Arkivat e etiketimeve vajza

Vajza nga Vlora poston pamjet tronditA�se: Ja si mA� rrahin prindA�rit e alkoolizuar

NjA� vajzA� e dhunuar ka gjetur kurajon dhe ka kontaktuar me redaksinA� tonA� pA�r tA� denoncuar atA� qA� i ndodh pothuajse pA�rnatA� nga dy personat qA� i kanA� dhuruar jetA�n dhe qA� duhet ta��i dhuronin dashuri tA� pakufishme, pA�rkatA�sisht nA�na dhe babai i saj. Ajo shprehet se A�shtA� vetA�m 18-vjeA� …

Artikulli i plotë »

Vajza e Deputetit tA� PDK-sA� po e tepron me pije alkolohike Pamje te nxehta

Po u ndalet pak pA�r tA� analizuar pamjen e saj mund tA� zbuloni shpejt se vajza nA� fjalA� A�shA� e deputetA�s sA� PDK-sA� Xhevahire Izmakut. Delvina A�shtA� studente e degA�s sA� gazetarisA� nA� UP ndA�rsa punon nA� Radio KosovA� nA� edicionin e lajmeve nA� gjuhA�n angleze, shkruan Magazina.al Vajza e …

Artikulli i plotë »

Vajza e Noizyt A�shtA� bA�rA� njA� yll i vA�rtetA� (Exluzive)

NdA�rsa sukseset e tij profesionale sa vijnA� e rriten, paralelisht me tA� rritet edhe ajo qA� mund tA� konsiderohet si a�?suksesia�? i tij mA� i madh nA� jetA�n personale.Reperi ka mundur tA� na mbajA� tA� lidhur me projektet muzikore tA� servirura njA�ri pas tjetrit, por kA�tA� herA� A�shtA� Leandra ajo …

Artikulli i plotë »

Vajza shokohet nga ajo qA� i thotA� shoqja nga DurrA�si: Kur isha 15 vjeA�e fjeta me 3 djem (Foto)

Kemi dA�gjuar shpesh qA� brezat sa po vijnA� edhe po degjenerohen por gjithmonA� i kemi mbrojtur me argumetin se kA�to janA� kohA� tA� tjera dhe se shumA� gjera duken tabu edhe pse nuk janA� nA� tA� vA�rtetA�. MirA�po kA�to lloje bisedash midis dy vajzave 17-vjeA�are duket sikur a�?i vA�nA� vulA�na�? …

Artikulli i plotë »

Vajza nga Lushnja rrA�fen se vjehrri e pA�rdhunonte, nA�nA�s i bie tA� fikA�t live nA� emision

NjA� situatA� e pakA�ndshme A�shtA� krijuar nA� emisionin a�?Me zemA�r tA� hapura�? nA� News 24, ku e ftuara A�shtA� ndjerA� keq dhe ka humbur ndjenjat live. Gruaja A�shtA� tronditur pas historisA� sA� rA�ndA� qA� rrA�fehu vajza e saj pA�r jetA�n. PA�r 2 vite e gjysmA� Marsida nga Lushnja ishte pA�rdhunuar …

Artikulli i plotë »

ShpA�rthen babai i Riges.. o njerz vajza ime Riga se ka vra Aulonin edhe qe adresa jeme kush don hajde edhe mosa�� (VideoExluzive)

ShpA�rthen babai i Riges.. o njerz vajza ime Riga se ka vra Aulonin edhe qe adresa jeme kush don hajde edhe mosa�� (VideoExluzive) Babai i Riges qe dyshohet ne vrasje te Aulonit ka publikuar nje video ne rrjetet sociale ku shihet duke folur rreth ngjarjes thot se vajza e tija��per …

Artikulli i plotë »

E rA�ndA� nA� KukA�s/ Ishte zhdukur prej disa ditA�sh, vajza gjendet e varur nA� njA� pishA�

NjA� 17-vjeA�are nga KukA�si A�shtA� gjetur e varur nA� njA� pishA�, pas disa ditA� kA�rkimesh. 17-vjeA�arja dyshohet se i ka dhA�nA� fund jetA�s duke u vetA�varur pasi kishte 18 ditA� qA� ishte larguar nga banesa. Policia e KukA�sit njofton se mA� datA� 19.09.2017, nA� vijim tA� kA�rkimeve pA�r gjetjen e …

Artikulli i plotë »
error: