi??ares, flet vajza e tAi?? akuzuarit: Babai im, nAi?? burg padrejtAi??sisht

Denoncimi publik qAi?? njAi?? familje bAi??ri sot, duke kallAi??zuar se vajza e tyre 15-vjeAi??are Ai??shtAi?? pAi??rdhunuar nga njAi?? fqinjAi?? i tyre, dhe Ai??shtAi?? nAi?? muajin e tetAi?? tAi?? shtatzAi??nisAi??, shkaktoi njAi?? reagim tAi?? gjerAi?? publik. Madje ka reaguar dhe njAi??ra prej vajzave tAi?? tAi?? akuzuarit, Ligor. B., e cila ka …

Artikulli i plotë »

Blen bukAi??n nAi?? dyqan, vajza ngel e shtangur nga 2 mijAi?? lekAi??shi qAi?? i kthen shitAi??si! (Foto)

MAi??NYRAT E NGACMIMIT TAi?? NJAi?? VAJZE JANAi?? AQ TAi?? SHUMTA, SA THUA ME VETE Ai??DO DITAi?? LIND NJAi?? METODAi?? E RE. NJAi?? VAJZAi?? DITAi??N E SOTME NAi?? TIRANAi?? Ai??SHTAi?? PAi??RBALLUR ME NJAi?? SITUATAi?? TAi?? Ai??UDITSHME DHE NAi?? FAKT KA NGELUR E HABITUR NGA SJELLJA E SHITAi??SIT QAi?? ISHTE DJALAi?? I …

Artikulli i plotë »

E jashtA�zakonshme: Vajza 4 vjeA�are e Elvis NaA�it bA�n njA� gjest madhA�shtor nA� emision a��(VIDEO)

KA�tA� javA� i ftuar si mysafir nA� emisionin na��KosovA� Show, A�shtA� hoxha i njohur nga ShqipA�ria, Elvis NaA�i. Ai ka folur pA�r plot gjA�ra, pA�rfshirA� edhe debatin e fundit nA� ShqipA�ri pA�r pozicionin e gruas, shkruan Gazeta NewBorn. Hoxha Elvis NaA�i, ka ftuar pA�r unitet pa dallim tA� fesA�. Por …

Artikulli i plotë »

Noizy nuk e fsheh mA� lidhjen, kush A�shtA� vajza qA� i ka rrA�mbyer zemrA�n?

Disa muaj mA� parA� njA� vajzA� e quajtur Naomi ka bA�rA� publike disa foto, nA� tA� cilat shihej shumA� e afA�rt me reperin Noizy. MirA�po, pas njA� periudhe tA� gjatA� heshtjeje nga tA� dy, Noizy ka vendosur ta pranojA� publikisht lidhjen e tij me vajzA�n qA� i ka rrA�mbyer zemrA�n. …

Artikulli i plotë »

Pukjania vjen nA� TiranA� pA�r shkollA�, zbulon tA� vA�rtetA�n tronditA�se nga vajza e shtA�pisA� me qera

NjA� vajzA� e re nga Puka e cila ka fituar tA� drejtA�n e studimit nA� TiranA� pA�r Infermieri, ka ardhur nA� kryeqytet dhe A�shtA� sistemuar nA� njA� shtA�pi me qera me disa vajza tA� tjera me tA� cilat u njoh nA� njoftimet qA� bA�hen nA� internet pA�r tA� ndarA� ambientet …

Artikulli i plotë »

Vajza ndryshon silikonin e gjoksit, policisA� i ikA�n truri kur shikon A�a��ka futur

Trafikantet e drogA�s po pA�rdorur teknika nga mA� tA� ndryshmet pA�r tA� trafikuar lA�ndA� narkotike. MA�nyra mA� e re e cila po shikon njA� pA�rhapje tA� gjerA� A�shtA� fshehja e drogA�s nA� gjoksin e femrave. NjA� rast i tillA� ka ndodhur dhe nA� aeroportin e Frankfurtit nA� Gjermani. NjA� udhA�tare …

Artikulli i plotë »
error: