Arkivat e etiketimeve video

Roza Lati: Ja pse gratAi?? kAi??rkojnAi?? sekai??i??s nga mbrapa.. do shokoheni nga kjo video ne studio ..

Ka keqkuptime qAi?? pengojnAi?? gratAi?? tAi?? dorAi??zojnAi?? veten nAi?? shijimin e seksit anal, shikoni se cilat janAi?? mAi?? tAi?? shpeshta dhe tAi?? shpAi??toni prej tyre.Gruaja Ai??shtAi?? e poshtAi??ruarai??i??Ky Ai??shtAi?? njAi?? keqkuptim i plotAi??! NAi?? tAi?? kundAi??rtAi??n, gratAi?? nAi?? sytAi?? e partnerit tAi?? tij, ai qAi?? e do, Ai??shtAi?? duke u …

Artikulli i plotë »

Eni Ai??obani thotAi?? diAi??ka tronditAi??se pAi??r Agron Llakajn |VIDEO|

Ajo Ai??shtAi?? njAi?? nga personazhet mAi?? tAi?? dashura tAi?? publikut shqiptar.Juristja e njohur Eni Ai??obani ishte e ftuara e kAi??saj jave nAi?? programin ai???NjAi?? kat mAi?? lartai??i??ai??i??.Ama zonja Eni, siAi?? njihet nAi?? publik, Ai??shtAi?? bAi??rAi?? sAi?? fundmi pjese e shkrimeve online pas njAi?? deklaratAi?? tAi?? aktorit Agron Llakaj rreth programit …

Artikulli i plotë »

E FUNDIT : Dit zie per Kosoven,vdes figura me publike ngushllime familjarve |VIDEO|

Ajo Ai??shtAi?? bAi??rAi?? pjesAi?? e njAi?? videoje humoristike, (humor i zi nAi?? fak), ku sAi?? bashku me aktorin Kalemi, ku improvizon vdekjen e saj.Aktori nAi?? kAi??tAi?? rast Ai??shtAi?? ai qAi?? vajton pAi??r vdekjen e saj, ndAi??rsa Linda e veshur me fustan tAi?? bardhAi?? qAi??ndron sikur tAi?? kishte ikur me tAi?? …

Artikulli i plotë »

Tronditet Shqiperia seks me tAi?? bijAi??n 13-vjeAi??are: VajzAi??n e doja (Video)

Vangjel Selimi Ai??shtAi?? 21-vjeAi??ari i cili u vu nAi?? prangat e policisAi?? sAi?? SarandAi??s pasi u kallAi??zua pAi??r veprAi??n penale ai???marrAi??dhAi??nie seksuale me tAi?? miturai???.Kjo vepAi??r penale dAi??nohet me 7 vite heqje lirie dhe kallAi??zimi erdhi pikAi??risht nga nAi??na e vajzAi??s.21-vjeAi??ari Ai??shtAi?? pjesAi??tar i komunitetit rom, banon nAi?? fshatin Ai??ukAi??, …

Artikulli i plotë »

A ju kujtohet Linda, gruaja qAi?? e ruante RugovAi??n, ja se Ai??ka bAi??n ajo sot (Video)

Padyshim se tAi?? gjithAi??ve u ka rAi??nAi?? nAi?? sy sa herAi?? e keni parAi?? Ibrahim RugovAi??n nAi?? ndonjAi?? aktivitet jashtAi?? zyrAi??s sAi?? tij. NjAi?? vajzAi?? e veshur me tAi?? zeza, floktAi?? tAi?? shkurtAi??ra dhe tAi?? lidhura fort dhe mAi?? nje njAi?? shikim tAi?? mprehtAi?? e pa buzAi??qeshje.:Ja dhe video kliko …

Artikulli i plotë »

Vali Corleone publikon video intime me njAi?? femAi??r nAi?? shtrat,por a edini kush eshte ajo?

Prince Vali Corleone di tAi?? surprizojAi?? gjithmonAi?? me postimet e tij nAi?? rrjetet sociale. SAi?? fundmi ai ka befasuar duke publikuar disa pamje intime me njAi?? femAi??r, ku ndAi??r tAi?? tjerash ai vulos me vulAi??n e tij tAi?? pasmet e saj, shkruan lajmi.net. Vali ka ndarAi?? me qindra fansa tAi?? …

Artikulli i plotë »

Ja kush Ai??shtAi?? mashkulli qAi?? e ai???shkatAi??rronai??i?? njAi?? femAi??r nAi?? shtrat (Video)

Arritja e kAi??naqAi??sisAi?? seksuale pAi??r njAi?? femAi??r nuk Ai??shtAi?? gjithmonAi?? aq e lehtAi??. Studime tAi?? ndryshme kanAi?? treguar se gratAi?? janAi?? shumAi?? komplekse dhe kanAi?? nevojAi?? pAi??r faktorAi?? tAi?? ndryshAi??m pAi??r tAi?? arritur kAi??naqAi??si gjatAi?? marrAi??dhAi??nieve intime. Por tAi?? njAi??jtAi??t studiues kanAi?? identifikuar gjithashtu se cilat janAi?? karakteristikat qAi?? duhet …

Artikulli i plotë »

Publikohet video exluzive / Mbani frymAi??n kapet mat: Ja kush po e pallon Velinen e Ermal Mamaqit

Publikohet video exluzive / Mbani frymAi??n kapet mat: Ja kush po e pallon Rashelin e Ermal MamaqitNdonAi??se tashmAi?? Rashel ka nisur rrugAi??timin e saj nAi?? televizion nAi?? njAi?? rrAi??fim pAi??r opinion.al ajo tregon se pavarAi??sisht kAi??saj eksperiencAi?? prioritet pAi??r tAi?? janAi?? rezultatet nAi?? shkollAi??.ai???Rashel koheve te fundit eshte pare me …

Artikulli i plotë »

E helmoi vjerren por zbulohet dicka e tmerrshme,po plas rrjeti nga kjo video |VIDEO|

Marjana Cmeta i hodhi fotoksinAi?? nAi?? lAi??ngun e frutave vjehrrAi??s Lirie Lami dhe kur ajo po vdiste e mbyti me jastAi??k, me arsyen se kishte konflikte me tAi??. Histori qAi?? i ngjan njAi?? telenovele por qAi?? ka ndodhur vetAi??m pak km larg TiranAi??s, nAi?? rrugAi??n ai???Donald Trumpai??? nAi?? KamAi??z. NAi?? …

Artikulli i plotë »
error: