Arkivat e etiketimeve vetem

Gjermania kA�rkon punA�torA� nga Ballkani, ka vetA�m njA� kusht, dhe nuk A�shtA� gjuha

NA� Gjermani kurrA� nuk ka pasur mA� pak tA� papunA� se kohA�ve tA� fundit, ndA�rsa qeveria A�shtA� nA� kA�rkim pA�r punA�torA� tA� huaj. Deri te puna nA� Gjermani A�shtA� shumA� lehtA� tA� arrihet. E gjitha qA� kA�rkohet A�shtA� edukimi profesional, pA�rvoja e punA�s dhe ajo kryesorja, dA�shira pA�r punA�.Lista e …

Artikulli i plotë »

NjA�vjeA�ari zorrA�tharA� gjendet i gjallA�, pasi ngeli i vetA�m 4 ditA� qA� nga vrasja e nA�nA�s (Video)

NjA� djalA� i vogA�l A�shtA� shpA�tuar nga ushtarA�t irakianA� nA� njA� shkollA� tA� bombarduar nA� Mosul, pasi ka mbijetuar i vetA�m pA�r katA�r ditA�. NA� pamjet e publikuara nA� internet, shihen ushtarA�t irakianA� duke hequr pluhurin nga trupi i njA�vjeA�arit, nA�na e tA� cilit besohet tA� jetA� vrarA� nA� luftA�n …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Sapo ndodhi, Arbeni vret gruan e tij vetem pse ajoa��

NjA� krim i rA�ndA� ka ndodhur pasditen e sotme nA� njA� familje shqiptare nA� Itali. NjA� grua 52 vjeA�e A�shtA� qA�lluar pA�r vdekje me thikA� nga burri i saj.Krimi ka ndodhur nA� Varese, nA� njA� familje emigrantA�sh shqiptarA�. Ngjarja e rA�ndA� mA�sohet se ka ndodhur rreth orA�s 16:30 minuta tA� …

Artikulli i plotë »

19-vjeA�arja shet virgjA�rinA� pA�r 250 mijA� dollarA�: Pranoj dhe me pesA� njA�herA�sh, vetA�m a��

NA�se keni dA�gjuar pA�r MeksikA�n, me siguri qA� e dini se ekonomia e saj A�shtA� pA�rtokA�. TA� rinjtA� detyrohen tA� sakrifikojnA� dhe pjesa mA� e madhe pA�rfshihet nA� trafikimin e drogA�s. NjA� 19-vjeA�are nga ky shtet ka bA�rA� njA� kA�rkesA� tA� drejtpA�rdrejtA� nA� rrjetet sociale, duke kA�rkuar tA� shesA� virgjA�rinA� …

Artikulli i plotë »

Kjo A�shtA� figura me mA� fat qA� fitoj nA� kA�to zgjedhje, e i cili u fut nA� politikA� vetA�m qA� 1 muaj (Foto)

Revulocion zgjedhor ka ndodhur dje nA� KosovA�. Rezultate befasuese nga dalur nga zgjedhjet e djeshme, e madje edhe tA� papritshme. Koalicioni PAN nuk ka arritur qA� ti fitojA� 40 deputetA� pA�r ta formuar e vetme qeverinA�, jo vetA�m PAN njA� gjA� tA� tillA� nuk mund ta bA�jnA� as LAA e …

Artikulli i plotë »

Ajo harroi se ishte vetA�m pA�r loje filloi vA�rtet tA� nxehet shiko cka ndodhe Live nA� TV |VIDEO|

NA� njA� festival tA� organizuar nA� amerikA� njA� femer tejmase e bukur zhvishet perderisa po behej njA� loje. Ajo lidhi nje marveshje se nA� qoftA� se nuk do deshtonte organizimi do vdishej para tA� pranishmive. dhe e vA�rtet se ndodhi ashtu por ajo e veproi kete gjA� dhe e mbajti …

Artikulli i plotë »

Nuk mund tA� pA�rmbahet vajza e Naim TA�rnaves, ja A�ka bA�ri vetA�m 4 ditA� para zgjedhjeve (Foto)

GarA�s pA�r tu bA�rA� deputete iu A�shtA� futur edhe e bija e Naim TA�rnavA�s, myftiut tA� KosovA�s, Refiqe TA�rnava-Beka. Refiqja, nA� kA�to zgjedhje A�shtA� nA� listA�n e koalicionit LDK-AKR-Alternativa. TA�rnava-Beka, ka njA� jetA� luksoze, gjA� mA� tA� cilA�n e dA�shmojA� edhe vetura e saj e shtrentjA� mA� tA� cilA�n ajo …

Artikulli i plotë »
error: