Thursday , 13 December 2018

Arkivat e etiketimeve vdekur

Kur nAi?? Ai??ndAi??rr shihni persona qAi?? kanAi?? vdekur,gjarpAi??r apo Qen? Ja kuptimi i tyreai??i?? |VIDEO|

Bota e Ai??ndrrave tona, mund tAi?? pAi??rbAi??jAi?? njAi?? lidhje apo kuptim interesant tAi?? paarritshme pAi??r ndAi??rgjegjen tonAi?? kur jemi zgjuar, kAi??shtu qAi?? nuk Ai??shtAi?? njAi?? rastAi??si fakti se qAi?? nga kohAi??t e lashta Ai??shtAi?? besuar se Ai??ndAi??rrimi i njerAi??zve Ai??shtAi?? njAi?? shenjAi?? e rAi??ndAi??sishme qAi?? nuk duhet tAi?? injorohet, ndAi??rsa …

Artikulli i plotë »

Mediat Shqipeatare e shpallen te vdekur, arrin lajmi deri te vllau i tij. Ai shkruan.. O tAi?? pa shpirtAi??, Vellau imAi?? Ai??shtAi?? i sAi??mur, por nuk ka vdekur..

GjatAi?? ditAi??s sAi?? djeshme Ai??shtAi?? pAi??rhapur njAi?? gAi??njeshtAi??r se Sylvester Stallone ka ndAi??rruar jetAi??. Twitter dhe rrjetet e tjera socila kishin ai???shpAi??rthyerai??? me mesazhe ngushAi??llimi pAi??r aktorin, shkruan lajmi.net. Madje, kjo nuk ishte hera e parAi?? qAi?? aktori Ai??shtAi?? viktimAi?? e lajmeve tAi?? rrejshme, ngase edhe para 1 viti e …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Tragjedi e madhe, rrotullohet autobusi, 9 tAi?? vdekur e 13 tAi?? lAi??nduar shqiptarAi??ai??i??(Kujdes Pamjet)

Ai??shtAi?? rrotulluar autobusi i cili ishte i mbushur me udhAi??tarAi??. Prej gjithAi?? udhAi??tarAi??ve sa ishin nAi?? tAi?? 9 persona fatkeqsisht kanAi?? gjetur vdekjen derisa 13 tAi?? tjerAi?? kanAi?? marrAi?? lAi??ndime tAi?? rAi??nda trupore kurse policia menjeher i thirren ambulancen. Ngjarja ka ndodhur kur autobusi ishte nAi?? shpejtAi??si dhe nAi?? momentin …

Artikulli i plotë »

ai???I ka vdekur djali, mban frymAi??n gjallAi??ai???, tAi?? fortAi??t e lali Erit i hedhin spinaqin tAi?? moshuarAi??s

NjAi?? skenAi?? e trishtAi?? e realitetit tAi?? hidhur shqiptar Ai??shtAi?? filmuar mAi??ngjesin e sotshAi??m nAi?? njAi?? nga rrugAi??t mAi?? tAi?? populluara tAi?? TiranAi??s. PolicAi??t e lali Erit nuk kanAi?? treguar mAi??shirAi?? pAi??r njAi?? zonjAi?? tAi?? thyer nAi?? moshAi?? dhe i kanAi?? hedhur pa pikAi??n e drojAi??s, ato pak zarzavate qAi?? …

Artikulli i plotë »

Shqiptarja eskortAi?? kishte njAi?? javAi?? e vdekur nAi?? banesAi??, fqinjAi??t ndjenAi?? erAi??n e rAi??ndAi??

DAi??nohet me burgim tAi?? perjetshem 29-vjeAi??ar, i cili vrau me thikAi?? njAi?? shqiptare nAi?? Queenai??i??s Park tAi?? LondrAi??s, e cila punonte si eskorte. Mediat britanike bejne me dije se Noor Mohammad, 29-vjeAi?? eshte shpallur fajtor per vrasjen e Romina Kalaci, 32-vjec, nAi?? shtAi??pinAi?? e saj nAi?? Fernhead Road, mAi?? 22 …

Artikulli i plotë »

E FUNDIT / Tronditet Shqiperia sot ne mengjes u gjet i vdekurai??i?? (Kujdes pamjet)

E FUNDIT / Tronditet Shqiperia sot ne mengjes u gjet i vdekurai??i?? (Kujdes pamjet) Gjendet i vdekur nAi?? oborrin e shtAi??pisAi??. Sipas tAi?? dhAi??nave tAi?? uniformave blu bAi??het fjalAi?? pAi??r njAi?? 50 vjeAi??ar, i cili Ai??shtAi?? gjetur i pajetAi?? nAi?? oborrin e banesAi??s sAi?? tij. Ngjarja ka ndodhur nAi?? orAi??t …

Artikulli i plotë »

E FUNDIT / Tronditet Shqiperia sot ne mengjes u gjet i vdekurai??i?? (Kujdes pamjet)

E FUNDIT / Tronditet Shqiperia sot ne mengjes u gjet i vdekurai??i?? (Kujdes pamjet) Gjendet i vdekur nAi?? oborrin e shtAi??pisAi??. Sipas tAi?? dhAi??nave tAi?? uniformave blu bAi??het fjalAi?? pAi??r njAi?? 50 vjeAi??ar, i cili Ai??shtAi?? gjetur i pajetAi?? nAi?? oborrin e banesAi??s sAi?? tij. Ngjarja ka ndodhur nAi?? orAi??t …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Tronditet e gjith Shqiperia nga kjo qe sapo ndodhi para 30 min ka edhe te vdekur (Pamje)

Dy persona janAi?? vrarAi?? dhe tre tAi?? tjerAi?? janAi?? plagosur nAi?? njAi?? atentat me armAi?? zjarri qAi?? ndodhi nAi?? shAi??titoren e qytetit tAi?? Lushnjes pasditen e sotme. ABC News raporton se njAi??ri nga viktimat Ai??shtAi?? Zamir Latifi. AtentatorAi??t qAi??lluan me breshAi??ri kallashnikovi nga njAi?? makinAi?? dhe mAi?? pas u larguan …

Artikulli i plotë »
error: