Arkivat e etiketimeve vetem

Lajmi Fundit : Gjermania kAi??rkon punAi??torAi?? nga Ballkani, ka vetAi??m njAi?? kushtai??i?? / Ja si..

Lajmi Fundit : Gjermania kAi??rkon punAi??torAi?? nga Ballkani, ka vetAi??m njAi?? kushtai??i?? / Ja si.. NAi?? Gjermani kurrAi?? nuk ka pasur mAi?? pak tAi?? papunAi?? se kohAi??ve tAi?? fundit, ndAi??rsa qeveria Ai??shtAi?? nAi?? kAi??rkim pAi??r punAi??torAi?? tAi?? huaj. Deri te puna nAi?? Gjermani Ai??shtAi?? shumAi?? lehtAi?? tAi?? arrihet. E gjitha …

Artikulli i plotë »

FLET TURISTJA ITALIANE: VI CDO VIT NAi?? SHQIPAi??RI VETAi??M TAi?? NGOPEM MEai??i??

Pershendetje rrefimi im eshte ky,jam nje grua nga Italia, para 5 vitesh erdha nAi?? Shqiperi pAi??r tAi?? vizituar ShqipAi??rinAi??, por prej asaj dite mendjen e kam vetem te ShqipAi??ria sepse mAi?? ndodhen shumAi?? gjAi??ra tAi?? bukura. Po ashtu dua tju tregoj edhe ngjarjAi??n qAi?? mAi?? ndodhi nAi?? qytetin e TiranAi??s, …

Artikulli i plotë »

Nga 3 prill 2018, hyrja nAi?? ZvicAi??r vetAi??m Ai??ndAi??rr pAi??r ata nga ShqipAi??ria, Kosova, Maqedonia, Serbiaai??i??

Procedurat e azilit do tAi?? pAi??rshpejtohen. KAi??shilli Federal miratoi disa urdhra pAi??r tAi?? shpejtuar procedurat e azilit. Ai gjithashtu specifikoi listAi??n e vendeve tAi?? sigurta ku ben pjesAi?? edhe Shqiperia, Kosova, Maqedonia, Serbia etj.Me kAi??tAi?? dAi??shmohet se Zvicra e shtrAi??ngon rripin edhe me shume perballe emigrantAi??ve sidomos atyre nga Ballkanit, …

Artikulli i plotë »

OnkologAi??t: Hani kAi??tAi?? ushqim vetAi??m pAi??r 2 ditAi??! Largon diabetin, vret qelizat kancerogjene dhe ju ndihmon tAi?? humbisni peshAi??

Ju duhet ti kushtoni kujdes tAi?? vecantAi?? dietAi??s tuaj. EkspertAi??t thonAi?? qAi?? duhet tAi?? hani mAi?? shumAi?? barishte sesa mish. Nuk po themi qAi?? tAi?? bAi??heni vegjetarianAi??, por tAi?? jeni mAi?? tAi?? kujdesshAi??m me dietAi??n tuaj. TAi?? qenit vegjetarian nuk Ai??shtAi?? domosdoshmAi??risht opsioni mAi?? i mirAi?? pAi??r tAi?? gjithAi??, pasi …

Artikulli i plotë »

HorrorAi?? ne KukAi??s te ShqipAi??risAi??: E djeg te gjalle gruan vetAi??m sepse nukai??i??( VIDEO )

NjAi?? ngjarje e rAi??ndAi?? ka ndodhur nAi?? KukAi??s. NjAi?? grua Ai??shtAi?? djegur dhe Ai??shtAi?? dAi??rguar nAi?? gjendje tAi?? rAi??ndAi?? nAi?? spitalin e LezhAi??s. Nga raportimet e para mAi??sohet se gruaja ka djegie tAi?? rAi??nda nAi?? trup.MjekAi??t nAi?? spitalin e LezhAi??s kanAi?? vlerAi??suar se e plagosura ka nevojAi?? pAi??r mjekim tAi?? …

Artikulli i plotë »

Me rregulla tAi?? reja, pAi??r tAi?? udhAi??tuar nAi?? BE duhet keni vetem 10 euro ne xhep

Komiteti pAi??r liri qytetare tAi?? Parlamentit Evropian sot e miratoi propozimin e Komisionit Evropian, sipas tAi?? cilit shtetasit e vendeve tAi?? treta tAi?? cilat janAi?? tAi?? liruara nga vizat pAi??r zonAi??n Shengen, nAi?? mesin e tAi?? cilAi??ve bien edhe qytetarAi??t e RepublikAi??s sAi?? MaqedonisAi??, prej vitit 2020 do tAi?? duhet …

Artikulli i plotë »

Kjo Ai??shtAi?? Mjekja nga Gjilani, qAi?? i shAi??ron pacientAi??t ZvicAi??ran vetem duke ua mare neai??i??

Bukuroshja shqiptare nga Kosova Naile Thaqi, e cila jeton nAi?? ZvicAi??r, ndihet e privilegjuar qAi?? ka zgjedhur profesionin human si profesion tAi?? jetAi??s. Ajo Ai??shtAi?? bukuroshja e zgjedhur ai???Miss Grand Kosova 2014ai???, e cila po tregohet e suksesshme nAi?? Ai??do aspekt tAi?? jetAi??s, falAi?? bukurisAi?? qAi?? e ka dhunti nga …

Artikulli i plotë »

Humbi 12 kilogramAi?? nAi?? vetAi??m 14 ditAi??, e gjitha falAi?? kAi??saj diete tAi?? mahnitshme!

Plani i dietAi??s ideale ju lejon tAi?? hani dhe tAi?? pini shumAi??. GjAi??ja e vetme qAi?? duhet tAi?? ndryshoni Ai??shtAi?? lloji i ushqimit qAi?? hani. Kjo dietAi?? bazohet nAi?? fuqinAi?? e limonit nAi?? sistemin tuaj pAi??r tAi?? djegur shumAi?? yndyrAi??. Ja Ai??farAi?? duhet tAi?? hani pAi??r kAi??tAi?? dietAi??: Dita 1: …

Artikulli i plotë »

Jo vetAi??m mjekra, kAi??to janAi?? 15 veprimet dhe gjAi??rat tek meshkujt qAi?? femra nuk mund tai??i??i rezistojAi??

Ai??do individ ka zakonet e tij tAi?? Ai??uditshme, por rastis edhe qAi?? tAi?? jenAi?? tipari i tyre karakteristik. NdonjAi??herAi?? gratAi?? nuk mund tai??i??i rezistojnAi?? disa gjAi??rave qAi?? bAi??jnAi?? burrat ose disa prej pjesAi??ve tAi?? tyre trupore. Ne tAi?? gjithAi?? jemi tAi?? ndryshAi??m dhe unik nAi?? stilin tonAi??. Meshkujt besohet tAi?? …

Artikulli i plotë »

MjekAi??t prezantojnAi?? sesi tAi?? eliminoni tAi?? gjithAi?? dhjamin e mAi??lAi??isAi?? nAi?? vetAi??m pak ditAi??. ShAi??nojeni para se tAi?? fshihet!

Dieta dhe jeta jonAi?? janAi?? arsyet kryesore pAi??r Ai??Ai??shtje dhe kushte tAi?? ndryshme shAi??ndetAi??sore. KAi??to dy shkaqe ndikojnAi?? nAi?? shAi??ndetin tuaj tAi?? pAi??rgjithshAi??m sidomos nAi?? mAi??lAi??inAi?? tuaj. MAi??lAi??ia me dhjam Ai??shtAi?? njAi?? gjendje shumAi?? e zakonshme kAi??to ditAi??. Dhimbja nAi?? pjesAi??n e sipAi??rme nAi?? anAi??n e djathtAi?? tAi?? stomakut, Ai??shtAi?? …

Artikulli i plotë »
error: