Arkivat e etiketimeve vetem

E ka vetA�m njA� kamion tA� kaltA�r, ky njeri A�do ditA� shkon nA� shkretA�tirA� pA�r tA� bA�rA� diA�ka tA� pabesueshme (Video)

Ai udhA�ton me orA� tA� tA�ra nA� vendin ku mblidhen kafshA�t e egra, pA�r tA� sjellA� ujin pa tA� cilin ato nuk do tA� mund tA� mbijetonin,ThotA� se kafshA�t tashmA� e njohin zA�rin e motorit tA� kamionit dhe menjA�herA� mblidhen aty. Aty e presin me qindra gjallesa tA� cilat jo …

Artikulli i plotë »

Pamje tA� rA�nda: Rrah gruan e vA�llait me shkop tA� hokejit, vetA�m pse lindi vajzA�

Pamjet tmerruese tregojnA� momentin kur njA� grua indiane rrihet egA�rsisht pA�r shkak se ka lindur. Videoja shqetA�suese, tA� incizuara nga shkallA�t e katit tA� dytA� tA� njA� shtA�pie, tregoj gruan duke bA�rtitur pA�rderisa ajo goditet me shkopinj tA� hokejit pA�rpara dhe prapa nga dy burra, nga kunati i saj dhe …

Artikulli i plotë »

Personi i vetA�m qA� mund tA� vrasA� Donald Trumpin dhe nuk do dA�nohej nga asnjA� ligj (Foto)

NjA� raport i bujshA�m i publikuar nga mediat britanike sA� fundmi ka konfirmuar se MbretA�resha e AnglisA�, Elizabeth II A�shtA� personi i vetA�m nA� botA� qA� mund tA� vrasA� presidentin Donald Trump, pa u ndA�shkuar. Artikulli i a�?International Buisiness Timesa�? ka bA�rA� njA� buje tA� paparA� pA�r shkak tA� debatit …

Artikulli i plotë »

Veshja interesante e Iggy Azalea, i lA� jashtA� vetA�m tA� pasmet!

KA�ngA�tarja Iggy me fotografitA� qA� ka publikuar sA� fundmi ka habitur tA� gjithA�, kjo pasi qA� ajo kishte zgjedhur njA� veshje tejet interesante.Ajo njihet pA�r pA�rmasat trupore bombastike, madje tA� pasmet e saja janA� aq shpA�rthyese sa qA� nA� veshjet qA� ajo ka duken ende mA� shumA� kur kA�ngA�tarja i …

Artikulli i plotë »

ngelina Jolie nA� prag tA� vdekjes, ka vetA�m 34 kilogram (Foto)

Problemi me humbjen e shpejtA� tA� peshA�s pA�r Angelina Jolien A�shtA� shndA�rruar sA�rish nA� top temA� pA�r publikun. MA� parA� aktorja ka vuajtur edhe nga anoreksia nevrike pasi vdekjes sA� nA�nA�s sA� saj pA�r shkak tA� kancerit tA� gjirit, e atA�herA� aktorja peshoi 36 kilogramA�. Tani pesha e saj A�shtA� …

Artikulli i plotë »

Ja A�ka bA�ri vajza e kA�ngA�tarit shqiptar vetA�m pak minuta para se ta vriste babai i saj

Motivet janA� ende tA� paqarta lidhur me vrasjen nA� njA� familje nga Kosova e cila jetonte nA� Gjermani prej vitesh, shkruan mediet gjermane. Historia e dramA�s familjare tA� Marburgut me dy tA� vdekur A�shtA� ende e paqartA�. Gjendja shA�ndetA�sore e 52-vjeA�ares e cila A�shtA� e plagosur, gjendje e saj A�shtA� …

Artikulli i plotë »

a�?TA� dua vetA�m ty, je e gjithA� bota pA�r muaa�?, dedikimet e dashurisA� tA� djalit nga Fieri qA� vrau veten

NA� gjendje tA� rA�nduar psikologjike 10 ditA� pasi u nda nga e dashura, njA� i ri nga Fieri ka kryer vetA�vrasje duke konsumuar fostoksinA�. Enea Ferko, me banim nA� lagjen a�?Afrim i Ria�? tA� Fierit, ka kryer vetA�vrasje nA� banesA� teksa ka qenA� nA�na e tij qA� e ka gjetur …

Artikulli i plotë »
error: