Arkivat e etiketimeve vetem

“Gabimi i vetAi??m i Ai??iftit qAi?? u vra sot nAi?? GjirokastAi??r pAi??r njAi?? gardh”

Buy zithromax in us Ngjarja e rAi??ndAi?? e ndodhur mAi??ngjesin e sotshAi??m nAi?? lagjen Palorto ka tronditur mbarAi?? opinionin publik. Edhe njAi?? herAi?? konflikti pAi??r pronAi??n la gjurmAi??t e tij nAi?? realitetin shqiptar. Ka qenAi?? gazetari Telnis Skuqi ai qAi?? ka reaguar nAi?? lidhje me kAi??tAi?? ngjarje duke shprehur mendimin …

Artikulli i plotë »

Jeni fAi??mijAi?? i vetAi??m, mesAi??m, apo i fundit? Kjo e ardhme ju pret!

Mesa duket ndikon nAi?? personalitetin e fAi??mijAi??ve, nAi??se janAi?? tAi?? vetAi??m, i mesmi apo fAi??mija i fundit pra mAi?? i vogli. Sipas ekspertAi??ve, pAi??r secilin kanAi?? disa gjAi??ra pAi??r tAi?? theksuar, qAi?? ndikon nAi?? tAi?? ardhmen e tij. 1. FAi??mijAi?? i vetAi??m Disa ekspertAi?? besojnAi?? se fAi??mijAi??t e vetAi??m janAi?? …

Artikulli i plotë »

BuzAi?? tAi?? plota si tAi?? Angelina Jolie vetAi??m me kAi??tAi?? truk 5 minutAi??sh

BuzAi?? tAi?? plota si tAi?? Angelina Jolie vetAi??m me kAi??tAi?? truk 5 minutAi??sh JetAi?? dhe Stil Shumica e vajzave tAi?? reja dAi??shirojnAi?? tAi?? kenAi?? buzAi?? tAi?? mrekullueshme si Angelina Jolie dhe Kylie Jenner. Ata pAi??rdorin metoda nga mAi?? tAi?? ndryshme pAi??r tai??i??i bAi??rAi?? ato tAi?? duken si tAi?? tyret, por …

Artikulli i plotë »

LAJMI I FUNDIT/ Rregulla tAi?? reja, pAi??r tAi?? udhAi??tuar nAi?? BE duhet keni vetem 10 euro ne xhep

Komiteti pAi??r liri qytetare tAi?? Parlamentit Evropian sot e miratoi propozimin e Komisionit Evropian, sipas tAi?? cilit shtetasit e vendeve tAi?? treta tAi?? cilat janAi?? tAi?? liruara nga vizat pAi??r zonAi??n Shengen, nAi?? mesin e tAi?? cilAi??ve bien edhe qytetarAi??t e RepublikAi??s sAi?? MaqedonisAi??, prej vitit 2020 do tAi?? duhet …

Artikulli i plotë »

Jo vetAi??m Noizy i fiksuar pas Rihanna-s, zbuloni kush tjetAi??r ai???dashurohetai??i?? pas saj

ai???Nusenai??i?? e Noizyt e ka fixim edhe njAi?? personazh tjetAi??r shqiptarai??i?? Rihanna Ai??shtAi?? dalluar gjithnjAi?? si njAi?? kAi??ngAi??tare me stili shumAi?? tAi?? veAi??antAi?? por gjithashtu jemi mesuar edhe me komentet e Noizyt per kAi??ngAi??taren nga Barbadosi, pak kohAi?? mAi?? parAi?? ai nAi?? njAi?? koment tek videot e saj, ka komentuar …

Artikulli i plotë »

Jeni duke e parA� vetA�m gjysmA�n e fotografisA� mA� erotike tA� dasmA�s (FOTO+18)

NjA� foto e cila po qarkullon nA� rrjetet sociale tregon njA� A�ift i cili sapo u martua. Fotoja tregon A�iftin tA� veshur nA� kostume tA� zakonshme, por ajo A�ka vA�rehet A�shtA� mA�nyra e pozimit, e cila nuk A�shtA� parA� deri mA� tani, shkruan GazetaBlic.TheSun ka publikuar foton e A�iftit ku …

Artikulli i plotë »

Ju duhen vetA�m 2 minuta qA� ta��i zbardhni dhA�mbA�t me kA�tA� recetA� tA� thjeshtA�

DhA�mbA�t e bardhA� janA� diA�ka qA� ne tA� gjithA� dA�shirojmA� ta��i kemi. Ata ndikojnA� nA� vetA�vlerA�simin tonA� dhe njA�kohA�sisht na e zbukurojnA� buzA�qeshjen, por tA� gjithA� e dimA� se ata mund tA� jenA� tA� vA�shtira pA�r ta��u arritur. Ka shumA� pasta tA� dhA�mbA�ve nA� treg, por jo tA� gjitha mund …

Artikulli i plotë »

VizA� pune nA� Gjermani, vetA�m njA� kusht duhet tA� plotA�soni pA�r tA� ikur

NA� tetA� muajt e parA� tA� vitit 2017, numri i vizave tA� punA�s nA� Gjermani pA�r shqiptarA�t, boshnjakA�t dhe tA� tjerA� nga Ballkani A�shtA� rritur me 70 pA�r qind. Si pasojA�, a�?Die Welta�? i kushton dy artikuj temA�s sA� punA�simit tA� tA� huajve nA� Gjermani. a�?NjA� punA� nA� Gjermani, shumA� …

Artikulli i plotë »
error: